1 апреля Товарищеский матч "Днепр" (Днепропетровск) – "Динамо" (Ленинград) – 1:0


«Днепр» (Днепропетровск) – «Динамо» (Ленинград) – 1:0 (0:0).
1 апреля 1971 (четверг). Гагра. Городской стадион.
Судьи:   
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Артюх, 5 Цунин (Богданов, 46) – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Федоренко-I, 10 Мирошин (Христян, 46) – 9 Лябик (Грибенник, 70), 11 Романюк (Снитько, 46). Старший тренер – В. Лобановский.
«Динамо»:                                              Старший тренер – Г. Бондаренко.
Гол: 1:0 Федоренко (67).


ЗА ТРИ ДНІ – СТАРТ
«Прапор юності» (03.04.1971)
Три дні лишилось чекати любителям футбола старту чемпіонату СРСР серед команд першої ліги. 6 квітня — перші поєдинки. Команди закінчують підготовку до сезону.
Позавчора з Чорноморського узбережжя Кавказу додому повернулись футболісти дніпропетровського «Дніпра». Повернулись з перемогою, обігравши сильний колектив ленінградського «Динамо».
Матч відбувся в Гаграх. Дніпропетровці виступали в ньому в такому складі: Семенов, Сергєєв, Найда, Артюх, Цунін (Богданов, 46), Гринько, Шнейдерман, Федоренко, Лябик (Грибенник, 70), Мірошин (Христян, 46), Романюк (Снітько, 46).
Долю останньої контрольної зустрічі вирішив гол, забитий на 67-ій хвилині. Голеву ситуацію створив Лябик. М’яч після його удару влучив у штангу, відскочив до Федоренка, і той послав його в сітку. Спроби ленінградців відігратись успіху не мали. Семенов діяв у воротах безпомилково.


ДОДОМУ З ПЕРЕМОГОЮ
«Зоря» (03.04.1971)
Учора додому повернулися з Чорноморського узбережжя Кавказу футболісти «Дніпра». На прощання вони провели в Гаграх останній контрольний матч з своїми суперниками по чемпіонату — динамівцями Ленінграда.
«Дніпро» у цьому матчі мав такий склад: Семенов, Сергєєв, Найда, Артюх, Цунін (Богданов, 46), Гринько, Шнейдерман, Федоренко, Лябик (Гребенник, 70), Мірошин (Христян, 46), Романюк (Снітько, 46).
Гра проходила в гострій цікавій боротьбі. У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок. Добре оберігав свої ворота Семенов. На 67 хвилині «Дніпро» провів хорошу комбінацію, яка завершилась ударом Лябика. Однак м’яч влучив у штангу і відлетів у поле. Федоренко скористався з цього і повторним ударом відправив м’яч в сітку. Єдиний гол приніс перемогу нашим землякам.
Отже, додому їхали з перемогою.


2 апреля «Днепр» вернулся домой.


Комментариев нет:

Отправка комментария