«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлург» (Запорожье) – 2:0

«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлург» (Запорожье) – 2:0 (1:0).
«Днепр» (футболки и трусы белые, гетры красные с белой полосой): Павлеченко, Савельев, Ерохин, …
Голы: 1:0 Савельев (20), 2:0 Савельев (2 т., с пенальти).

ПЕРВЫЕ ГОЛЫ 1965-го
«Днепровская правда» (13.02.1965)
Вчера на снежном поле стадиона «Металлург» состоялась товарищеская встреча футбольных команд «Днепр» — «Металлург», выступающих в классе «А».
Необычный матч в зимних условиях — свидетельство деятельной подготовки давних соперников к предстоящему футбольному марафону. И днепропетровцы, и запорожцы провели игру в хорошем темпе. Инициативой в первой половине овладели хозяева поля. На 20-й минуте мастер спорта В. Савельев со штрафного удара забил первый гол в ворота гостей.
Второй тайм проходил с переменным успехом и закончился еще одним голом, автором которого также был В. Савельев.

ФУТБОЛЬНА ПРЕМЄРА РОКУ
«Дніпро» — «Металург» — 2:0
«Прапор юності» (14.02.1965)
Для Придніпровських любителів футбола минула п’ятниця була справжнім святом. В цей день у Дніпропетровську був відкритий футбольний сезон 1965 року. На засніженому полі зустрілись давні друзі і суперники — команди Запоріжжя і Дніпропетровська.
Гра почалась у дуже швидкому темпі, що згодом і позначилось на результаті.
Перший гол нового футбольного сезону забитий на 20-й хвилині гри.
З таким рахунком команди йдуть на відпочинок. Другий тайм починається атаками запоріжців. Але воротар хазяїв Ю. Павлюченко — на висоті.
«Дніпро» відповідає гострою атакою. Нападаючого Єрохіна грубо зносять на штрафному майданчику. Суддя призначає одинадцятиметровий штрафний. Його чітко реалізує В. Савельєв. На табло з’являються цифри 2:0.
Сьогодні відбудеться другий «сніжний» матч між цими командами. На цей раз «Дніпро» грає в Запоріжжі.
В. ШУЛЬГІН.

ФУТБОЛ У ЛЮТОМУ
«Зоря» (14.02.1965)

Нашому позаштатному фотокореспонденту В. Шульгіну вдалося сфотографувати драматичний для гостей момент в позавчорашній зустрічі футболістів «Дніпра» і запорізького «Металурга», яка відбулася у Дніпропетровську.
Трапилося це на 20-й хвилині. Один з захисників гостей перехопив руками м’яч недалеко від свого штрафного майданчика. Центральний нападник «Дніпра» майстер спорту Віталій Савельєв вміло виконав штрафний удар, і м’яч, обминувши «живу стінку» футболістів, а також воротаря, мов куля влетів в сітку. Рахунок став 1:0 на користь господарів.
Матч, який приніс велике задоволення глядачам, а їх зібралося на стадіоні майже десять тисяч, пройшов у швидкому темпі, в гострих атаках. Незважаючи на складні умови — засніжене, слизьке поле, — футболісти показали непоганий арсенал технічних прийомів.
Всі намагання гостей відігратися не дали успіху. І в цьому велика заслуга воротаря «Дніпра» Ю. Павліченка. Більш того, незадовго до фінального свистка, В. Єрохіна, який увірвався у штрафний майданчик «Металурга», грубо збили з ніг, і В. Савельєв реалізував 11-метровий штрафний удар. «Дніпро» переміг з рахунком 2:0.

«Днепровская правда» (14.02.1965)
Как мы уже сообщали, 12 февраля на стадионе «Металлург» встречались в товарищеском матче команды мастеров класса «А» запорожский «Металлург» и «Днепр». Гости потерпели поражение со счетом 2:0.

На снимке, который сделал наш фотокорреспондент
Н. Дмитриев, запечатлён один из моментов игры. Днепропетровский нападающий В. Ерохин
(в белой форме) обыгрывает защитника гостей.