«Металлург» (Запорожье) – «Днепр» (Днепропетровск) – 1:1

«Металлург» (Запорожье) — «Днепр» (Днепропетровск) — 1:1 (0:1).
10 ноября 1970 (вторник). 18:30. Запорожье. Стадион «Металлург».
«Металлург»: В. Гургач, В. Гороза, С. Чумак, А. Пугачёв, Н. Тимошенко, А. Ткач, В. Портнов, В. Ерёменко (к), В. Егорович (Г. Забудько, 59), В. Захаров (Ю. Петров, 74), О. Усов.
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Богданов (Федоренко, 58), 5 Цунин (Грибенник, 46) – 6 Гринько (к), 7 Шнейдерман, 9 Назаров (Пинчук, 46), 10 Мирошин (Литовченко, 46) – 8 Снитько, 11 Романюк (Торопов, 58).
Голы: 0:1 Романюк (35), 1:1 Портнов (69? 74?).

«МЕТАЛУРГ» — «ДНІПРО» — 1:1
«Прапор юності» (12.11.1970)
В Запоріжжі відбувся матч-відповідь «Дніпра» з «Металургом». На 34-й хвилині Віктор Романюк відкрив рахунок. Господарі відігрались лише на 74-й хвилині. Гол забив В’ячеслав Портнов.

ПОБАЧЕННЯ З ПЕРШОЮ ЛІГОЮ
«Комсомолець Запоріжжя» (Запорожье, 12.11.1970)
Зустрічі на зеленому килимі давніх суперників — футболістів «Металурга» і «Дніпра» — завжди проходять у принциповій, гострій боротьбі. Цього року команди виступали у різних групах і між собою не грали. Лише кілька днів тому відбулася товариська зустріч у Дніпропетровську, де господарі перемогли запорізьких футболістів з рахунком 2:0. Тому уболівальники, які прийшли позавчора на матч-відповідь, сподівалися, що «Металург» візьме реванш.
Запоріжці вийшли на поле у такому складі: Гургач, Гороза, Чумак, Пугачов, Тимошенко, Ткач, Портнов, Єременко, Єгорович (Забудько, 59), Захаров (Петров, 74), Усов.
Як бачимо, у «Металурга» були відсутні кілька ключових гравців, призваних до збірної УРСР. Дніпропетровці виступали тим же складом, котрий пройшов важкий марафон у боротьбі за путівку до вищої ліги. Як відомо, «Дніпро» вже другий рік підряд «стояв однією ногою» у вищій лізі, але щастя посміхнулося «Карпатам» і «Кайрату», які, до речі, втратили у зустрічах з дніпропетровцями по 3 очка.
А ось склад «Дніпра»: Семенов, Сергєєв, Найда, Богданов (Федоренко, 58), Цунін (Гребінник, 46), Гринько, Шнейдерман, Снітько, Назаров (Пінчук, 46), Мірошин (Литовченко, 46), Романюк (Торопов, 58).
Вже з перших хвилин зустрічі стає зрозумілим, що гості дещо переважають запоріжців у техніці володіння м’ячем. Але гострі моменти виникають то біля одних, то біля других воріт.
Ось після сильного удару Захарова Семенов рятує свою команду від неминучого гола. А на 36-й хвилині гри Снітько і Романюк розіграли відмінну комбінацію, і м’яч після удару останнього потрапляє до сітки воріт господарів. Щоправда, через дві хвилини Усов мав добру нагоду зрівняти рахунок, але промахнувся з близької відстані.
У другому таймі дніпропетровці не використовують кілька можливостей для збільшення рахунку. Спочатку сильний удар Снітька влучає у штангу, а згодом Гургач демонструє свою майстерність у двобої з Пінчуком.
А от В’ячеславу Портнову на 69-й хвилині вдалося відновити рівновагу. Тепер уже атаки запоріжців стають більш загрозливими. У господарів з’являється справжня спортивна злість: вони буквально штурмують ворота суперників. Добре враження справила гра дебютанта команди 23-річного Олександра Ткача. За 4 хвилини до кінця зустрічі Гринько був близький до того, щоб принести перемогу гостям, але зустріч усе-таки закінчилася внічию.
Словом, двораундовий двобій з фаворитом першої ліги вітчизняного футбола показав, що спокійного життя там не буде...
На запорізьких аматорів футбола чекають ще два цікаві матчі. 15-го листопада у Запоріжжі гратимуть дві збірні України, складені з гравців другої групи класу «А» і класу «Б». 17-го листопада збірна УРСР зустрінеться з основним складом чемпіона УРСР запорізького «Металурга».
А. КОПЕЛІОВИЧ,
наш спортивний оглядач.

ЦІКАВІ МАТЧІ
«Запорізька правда» (Запорожье, 13.11.1970)
Цікавий футбольний матч відбувся на стадіоні «Металург». У гостях у чемпіона України були призери змагань серед команд першої групи — футболісти дніпропетровського «Дніпра». Зустріч не виявила переможця.
Відкрили рахунок гості. Це зробив на 36 хвилині Романюк. А в другому таймі Портнов зрівняв рахунок.
В. КРИВОРОТЬКО.

«Индустриальное Запорожье» (Запорожье, 13.11.1970)
Второй товарищеский матч между «Металлургом» и «Днепром», состоявшийся во вторник на нашем стадионе, закончился ничьей — 1:1. Счет сравнял В. Портнов.