14 февраля 1965 года. Воскресенье
Товарищеский матч
«Металлург» (Запорожье) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:0

«Металлург» (Запорожье) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:0.
14 февраля 1965 (воскресенье). 15:00. Запорожье. Стадион «Металлург». 15000 зрителей.
«Металлург» (футболки белые, трусы светлые): Б. Лепин, Н. Ермоленко, Г. Вуль, В. Руденко, В. Алябьев, Ю. Розенко, В. Коваленко, В. Самойлов (А. Восьмирко), В. Ерёменко, Ю. Нестеров, В. Латышев.
Старший тренер – Вик. Соколов.
«Днепр» (футболки красные, трусы белые): Шпак – 3 Кузовенков Петрашевский, Белолюбский, Канафоцкий – 6 Северухин, Галоян Кржечевский, Гринько, 10 Юлгушев, 11 Ерохин.
Старший тренер – А. Зубрицкий.

«Металлург» (Запорожье) – «Днепр» (Днепропетровск) – 1:1.
13 февраля 1965 (суббота). 16:00. Запорожье. Стадион «Металлург».
«Металлург»-д: ?, А. Восьмирко, …
«Днепр»-д:
Голы: Восьмирко – ?.

«Запорізька правда» (Запорожье, 12.02.1965)
Футболісти Запоріжжя і Дніпропетровська — давні суперники в класі майстрів. За традицією перед кожним новим сезоном вони зустрічаються в товариських матчах, проводять пробні ігри.
Ось і тепер, 13 і 14 лютого, на стадіоні «Металург» господарі поля зустрінуться в товариському матчі з «Дніпром».
Початок у суботу о 16 годині, в неділю — о 15 годині.

МАТЧИ НА СНЕГУ
«Индустриальное Запорожье» (Запорожье, 12.02.1965)
Запорожский «Металлург», после удачной игры двумя своими составами, решил продолжить встречи на снегу. Сегодня наша команда проводит товарищеский матч в Днепропетровске с командой «Днепр».
Затем в субботу в 16 часов и в воскресенье в 15 часов «Металлург» примет соседей на своем поле. Наши любители футбола смогут познакомиться и с двумя составами «Днепра».

В ГОСТЯХ І ВДОМА
«Запорізька правда» (Запорожье, 14.02.1965)
12 лютого запорізький «Металург» провів першу в цьому сезоні товариську зустріч. В Дніпропетровську він грав з місцевим «Дніпром». Перемогли господарі поля з рахунком 2:0.
Вчора «Дніпро» нанесло візит-відповідь. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1.
Сьогодні команди в оновленому складі зустрінуться знову. Початок матчу о 15 годині.

РЕВАНШ НЕ ВІДБУВСЯ
«Зоря» (16.02.1965)
Минулої неділі у Запоріжжі відбулась повторна зустріч «Дніпра» і «Металурга». Наші футболісти і на цей раз грали без кількох основних гравців. Все ж господарям поля не вдалося взяти реванш за поразку в першому матчі, коли вони програли у Дніпропетровську 0:2. Змагання носило гострий характер, але жодній з сторін відкрити рахунок не вдалося.
Напередодні грали дублюючі склади. Дніпропетровці довго вели з рахунком 1:0, і лише незадовго до кінця господарі відквиталися, в результаті 1:1.
* * *
Повідомляємо любителям футбола таку новину: в другій підгрупі, де виступатиме «Дніпро», відбулися зміни замість харківського «Авангарда» виступатиме вільнюський «Жальгіріс», а авангардівці займуть місце литовських футболістів.
В квітні дніпропетровці проведуть на своєму полі ряд зустрічей. 2-го квітня з динамівцями Ленінграда, 7-го з ярославським «Шинником», 12-го — з алма-атинським «Кайратом», 16-го з новосибірським СКА, 21-го — з таллінським «Динамо», 28-го з єреванським «Араратом».
Після зустрічі у Запоріжжі футболісти «Дніпра» виїхали в Ялту на весняний учбовий збір. Звідти вони повернуться в перших числах березня додому, а потім відправляться в Одесу, щоб взяти участь у весняній контрольній пульці з командами «Чорноморець», СКА, «Молдова» (Кишинів), «Жальгіріс» (Вільнюс).

НИЧЬЯ В ЗАПОРОЖЬЕ
«Днепровская правда» (16.02.1965)
В минувшее воскресенье состоялся повторный товарищеский матч по футболу между основными составами команд «Металлург» и «Днепр». На этот раз игра проходила в Запорожье и закончилась со счётом 0:0.
В субботу также вничью сыграли дублёры (1:1).

