10 февраля Товарищеский матч "Днепр" (Днепропетровск) – "Черноморец" (Одесса) – 1:2

«Днепр» (Днепропетровск) – «Черноморец» (Одесса) – 1:2 (0:0).
10 февраля 1971 (среда). Сочи. Центральный стадион (гаревое поле). Снег. 
Судьи:  
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Артюх, 5 Цунин – 6 Федоренко-I, 7 Шнейдерман, 8 Евсеенко – 9 Лябик, 10 Христян, 11 Снитько. Старший тренер – В. Лобановский.
«Черноморец»: А. Нефёдов, В. Лысенко, В. Фейдман, В. Зубков, В. Нечаев, А. Кафаджи, В. Маслов, А. Егоров, А. Шепель (В. Босый, 46), А. Шиманович, Н. Климов. Старший тренер – В. Жилин.
Голы: 1:0 Христян (53? 60?), 1:1 Маслов (60? 80?), 1:2 Босый (70? 90?).
Дублёры – 0:0.


РЕПЕТИЦІЇ ТРИВАЮТЬ
«Прапор юності» (13.02.1971)
Футболісти «Дніпра» продовжують підготовку до нового сезону. 10 лютого вони провели в Сочі чергову контрольну гру. Цього разу їх суперником був одеський «Чорноморець».
Матч відбувся за несприятливої погоди. Напередодні випав сніг, ртутний стовпчик показував незвичайну для цих місць температуру — 7 градусів нижче нуля. Працівники стадіону зробили все можливе, щоб підготувати гареве поле, але зустріч все ж пройшла в складних умовах.
Як і в попередньому поєдинку з київськими динамівцями, рахунок відкрив дніпропетровець Христян. Після серії безуспішних атак йому, нарешті, на 60-ій хвилині вдалось взяти ворота Нефедова.
Закріпити цей успіх не вдалося, і одесити перехопили ініціативу. На 80-ій хвилині їх півзахисник Маслов зрівняв рахунок, а на 90-ій Босий приніс «Чорноморцю» перемогу.
Спаррінг-партнери виступали в таких складах: «Дніпро» — Семенов, Сергєєв, Найда, Артюх, Цунін, Федоренко, Шнейдерман, Євсеєнко, Лябік, Христян, Снітько; «Чорноморець» — Нефедов, Лисенко, Фейдман, Зубков, Нечай, Маслов, Кафаджі, Єгоров, Симонович, Босий, Климов.
Того ж дня зустрічались дублери. Вони розійшлись мирно — 0:0.
Сьогодні «Дніпро» чекає ще серйозніше випробування — зустріч з ворошиловградською «Зорею», яка вже встигла «покласти на лопатки» олімпійську збірну країни — 2:0 і зіграла внічию — 1:1 — з мінськими динамівцями.
Після цього матчу команда повернеться додому і до кінця лютого тренуватиметься в Дніпропетровську.
А. КОЛОМИЙЧЕНКО.


НА ЗАСНІЖЕНОМУ ПОЛІ
«Зоря» (12.02.1971)
Раптове похолодання, яке захопило весь південь нашої країни, дійшло і на Чорноморське узбережжя Кавказу. В Сочі випав густий сніг, температура знизилася до 5—7 градусів.
Ось в цих умовах і проходив позавчорашній товариський матч «Дніпра» і «Чорноморця».
— У нас вже була думка відкласти гру, — сказав кореспондентові «Зорі» начальник команди «Дніпро» В. Лобановський. — Але ми все ж вирішили не порушувати учбового плану, тим більше, що одесити добиралися в Сочі з Туапсе.
Команди грали в таких складах: «Дніпро» — Семенов, Сергєєв, Найда, Артюх, Цунін, Федоренко, Шнейдерман, Євсєєнко, Лябик, Христян, Снітько; «Чорноморець» — Нефедов, Лисенко, Фейдман, Зубков, Нечай, Маслов, Кафаджі, Єгоров (він перейшов з ленінградського «Динамо»), Шиманович, Босий, Климов.
На 60-ій хвилині рахунок відкрив Христян. На 80 і 90 хвилинах Маслов і Босий забили голи в ворота «Дніпра». У дублерів рахунок 0:0.
Тепер на черзі товариський матч в Сухумі з ворошиловградською «Зорею», яка перебуває тепер у хорошій спортивній формі. Вона вже обіграла олімпійську збірну країни з рахунком 2:0 і звела внічию (1:1) зустріч з мінським «Динамо». Матч відбудеться 15 лютого.
Сочі. (Телефоном).


И СНОВА 1:2
«Днепровская правда» (13.02.1971)
Футболисты «Днепра» провели товарищескую встречу со своим новым соперником по первой лиге — одесским «Черноморцем». Игра проходила в сложных погодных условиях. Сначала «Днепр» получил некоторое преимущество перед одесситами. В начале второго тайма гол в ворота «Черноморца» провел Христян. Однако закрепить успех футболисты «Днепра» не сумели. За десять минут до конца матча Маслов сравнял счет, а на последней минуте Босый вывел свою команду вперед.
«Днепр» провел встречу в таком составе: Семенов, Сергеев, Найда, Артюх, Цунин, Федоренко, Шнейдерман, Евсеенко, Лябик, Христян, Снитько.
15 февраля наши земляки проведут матч с «Зарей».


РОЗВІДКА БОЄМ
«Чорноморець» — «Дніпро» — 2:1
«Комсомольська іскра» (Одесса, 13.02.1971)
Всього місяць залишився до перших зустрічей на Кубок СРСР з футбола. Ще два матчі зіграв одеський «Чорноморець». Ми подзвонили у Туапсе. Знову до телефону підійшов тренер В.С. Жилін.
— Щойно повернулися з Сочі. Зустрічалися з майбутнім суперником по підгрупі — «Дніпром».
— З яким настроєм?
— Перемогли з рахунком 2:1. Матч вийшов за всіма статтями, незважаючи на несподіваний сніговий покрив, — динамічний, технічний, по-справжньому бойовий. Перший тайм — 0:0. Невдало для нас розпочався другий. На 53-й хвилині дніпропетровець Назаров подавав кутовий і Христян забив перший гол. Після цього ініціатива до кінця гри перейшла до нас. На цілих півгодини ми закрили суперників на їхній половині поля. На 60-й хвилині дотепну комбінацію красиво у падінні завершив Маслов, а через 10 хвилин Босий забив другий переможний гол. Дублери зіграли — 0:0.
— Хто грав за «Чорноморець»?
— Нефедов, Лисенко, Фейдман, Зубков, Нечаєв, Кафаджі, Маслов, Єгоров, Шепель, Босий (46 хвилина), Шиманович, Климов.
— Всесоюзне радіо з цілого циклу матчів на півдні чомусь виділило саме вашу зустріч з московськими торпедівцями.
— «Торпедо» зараз привертає загальну увагу. Адже команду прийняв колишній наставник київського «Динамо» В. Маслов. Матч був видовищно менш цікавим, ніж з «Дніпром», але більш жорстким і напруженим. Ми програли 0:1, гол забив Дегтярьов. Та заради справедливості треба сказати, що наші хлопці теж мали кілька вигідних позицій. Наприклад, Шиманович з близької дистанції влучив у воротаря «Торпедо» Ракитського.
— Що далі?
— 15 лютого у Леселідзе ми гратимемо з київським «Динамо», 21-го — на сімферопольському стадіоні з «Таврією». 22-го — будемо в Одесі.

Комментариев нет:

Отправка комментария