«Днепр» (Днепропетровск) – «Шахтёр» (Донецк) – 3:3

«Днепр» (Днепропетровск) – «Шахтёр» (Донецк) – 3:3 (1:1).
«Днепр» (футболки, трусы, гетры белые): Городенко, ?, Дановский, Белолюбский, Ануфриенко, Гринько, Шнейдерман, Галоян, Пинчук, Крюковский, Кржечевский
Старший тренер  А. Зубрицкий.
«Шахтёр» (футболки оранжево-чёрные, трусы чёрные, гетры оранжевые с чёрной полосой): Ю. Коротких, С. Евсеенко, А. Григорьев, ..
Старший тренер  О. Ошенков.
Голы: 0:1 ? (40), 1:1 Крюковский (43, с пенальти), 1:2 ? (77), 1:3 ? (80), 2:3 Крюковский (81), 3:3 Гринько (89).

м
Слева направо в белых футболках: Борис Дановский, Анатолий Гринько, Владимир Ануфриенко, Николай Пинчук, Анатолий Белолюбский,
Роман Шнейдерман, Сергей Галоян.  В центре в форме «Шахтёра»
будущий игрок «Днепра» Станислав Евсеенко.

Удар по воротам «Шахтёра» наносит Николай Пинчук.
Справа в белой футболке – Анатолий Крюковский.

Фотографии из  архива Николая Пинчука

«Днепровская правда» (22.11.1966)
…Ещё одна ничья была зафиксирована в товарищеской встрече днепропетровского «Днепра» и донецкого «Шахтёра». Мяч побывал в воротах обеих команд по три раза.

З «ШАХТАРЕМ» — НІЧИЯ
«Зоря» (22.11.1966)
Гра, яка відбувалася у неділю на Дніпропетровському стадіоні «Метеор» між футболістами Дніпра і донецького «Шахтаря», почалася з обопільних атак. Хвилин через десять дніпропетровці надовго перехопили ініціативу. Але, як це нерідко буває, перший гол влетів у ворота господарів поля. Сталося це так. Донецький футболіст пробив вздовж воріт. Воротар Городенко, прагнучи відбити мяч, «дослав» його у сітку.
Через три хвилини дніпропетровець Крюковський відновив рівновагу, реалізувавши 11-метровий. З рахунком 1:1 команди пішли на відпочинок.
В другій половині гри гості двічі взяли ворота «Дніпра». Це ніби підхльоснуло господарів поля. Вони гостро атакували, часом усією командою. Спочатку Крюковський, а згодом Гринько примусили воротаря «Шахтаря» Коротких вийняти м’яч з сітки воріт.
Так з нічийним рахунком (3:3) закінчився цей цікавий матч, який прийшло подивитись близько 15 тисяч болільників.

І ЗНОВУ — 3:3
«Прапор юності» (23.11.1966)
Ви пам’ятаєте, що дніпропетровці провели в кінці минулого місяця товариську зустріч з футбола з чемпіоном країни київським «Динамо» і звели її внічию — 3:3. Такий же рахунок зафіксовано і минулої неділі в матчі «Дніпра» з «Шахтарем».
Тільки в перші 10-15 хвилин на полі точилась рівна боротьба. Решту часу ініціатива належала господарям поля. Заволоділи вони нею завдяки насиченості в центральній частині поля.
Однак, час ішов, а на баштах залишались нулі. І раптом на 40-ій хвилині контратака гостей лівим флангом, навіс на ворота, Городенко не розрахував траєкторії польоту м’яча — і він опускається у нього за спиною в воротах. Через три хвилини Коротких, воротар «Шахтаря», програє єдиноборство Кржичевському і затримує його руками. Крюковський реалізує пенальті.
Перебудувавши лінію нападу, у другому таймі «Шахтар» заграв агресивніше. На 77-ій і 80-ій хвилинах його форварди після нових помилок Городенка виводять команду вперед — 3:1.
Але й наші півзахисники пожвавили атакуючу гру і на 81-ій хвилині після проходу Пінчука Крюковський, а на 89-ій Гринько з допомогою Кржичевського забивають ще два м’ячі у ворота гірників.
Отже, нічия — 3:3.