НІЧИЯ — 0:0
«Прапор юності» (17.02.1965)
Минулої неділі в Запоріжжі відбувся повторний товариський матч між командами майстрів класу «А» «Металург» — «Дніпро». Суперники продемонстрували на запорізькому стадіоні «Металург» непоганий футбол. Проте протягом 90 хвилин зустрічі м’яч жодного разу не побував у воротах. Отже, нічия — 0:0.

КЛЮЧ ДО ВОРІТ НЕ ПІДІБРАНИЙ
«Запорізька правда» (Запорожье, 17.02.1965)
Передсезонна підготовка команд вступає у вирішальну стадію. Колективи виїжджають на свої учбово-тренувальні бази на південь. Там будуть визначені основний і резервний склади. А поки що запорізький «Металург» провів на своєму полі минулої неділі першу в цьому році товариську зустріч. Його суперником була команда «Дніпро».
«Металург» вийшов у такому складі: Лєпін, Єрмоленко, Вуль, Руденко, Аляб’єв; Розенко, Самойлов (Восьмирко); Єременко, Коваленко, Нестеров, Латишев. «Дніпро»: Шпак, Петрашевський, Кузовенков, Білолюбський, Конофоцький, Севєрухін, Галоян, Кржичевський, Гринько, Юлгушев, Єрохін.
Вже на третій хвилині Шпак відбиває загрозу своїм воротам. Ініціативу забирають господарі поля. На 25 хвилині гарну прострільну передачу не використав Коваленко. Він головою послав м’яч мимо пустих воріт. Перший тайм закінчився з нульовим рахунком.
Друга половина гри проходила жвавіше. На 50-й хвилині удар Єрмоленка відбиває воротар дніпропетровців. Протягом другого тайму Шпак часто вступав у гру, але «взяти» ворота запоріжцям так і не вдалося.
Так протягом 90 хвилин запоріжці не спромоглися знайти ключ до воріт суперників. З рахунком 0:0 закінчився цей перший товариський матч.

БОЛЬШОЙ ИНТЕРЕС К МАТЧАМ НА СНЕГУ
«Индустриальное Запорожье» (Запорожье, 16.02.1965)
В процессе подготовки к предстоящему сезону футболисты «Металлурга» тренируются не только в спортивном зале, занимаясь гимнастикой, легкой и тяжелой атлетикой, специфическими футбольными упражнениями, но и на открытом воздухе. Чтобы быстрее восстановить спортивную форму, футболисты провели игру двумя своими составами и сыграли три тренировочных матча с командой «Днепр».
В Днепропетровске матч закончился со счетом 2:0 в пользу хозяев поля. У себя дома «Металлург» обе встречи провел вничью — у дублирующих составов счет 1:1 (гол у нас забил А. Восмирко), у основных — 0:0.
За основной состав «Металлурга» выступали вратарь Б. Лепин, защитники — Н. Ермоленко, Г. Вуль, В. Руденко, В. Алябьев, полузащитники — Ю. Розенко, В. Коваленко, нападающие — В. Самойлов (А. Восмирко), В. Еременко, Ю. Нестеров, В. Латышев. В команде «Днепр» играли Шпак, Петрашевский, Кузовенков, Белолюбский, Конофотский, Северухин, Галоян, Кржичевский, Гринько, Юлгушев, Ерохин.
Эти матчи на снегу вызвали у зрителей большой интерес, их посмотрело около 20000 человек.
Футболисты «Металлурга» заканчивают первый раздел программы подготовки к будущему сезону, сейчас у них много забот перед отъездом в Фергану, где проведут весенний тренировочный сбор. Отъезд намечен на 20 февраля.
М. ЗОЛОТИХИН.

НА ЗАСНІЖЕНИХ ПОЛЯХ
«Спортивна газета» (Киев, 20.02.1965)

Вкриті снігом футбольні поля. Та спортсменів, які звикли тренуватися цілий рік, не зупиняє ні заметіль, ні мороз. А болільники — завжди залишаються болільниками. 15 тисяч глядачів зібралися на запорізькому стадіоні «Металург», де зустрічалися господарі поля з футболістами «Дніпра» (фото зліва). І нічого, що м’яч жодного разу не затріпотів у сітці воріт. Присутнім сподобалася темпераментна, напружена гра.