«Волга» (Калинин) — «Днепр» (Днепропетровск) – 0:3

«Волга» (Калинин) — «Днепр» (Днепропетровск) — 0:3 (0:0).
17 июня 1967 (суббота). 17:00. Калинин. Стадион «Химик». 8000 зрителей.
«Волга»: В. Туголуков, Н. Кореннов, О. Чинёнов, И. Максимов, Е. Журавлёв, В. Романов, А. Стенищев, Ю. Савченко, К. Касимовский (Ю. Хромов), В. Солдатов, В. Федотов.
«Днепр»: 1 Городенко – 3 Дановский (к) – 2 Кузовенков, 4 Сарычев, 5 Грибенник – 6 Сизов, 7 Гринько, 8 Шнейдерман – 9 Кржечевский (Пинчук, 46), 10 Крюковский, 11 Суковицын.
Голы: 0:1 Сизов (51), 0:2 Крюковский (68), 0:3 Пинчук (83).
Дублёры – 3:1.

ТРАДИЦІЮ ПОРУШЕНО
«Зоря» (20.06.1967)
Лише чотири тури залишилось провести командам другої групи, щоб пересікти фінішну стрічку першого кола. Та, мабуть, не знайдеться болільника, який би насмілився назвати можливого переможця першої половини турнірного шляху. Ще кілька днів тому здавалось, щ0 ним буде команда київських армійців. Та досить було киянам спіткнутись у Тулі і програти там «Металургу» (3:2), як відразу ж два колективи — вінницький «Локомотив» і «Дніпро» — впритул підійшли до лідера. Вінничани перемогли «Молдову» (1:0), а «Дніпро» — калінінську «Волгу» (3:0).
Хоч у цій грі дніпропетровці мали справу з аутсайдером, та перемога далася їм нелегко, бо калінінцям відступати далі вже нікуди. На карті стояв їх спортивний престиж, і вони могли себе в якійсь мірі реабілітувати, вигравши в одного з лідерів підгрупи. У програмці, яку випустили до матчу в Калініні, писалося, що за давньою традицією дніпропетровцям ніколи не вдавалось перемагати «Волгу» на її полі.
Господарі були близькі до того, щоб не порушити традицію і відібрати у «Дніпра» принаймні одне очко. Перший тайм пройшов у гострих атаках обох команд, але результату не дав. Після відпочинку переважали гості, які показали красивий атакуючий футбол і переграли своїх суперників по всіх статтях. Спочатку гол забив А. Сизов, потім рахунок подвоїв А. Крюковський, а на останній хвилині ризький арбітр М. Титаренко зафіксував третій гол у ворота «Волги». Його автором став М. Пінчук, який замінив травмованого Кржичевського.

УСПЕХ В КАЛИНИНЕ
«Днепровская правда» (20.06.1967)
В очередном туре розыгрыша первенства СССР по футболу среди команд второй подгруппы второй группы класса «А», состоявшегося 17 июня, «Днепр» встретился с калининской «Волгой» и победил 3:0. Все три гола были забиты во втором тайме. Их авторы: А. Сизов, А. Крюковский и Н. Пинчук. Результаты других встреч: СКА (Одесса) — «Карпаты» (Львов) — 0:0, «Молдова» (Кишинёв) — «Локомотив» (Винница) — 0:1, «Локомотив» (Калуга) — «Авангард» (Жёлтые Воды) — 2:1, «Труд» (Воронеж) — «Шинник» (Ярославль) — 1:2, СКА (Львов) — «Звезда» (Кировоград) — 1:1, «Таврия» (Симферополь) — «Металлист» (Харьков) — 2:1, «Сокол» (Саратов) — «Волга» (Горький) — 1:0, «Металлург» (Тула) — СКА (Киев) — 3:2.
После пятнадцатого тура места в ведущей шестёрке распределяются так: СКА (Киев) — 22 очка, «Локомотив» и «Днепр» — по 21 очку, «Труд» — 20, «Сокол» и «Металлург» — по 18 очков.

«ВОЛГА» – «ДНІПРО» 0:3
«Спортивна газета» (Киев, 20.06.1967)
Надії на те, що «Волга» зуміє на рівних боротися з «Дніпром», не справдилися. Лише перші 45 хвилин господарі поля могли ще якось суперничати з гостями. А після перерви ігрова й територіальна перевага останніх знайшла своє логічне завершення в голах. Дуже красивий м’яч майстерно забив Сизов. Звинувачувати Туголукова в пропущеному голі просто неможливо.
Атаки «Дніпра» тривали. Нарешті Крюковський подвоїв рахунок, а завершив розгром господарів поля Пінчук.
Українські футболісти відмінно провели матч. Їх нападаючі грали на високих швидкостях, легко й невимушено проходячи захисні порядки господарів поля.
Калінінським любителям спорту сподобалася дніпропетровська команда, насамперед, своїм завзяттям і по-справжньому хорошим футболом, який вони рідко бачать на своєму стадіоні.