«Днепр» (Днепропетровск) — «Динамо» (Москва) — 2:2

«Днепр» (Днепропетровск) — «Динамо» (Москва) — 2:2 (1:2).
Судья: П. Гаврилиади (Сочи).
«Днепр»: 1 Банников – 3 Найда – 2 Цунин, 4 Шпаков, 5 Грибенник – 6 Гринько, 7 Бутенко (Шнейдерман, 46), 8 Литовченко (Ермаков, 46), 9 Мирошин (Федоренко, 46) – 10 Кржечевский (Соколов, 46), 11 Снитько (Литовкин, 46)
«Динамо»: В. Пильгуй, В. Штапов, Г. Рябов, В. Аничкин, В. Зыков, В. Долбоносов, В. Эштреков, Ю. Сёмин, Ю. Авруцкий, В. Ларин, Г. Еврюжихин.
Старший тренер – К. Бесков.
Голы: 1:0 Кржечевский (7), 1:1 Авруцкий (сер. 1 т.), 1:2 Ларин (41, с пенальти), 2:2 Федоренко (55).

НІЧИЯ, АЛЕ БОЙОВА
«Прапор юності» (03.02.1970)
Це був найцікавіший матч, проведений дніпропетровцями на півдні. «Дніпро» — «Динамо» (Москва).
На динамівському стадіоні в Гаграх зібрались футболісти і тренери усіх команд, дислокованих на час зимово-весінніх тренувальних зборів в районі Сочі. Інтерес до зустрічі підігрівався тим, що москвичі вперше виходили на поле і ще ніхто цього року не бачив їхньої гри.
Банніков, Цунін, Найда, Шпаков, Гребеннік, Гринько, Бутенко (Шнейдерман), Литовченко (Єрмаков), Мірошин (Федоренко), Кржечевський (Соколов), Снітько (Литовкін) — таким був склад дніпропетровців, які в боротьбі з Пільгуєм, Штаповим, Рябовим, Анічкіним, Зиковим, Долбоносовим, Ештрековим, Сьоміним, Авруцьким, Ларіним, Єврюжихіним добились бойової нічиєї.
Дебют зустрічі — за нашими земляками. На 7-ій хвилині з подачі Мірошина Кржечевський головою забиває гол, доводячи особистий рахунок до 3 мячів. На зборах він — найрезультативніший футболіст.
Через кілька хвилин Кржечевському знову вдалось відірватись від опікунів, але вразити ціль форвард не зміг. Потім чудову можливість забити другий гол мав Гринько. Він не влучив у залишені Пільгуєм ворота.
Поступово гра вирівнялась, а на кінець тайму ініціативу перехопили москвичі. Спочатку Авруцький зрівнює рахунок, скориставшись помилкою захисників, які завадили Баннікову перейняти м’яч, відбивши його прямо в ноги суперникові, а за 4 хвилини до перерви суддя всесоюзної категорії Гавриліаді призначає одинадцятиметровий штрафний удар. «Динамо» виходить вперед. Ларін ударив сильно і точно.
Провівши кілька замін, В. Лобановський вніс свіжий струмінь у гру своєї команди. На 55-ій хвилині, скориставшись з тактичної помилки Пільгуя, Федоренко під гострим кутом посилає другий мяч у динамівські ворота (Владимир Федоренко: «В этом моменте Рябов, последний защитник, попытался меня обвести, но я перехватил мяч, вышел один на один с Пильгуём и ударил прямо в девятку» – Р.Л.). Надалі гра проходила з перемінним успіхом, і жодному з суперників не вдалось добитись переваги — 2:2.
До кінця зимового етапу підготовки «Дніпро» проведе ще три зустрічі і повернеться на короткий термін додому. Черговими спаррінг-партнерами дніпропетровців будуть миколаївський «Суднобудівник» (6 лютого), куйбишевські «Крила Рад» (11 лютого) і московський «Спартак» (15-16 лютого).

СУВОРИЙ ЕКЗАМЕНАТОР
«Зоря» (03.02.1970)
У неділю в Гагрі видалася чудова погода, і трибуни місцевого стадіону були заповнені любителями футбола. Їх привело сюди бажання подивитися матч московського «Динамо» з «Дніпром». Приїхало і багато футболістів, які в складі своїх команд проходять передсезонну підготовку на Чорноморському узбережжі Кавказу. На трибунах можна було бачити гравців київського «Динамо».
Матч пройшов цікаво, в гострій боротьбі, а головне — з повною викладкою сил. За «Динамо» виступали Пільгуй, Штапов, Рябов, Анічкін, Зиков, Долбоносов, Ештреков, Сьомін, Авруцький, Ларін, Євружихін. Замін не було.
Наставник «Дніпра» В. Лобановський, навпаки, вирішив використати цей суворий екзамен для ширшої перевірки своїх гравців і в ході матчу зробив у другому таймі п’ять замін. «Дніпро» мав такий вигляд: Банников, Цунін, Найда, Шпаков, Гребенник, Гринько, Бутенко (Шнейдерман), Литовченко (Єрмаков), Мірошин (Федоренко), Кржечевський (Соколов), Снітько (Литовкін).
Наші земляки швидко добилися успіху. Вже на сьомій хвилині з хорошої подачі Мірошина Кржечевський головою забив гол. Через хвилину він упустив ще одну таку ж можливість, а незабаром Гринько не влучив у порожні ворота. Динамівці лише незадовго до кінця тайму змогли внести перелом у гру, і Авруцький зрівняв рахунок, а на 41 хвилині арбітр Гавріліаді (Сочі) призначив у ворота «Дніпра» 11-метровий удар, який реалізував Ларін.
Початок другого тайму позначився новим натиском «Дніпра». Федоренко, помітивши, що Пільгуй займає неправильну позицію, направив другий м’яч у ворота «Динамо». Рахунок став 2:2. Він залишився без змін до кінця зустрічі.
Тепер у «Дніпра» на черзі ще три зустрічі: 6 лютого — з «Суднобудівником», 11 — з «Крилами Рад» і 15 або 16 лютого — з чемпіоном країни — московським «Спартаком», після чого команда на короткий час повертається додому.

И СНОВА КРЖЕЧЕВСКИЙ
«Днепровская правда» (03.02.1970)
Сочи. Как уже сообщалось в газете, команда «Днепр» в очередном товарищеском матче встретилась с московскими динамовцами. Первый гол на 7 минуте в ворота «Динамо» забил Кржечевский. Через некоторое время Авруцкий сравнял счет. А незадолго до конца первого тайма в ворота «Днепра» был назначен 11-метровый штрафной удар, который четко реализовал Ларин.
Вышедший во втором тайме вместо Мирошина Федоренко провел ответный мяч в ворота москвичей, защищаемые Пильгуём. Игра закончилась ничейным результатом — 2:2.
Составы играющих команд. «Днепр» — Банников, Цунин, Найда, Шпаков, Гребенник, Гринько, Бутенко (Шнейдерман), Литовченко (Ермаков), Мирошин (Федоренко), Кржечевский (Соколов), Снитько (Литовкин).
«Динамо» — Пильгуй, Штапов, Рябов, Аничкин, Зыков, Долбоносов, Эштреков, Семин, Авруцкий, Ларин, Еврюжихин.