13 апреля 1967 года. Четверг
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 3-й тур
«Днепр» (Днепропетровск) – СКА (Киев) – 0:0

«Днепр» (Днепропетровск) — СКА (Киев) — 0:0.
13 апреля 1967 (четверг). 18:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор». 20000 зрителей.
Судья: Г. Алексеев (Харьков).
«Днепр» (футболки продольно-полосатые бело-синие, трусы голубые, гетры красные с белой полосой): 1 Уралец – 3 Дановский – 2 Кузовенков, 4 Сарычев, 5 Грибенник – 6 Шнейдерман, 7 Гринько, 11 Забелин (к) – 8 Пинчук, 9 Крюковский, 10 Суковицын (Кржечевский).
Старший тренер – Л. Родос.
СКА (футболки и трусы белые, гетры тёмные): А. Гурбич, О. Дрозд, Ю. Новиков, В. Першин, Н. Артюх, В. Пестриков, М. Штуллер, В. Козинец, П. Богоделов, Л. Баженов, А. Помазан (А. Самсонов).
Старший тренер – В. Меньшиков. – составы из "Спортивної газети".
Дублёры – 0:2.

«ДНІПРО»: 2+0+1 = 3
«Прапор юності» (16.04.1967)
Як і в попередніх матчах, «Дніпро» з перших хвилин зустрічі з армійцями Києва захопив ініціативу. Його центрофорвард Крюковський тричі зряду на протязі буквально двох хвилин виходив на блискучу для удару по воротах позицію, але так довго обробляв м’яч, що на його шляху встигали вирости захисники.
До кінця першого тайму запал у дніпропетровців згас, і армійці зуміли вирівняти гру, провівши кілька гострих флангових атак, адресуючи м’яча Богодєлову. Цей футболіст таранного типу має сильний і небезпечний удар і б’є з будь-якої позиції. Нелегкий поєдинок вів з ним дебютант «Дніпра» Г. Саричев і вийшов переможцем. Особливо небезпечними були удари Богодєлова на початку другого тайму. Саричев двічі кидався під удар і рятував ворота Уральця від гола. Взагалі наш захист діяв самовіддано і не допускався грубих помилок. Уральцю лише раз чи два довелось взяти важкі м’ячі.
Нападаючі ж знову провели матч безпорадно. Невміння знайти потрібного ритму атаки, своєчасно і точно вдарити по воротах зводили нанівець зусилля команди. Отож глядачі і в цьому матчі не побачили м’яча у воротах суперника «Дніпра».
Викликає занепокоєння і фізична підготовка футболістів. Явно не витримують напруження 90-хвилинної боротьби наші півзахисники. Одне слово, минуло вже три тури, а недоробок у підготовці команди ще багато. Тренерам слід рішучіше братися до їх усунення, якщо вони не хочуть бачити команду серед аутсайдерів.

На знімку: момент зустрічі «Дніпра» і СКА (Київ).
Фото В. Шульгіна.

ЧЕКАЮЧИ ГОЛА
«Зоря» (15.04.1967)
Нелегко писати звіт про матч між «Дніпром» і армійцями Києва, який відбувся позавчора на стадіоні «Метеор». І не тому, що він закінчився мирною нічиєю — 0:0. Критикувати захисні лінії «Дніпра» немає підстав. Грали вони без помилок, тактично грамотно, і тому лише один раз гості могли добитись успіху. Трапилось це на 87 хвилині. Але тоді на місці виявився воротар К. Уралець.
У півзахисті в особі Р. Шнейдермана з’явився гравець, який може розумно виводити своїх партнерів на вигідні позиції. Форварди багато атакували, примушуючи воротаря армійців А. Гурбича майже безперервно бути в грі.
І все ж глядачі знов пішли з стадіону невдоволеними. Гола, на який так чекають уже другий матч прихильники «Дніпра», вони знов не побачили у воротах супротивної сторони.
Все робили нібито правильно, коли події розгортались на далеких підступах до воріт армійців. Але як тільки атаки наближались до цілі, то втрачали свою гостроту. Ніхто з форвардів не вступав у боротьбу за м’яч в момент, коли вирішувалось, буде чи не буде гол. Кілька разів складалися ситуації, з яких важко не влучити у ворота. Та Г. Забєлін, М. Пінчук, В. Суковіцин умудрялися таки не влучити...
Стара істина: територіальна і ігрова перевага не можуть перерости в матеріальну у вигляді забитих голів, коли бракує прицільних ударів. Це найдошкульніше місце в грі «Дніпра». Гол, гол, як він потрібен саме зараз, щоб перебороти той психологічний бар’єр невіри в свої сили, який починає гнітити і самих гравців «Дніпра», і прихильників команди!
Важко писати про «Дніпро», та легко про чемпіона України жовтоводський «Авангард». Втрата чотирьох провідних футболістів, які виступають тепер за інші колективи, не відбилася на грі чемпіона. Перші три тури команда провела успішно, не втративши жодного очка. У третьому турі «Авангард» переміг «Зірку» з традиційним для себе рахунком 1:0. Гол забив В. Лапшин.
а
На знімку: момент зустрічі «Дніпра» із СКА (Київ).

ФУТБОЛ
«Днепровская правда» (15.04.1967)
Состоявшаяся на стадионе «Метеор» игра между командами «Днепр» и СКА (Киев) закончилась вничью (0:0).
а
На снимке Б. Умбраса запечатлён момент игры.

«ДНІПРО» СКА 0:0
«Спортивна газета» (Киев, 15.04.1967)
Лише за три хвилини до фінального свистка м’яч міг побувати у воротах «Дніпра», але Уралець виявився на місці. Решту часу на плечі воротаря не припадало серйозного навантаження — захист дніпропетровців грав бездоганно.
Зате на другій половині поля, на підступах до воріт, які охороняв Гурбич, обстановка весь час була неспокійною. Рідко в яку хвилину воротареві не доводилося вступати у гру. Але і йому лише двічі в першому таймі по-справжньому ставало важкувато. Причина цього — сумбурний характер атак «Дніпра». Київському воротарю без особливих зусиль вдавалося оволодівати м’ячем. Навіть у ситуаціях, у яких не забити гол просто неможливо, нападаючі «Дніпра» не влучали в ціль. Тому не варто дивуватися, що за три матчі вони провели тільки один гол.
Харківський арбітр Г. Алексєєв провів гру на низькому рівні.