«Звезда» (Кировоград) ― «Днепр» (Днепропетровск) – 2:1

«Звезда» (Кировоград) ― «Днепр» (Днепропетровск) ― 2:1 (1:0).
29 июля 1967 (суббота). 18:00. Кировоград. Стадион «Звезда». 8000 зрителей.
«Звезда»: В. Вебер, В. Зайцев, В. Архипов, Б. Белоус, А. Кравченко (к), С. Веремеев, В. Сучков, В. Квасов, А. Лебедь, Н. Королёв, В. Веремеев (Ю. Горожанкин).
«Днепр»1 Городенко – 3 Дановский (к) – 2 Садовников, 4 Сарычев, 5 Грибенник – 6 Сизов, 7 Шнейдерман, 10 Литовченко (Суковицын) – 8 Пинчук, 9 Кржечевский, 11 Снитько.
Старший тренер – Л. Родос. – составы из "Спортивної газети".
Голы: 1:0 Квасов (29), 2:0 Королёв (64), 2:1 Снитько (70).
Дублёры – 1:0.

«Кіровоградська правда» (Кировоград, 30.07.1967)
Учора кіровоградська «Зірка» зустрілася на своєму полі з футболістами дніпропетровського «Дніпра», які до цього займали четверте місце в турнірній таблиці команд другої підгрупи другої групи класу «А». Нагадаємо, що матч першого круга, який проходив у Дніпропетровську, закінчився з рахунком 2:1 на користь наших земляків.
Ця обставина обумовила гостроту поєдинку. Він закінчився з рахунком 2:1 на користь «Зірки».
У матчі між дублюючими складами цих команд, який відбувся напередодні, резервний склад «Зірки» переміг з мінімальною перевагою — 1:0. Гол забив Зіновій Гнатик.

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ТУР
«Зоря» (01.08.1967)
В цьому турі все склалося для «Дніпра» і «Авангарду» невдало. Вони не змогли дістати жодного очка.
Дніпропетровці грали в Кіровограді з «Зіркою». Там повторився рахунок першого кола. Кіровоградець Квасов вже в першому таймі з доброї подачі Корольова забив гол у ворота «Дніпра». На початку другого тайму вже Корольов використав точний пас Квасова і з далекої дистанції подвоїв рахунок. Лише після цього дебютант «Дніпра» Снитько, який добре провів матч, зумів відіграти один мяч.
Більшого дніпропетровці зробити не зуміли. В результаті — поразка. А загалом у чотирьох останніх виїздах «Дніпро» зазнав три поразки, втративши шість очок з восьми. Чи не забагато?
Жовтоводці зустрілися в Києві з лідером другої підгрупи — армійцями і програли з рахунком 1:2.
В інших зустрічах зафіксовано такі результати: «Шинник» — «Локомотив» (В) — 1:1; «Волга» — «Карпати» — 0:3; «Локомотив» (К) — «Металург» (З) — 0:1; СКА (Л) — «Молдова» — 0:0; «Таврія» — «Труд» — 0:2; «Металург» (Т) — СКА (О) — 0:0; «Суднобудівник» — «Сокол» — 0:0; «Волга» (К) — «Металіст» — 0:0.
У киян тепер 33 очка, в запорізького «Металурга» — 30, в армійців Львова — 28, у «Карпат» і «Дніпра» — по 27 очок.

ЗА СКОРОЧЕНОЮ СТЕНОГРАМОЮ
«Спортивна газета» (Киев, 01.08.1967)
«Зірка» (Кіровоград) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) — 2:1 (1:0).
Склади команд: «Зірка» – Вебер, Зайцев, Архипов, Білоус, Кравченко, С. Веремєєв, Сучков, Квасов, Лебедь, Корольов, В. Веремєєв (Горожанкін).
«Дніпро» — Городенко, Садовников, Дановський, Саричев, Грибенник, Сизов, Шнейдерман, Пінчук, Кржичевський, Литовченко (Суковицин), Снітко.
Голи: Квасов (29), Корольов (64), Снітко (70).

