5 октября 1967 года. Четверг
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 35-й тур
«Днепр» (Днепропетровск) — «Шинник» (Ярославль) – 0:0

«Днепр» (Днепропетровск) — «Шинник» (Ярославль) — 0:0.
5 октября 1967 (четверг). 18:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор». 10000 зрителей.
«Днепр»: 1 Городенко – 3 Дановский (к) – 2 Кузовенков, 4 Сарычев, 5 Грибенник – 6 Сизов, 7 Шнейдерман, 8 Литовченко – 9 Кржечевский, 10 Христян (Пинчук), 11 Сатаев.
Старший тренер – Л. Родос.
«Шинник»: В. Чистяков, А. Морозов, М. Афонин, Ю. Верейкин, А. Кирюхин, А. Анисимов, Г. Шилин, С. Воротилин, Ген. Забелин, О. Игнатьев (В. Трубленков), В. Быстров.
Старший тренер – Н. Дементьев. – составы из "Спортивної газети".
Дублёры – 1:0.

ВТРАЧЕНО ОЧКО
«Прапор юності» (08.10.1967)
«Шинник» у другому крузі має ліпші результати, ніж «Дніпро», але, виступаючи на чужому полі, зробив ставку на нічию. Гості зосередили основні сили в центрі поля. Не прагнучи до загострення боротьби, вони подовгу розігрували мяч і за всю гру зробили кілька невдалих спроб атакувати захисні порядки господарів поля. Лише одного разу загроза воротам Городенка була реальною. Але мяч, пробитий зі штрафного на 34-ій хвилині зустрічі Забєліним, відбила перекладина воріт.
У дніпропетровців у цьому матчі вкрай незадовільно зіграв півзахист. Шнейдерман весь час знаходився в лавах захисників, хоч хід поєдинку і не вимагав цього, а Сизов уникав всілякої боротьби. Якщо додати до цього пасивність Христіяна в нападі, то стане зрозумілим результат матчу — 0:0. Щоправда на останніх хвилинах гри завдяки активності Дановського було створено два стопроцентних гольових моменти, але спочатку Кржечевський, а потім і сам капітан не влучили у ворота з кількох метрів.
Очко, здобуте в цьому матчі, дозволило дніпропетровцям за результатами другого круга повернутись до першого десятка.
Лідери підгрупи — армійці Києва — зіграли внічию (1:1) з вінницьким «Локомотивом», а армійці Львова втратили очко в Саратові, виступаючи проти «Сокола» — 0:0. Це дозволило запорізькому «Металургу», який виграв у армійців Одеси (1:0), зайняти другий щабель турнірної таблиці. Важливу перемогу здобули і «Карпати», обігравши кіровоградську «Зірку» — 2:1.
«Молдова» розгромила «Металіст» — 3:0, «Таврія» завдала поразки калузькому «Локомотиву» — 1:0, «Суднобудівник» виграв у калінінської «Волги» — 3:1, а горьківська «Волга» вирвала перемогу у жовтоводського «Авангарда» — 2:1. Внічию — 0:0 — зіграли воронезький «Труд» і тульський «Металург».
Завтра в 36-му турі першості країни команди першого десятка в основному зустрічаються між собою. Це буде тур цікавих і важливих для розподілу місць в першій п’ятірці зустрічей: «Карпати» приймають армійців Києва, «Молдова» — запорізький «Металург», вінничани виступлять проти «Зірки» на своєму полі, а армійці Львова гратимуть проти «Труда» у Воронежі.

ЗАГУБЛЕНЕ ОЧКО
«Зоря» (07.10.1967)
У футболі є неписане правило, що осінні очки цінуються на вагу золота, а особливо цінні вони для команд, які борються за високе місце в чемпіонаті. А от футболісти «Дніпра» в позавчорашній грі з «Шинником» віддали суперникові очко, яке для них в кінці сезону може стати вирішальним.
Матч, хоч і проходив з територіальною перевагою дніпропетровців, успіху їм не приніс. Розрізнені, неорганізовані атаки «Дніпра» дуже легко руйнували досвідчені і технічні футболісти «Шинника», які повільно розігрували між собою м’яч, особливо в центрі поля. До речі, в останніх зустрічах «Дніпро», як правило, програє центральну зону, де у нього в півзахисті різко погіршив гру Сизов.
Глядачі, яких було не так багато, переважно нудьгували. Лише двічі в першому таймі над трибунами пронісся гомін. Це коли Сатаєв влучив в перекладину, а згодом ярославець Забєлін повторив те саме. Здебільшого ж воротарям обох команд доводилось простоювати. Форварди не турбували їх сильними й точними ударами.
У другому таймі господарі були близькі до перемоги. Та спочатку Кржечевський, а на останній хвилині Дановський не зуміли влучити в порожні ворота з кількох десятків сантиметрів, коли здавалося, що не забити гол просто неможливо.
Між таймами диктор стадіону «Метеор» передав повідомлення з Жовтих Вод про те, що там місцевий «Авангард» виграє у горьківської «Волги» з рахунком 1:0. На жаль, чемпіон України не зміг утримати свою перевагу, і в другому таймі пропустив два мячі, програвши таким чином 1:2.

НУЛЕВАЯ НИЧЬЯ
«Днепровская правда» (07.10.1967)
Предпоследний матч сезона на своём поле «Днепр» провёл против ярославского «Шинника». Атакующему порыву наших футболистов гости противопоставили надёжные «силки» в центре поля, миновать которые нашим форвардам удавалось не часто. И всё же они имели три верных возможности заставить ярославцев уступить два очка. В первом тайме после удара Е. Сатаева мяч отразила перекладина, а в конце второго — Г. Кржечевский и Б. Дановский не смогли поразить ворота с 2-3 метров. В итоге — нулевая ничья.

«ДНІПРО»«ШИННИК» — 0:0
«Спортивна газета» (Киев, 07.10.1967)
Важко писати про матч, у якому бракувало гострих і красивих комбінацій, прицільних ударів, здатних викликати хвилювання глядачів. Лише двічі в першому таймі над трибунами рознісся гул. На 15-й хвилині Сатаєв влучив у перекладину, а через 20 хвилин те ж саме зробив ярославець Забєлін. Щоправда, в другому таймі глядачі вже збиралися нагородити оплесками Кржечевського й Дановського. Та обидва з кількох десятків сантиметрів не влучали у порожні ворота.
З тактичного погляду матч, безперечно виграли гості. Неорганізованим, сумбурним атакам «Дніпра» вони протиставили повільний, але точний розиграш м’яча в центрі. Технічним ярославцям не так уже й важко було це зробити, коли врахувати, що саме в центрі у «Дніпра» в останніх матчах гра ніяк не ладиться. Півзахисник Сизов виконував роль якогось «вільного художника», весь час шукаючи для себе «затишне містечко». В боротьбі з суперником він, як правило, поступався мячем.
Втрачене очко може виявитися для «Дніпра» вирішальним у боротьбі за високе місце в підгрупі.