24 июля 1967 года. Понедельник
Товарищеский матч
«Днепр» (Днепропетровск) – «Динамо» (Тбилиси) – 1:4

«Днепр» (Днепропетровск) – «Динамо» (Тбилиси)  1:4 (1:0).
24 июля 1967 (понедельник). Днепропетровск. Стадион «Метеор». Программка матча не выпускалась.
Судьи:
«Днепр» (футболки, трусы, гетры белые): Пильгуй, Кржечевский, ...
Старший тренер  Л. Родос.
«Динамо» (футболки бело-синие продольно-полосатые, трусы и гетры синие): С. Котрикадзе (Р. Урушадзе), Г. Сичинава, Ш. Яманидзе, К. Асатиани, Г. Нодия, М. Месхи, С. Метревели, ...
Старший тренер  В. Соловьёв.
Голы: 1:0 Кржечевский (1 т.), 1:1 ? (2 т.), 1:2 ? (2 т.), 1:3 ? (2 т.), 1:4 ? (2 т.).

ФУТБОЛ
«Зоря»  (26.07.1967)
Позавчора дніпропетровці тепло привітали грузинських футболістів, які приїхали вперше за післявоєнні роки в гості до нашого міста. Глядачі, які зібрались на стадіоні «Метеор», побачили в складі тбіліського «Динамо» добре відомих майстрів шкіряного мяча: Метревелі, Месхі, Яманідзе, Асатіані, Нодія, Січенаву, Котрікадзе, Урушадзе та інших.
Гості виступали проти футболістів «Дніпра». В першому таймі матч проходив у рівній боротьбі. Рахунок відкрили дніпропетровці. Гол у ворота гостей забив Кржичевський. В другому таймі тренери зробили істотні заміни в своїх складах. Якщо гостям це принесло користь, то господарям пішло на шкоду. Дублери, які замінили своїх старших товаришів, не змогли протистояти досвідченим майстрам. Загальний рахунок матчу 4:1 на користь динамівців.

На цьому знімку ви бачите момент атаки на ворота гостей.
В білій формі автор забитого гола Г. Кржичевський.
Фото М. Кипи.

ФУТБОЛ
«Днепровская правда»  (26.07.1967)
В понедельник на стадионе «Метеор» в Днепропетровске состоялась товарищеская встреча футбольных команд «Динамо» (Тбилиси) и «Днепр» (Днепропетровск). Со счётом 4:1 победили гости.