СЕРПЕНЬ – МІСЯЦЬ «ДНІПРА»?
«Прапор юності» (02.08.1967)
Двадцять третій вихід на поля стадіонів учасників першості СРСР з футбола серед команд другої підгрупи другої групи класу «А» приніс п’ять нічиїх. У чотирьох з них («Волга» (Калінін) — «Металіст», СКА (Львів) — «Молдова», «Суднобудівник» — «Сокіл», «Металург» (Тула) — СКА (Одеса)) не було забито жодного мяча, а «Шинник» і «Локомотив» (Вінниця) обмінялись голами. В решті зустрічей, як правило, перемагали команди, що стоять вище своїх суперників у турнірній таблиці. Отож це, напевне, спричинилось до того, що і змін на щаблях табелю про ранги майже не відбулось. Лідери зміцнили свої позиції, а аутсайдери ніяк не можуть підняти якір і вийти з гавані невдач.
Єдиним винятком з цієї обставини минулого туру є результат зустрічі в Кіровограді, де місцева «Зірка» приймала футболістів дніпропетровського «Дніпра». Не дивлячись на своє високе турнірне становище, «Дніпро» поступався своєму суперникові і програв — 1:2. Авторами мячів у ворота гостей стали Квасов (у першому таймі) і Корольов (на початку другого). Гол у відповідь забив «Зірці» дебютант «Дніпра» Снітько, який прийшов до нашої команди з Києва, коли київське «Динамо» запросило до своїх лав Гринька.
Поразки від «Зірки» стають неприємною для дніпропетровців традицією. Особливо важкою була втрата нашими хлопцями двох очок цього разу. Якщо до матчу ці команди розділяло 3 очка, то тепер лише одне. Крім кіровоградців, на «пяти» «Дніпру» нині наступають ще чотири колективи, а від лідера його відділяє вже аж 6 очок. В чотирьох іграх на виїзді команда втратила саме ці 6 очок. Окрім армійців Києва, в числі її суперників не було ні лідерів, ні команд, які на лідерство претендують.
Це щастя «Дніпра», що 5 наступних ігор він проведе на своєму полі проти команд з другої десятки, проти «міцних» аутсайдерів — «Таврії», «Суднобудівника», армійців Одеси, у яких в першому крузі було взято 6 очок, та проти «Молдови» і «Авангарда», які на своїх полях віддали «Дніпру» по очку. Цілий місяць ігор у рідному місті може знову піднести «Дніпро» на хвилю успіху. Все залежить від того, скільки енергії залишилось у команди і як її зможе поповнити перебування вдома. А тренери повинні розподілити її так, щоб взяти максимум очок вдома і залишити на ігри у Львові, Вінниці, Харкові і Запоріжжі, що чекають на команду потому.
Наші жовтоводські земляки проведуть у цьому місяці зустрічі з тими ж суперниками, що і «Дніпро». А що «Авангард» виступав на своєму полі вдаліше, ніж на виїзді, то від нього ми можемо чекати поліпшення гри і турнірного положення.
Після поразки в Києві від армійців (1:2) «Авангард» займає аж 14 місце. Гра в Києві проходила в обопільних атаках з незначною перевагою господарів поля у першому таймі. До перерви кияни двічі не влучили у порожні ворота. Після відпочинку Пєстриков виводить армійців вперед, а невдовзі Зінченко з подачі Лапшина зрівнює рахунок. Захопившись атаками, захисники «Авангарда» в кінці зустрічі допускаються грубої помилки, і киянин Козлов приносить перемогу своїй команді.
Запорізький «Металург» виграв зустріч з «Локомотивом» у Калузі 1:0, «Карпати» теж в гостях розгромили горьківську «Волгу» — 3:0, а «Труд» завдав у Сімферополі поразки «Таврії» — 2:0.

ДУЕТ КВАСОВ – КОРОЛЬОВ
«Молодий комунар» (Кировоград, 02.08.1967)
З перших хвилин гості зробили заявку на реванш за поразку в першому колі.
Склалося враження, що вони доб’ються свого, бо деякий час м’яч майже не покидав штрафного майданчика кіровоградців. Але потім господарі поля освоїлися з обстановкою і перевели гру в більш спокійне русло. Встановилася рівновага, в якій шанси на взяття воріт зрівнялися.
Однак першою це зробила «Зірка», коли удар Квасова на 29-й хвилині досяг цілі. А в другому таймі Корольов примусив Городенка знову вийняти м’яч з сітки воріт. Через чотири хвилини Снітку вдалося відквитати один гол.
Взагалі, в цій грі добре відзначився дует Квасов — Корольов.
Інші матчі 23-го туру закінчилися так: «Шинник» — «Локомотив» (Вінниця) — 1:1, «Волга» (Горький) — «Карпати» — 0:3, «Локомотив» (Калуга) — «Металург» (Запоріжжя) — 0:1, «Волга» (Калінін) — «Металіст» — 0:0, СКА (Львів) — «Молдова» — 0:0, СКА (Київ) — «Авангард» — 2:1, «Таврія» — «Труд» — 0:2, «Суднобудівник» — «Сокіл» — 0:0, «Металург» (Тула) — СКА (Одеса) — 0:0.
«Зірка» тепер на сьомому місці в турнірній таблиці. Завтра вона зустрічається з калузьким «Локомотивом».