13 февраля Товарищеский матч "Днепр" (Днепропетровск) – "Заря" (Ворошиловград) – 0:1


«Днепр» (Днепропетровск) – «Заря» (Ворошиловград) – 0:1 (0:1).
13 февраля 1971 (суббота). Сухуми. Спортивная база «Эшера». Снег, лёд на поле.  
Судьи:  
«Днепр» (футболки и трусы белые, гетры белые с красной полосой): Семёнов (Колтун) – 3 Артюх – 2 Сергеев, 4 Богданов, 5 Цунин – 6 Федоренко-I, 7 Шнейдерман, 8 Мирошин (Назаров), 9 Евсеенко – 10 Пилипчук (Христян), 11 Романюк. Старший тренер – В. Лобановский.
«Заря»: ?, А. Куксов, …                              Старший тренер – Г. Зонин.
Гол: 0:1 Куксов (15).
Дублёры2:2. Голы: Снитько, Хиль – ?.


«Днепр» перед матчем.
Верхний ряд слева направо: Владимир Сергеев, Алексей Семёнов, Виктор Мирошин, Владимир Федоренко, Станислав Евсеенко, Николай Богданов, Анатолий Пилипчук. Нижний ряд слева направо: Пётр Цунин, Виктор Романюк, Роман Шнейдерман, Николай Артюх.

Фотография из архива Виктора Мирошина


«ЗОРЯ» — «ДНІПРО» — 1:0
«Прапор юності» (16.02.1971)
Близько п’яти годин довелося їхати «Дніпру» з Сочі в Сухумі на спортивну базу «Ешера» для зустрічі з ворошиловградською «Зорею», яка на тренувальних іграх встигла зарекомендувати себе з найкращого боку. Напередодні вона обіграла єреванський «Арарат» з рахунком 2:0.
Матч з «Дніпром» «Зоря» провела в складних умовах занесеного снігом поля і знову домоглась перемоги. Щоправда, як відзначають очевидці, дніпропетровці примусили попрацювати ворошиловградців з повною віддачею. Єдиний гол в цій зустрічі забив Куксов на 15-ій хвилині після помилки Богданова.
«Дніпро» виступав в такому складі: Семенов (Колтун), Сергєєв, Артюх, Богданов, Цунін, Федоренко, Шнейдерман, Мірошин (Назаров), Євсєєнко, Пилипчук (Христян), Романюк.
Дублери зіграли внічию — 2:2. М’ячі в складі «Дніпра» забили Снітько та Хиль.
У неділю дніпропетровці повернулись додому.
А. КОЛОМИЙЧЕНКО.


ЗИМА ВНОСИТЬ КОРЕКТИВИ
«Зоря» (16.02.1971)
Несподівано різке похолодання в Сочі все ж таки змусило тренерів «Дніпра» дещо порушити свої плани підготовки до сезону. У неділю, на кілька днів раніше передбаченого строку, команда повернулася додому, де пробуде до 23-го лютого. Потім знову виїде на Чорноморське узбережжя Кавказу.
За день до приїзду футболісти «Дніпра» провели призначений на 15 лютого товариський матч з ворошиловградською «Зорею». Для цього довелося виїхати з Сочі в Сухумі, де гравці розраховували на хорошу погоду. Однак зима не минула і це південне місто. Грати довелося на полі, вкритому снігом і кригою.
«Зоря», яка за три дні до цього порівняно легко перемогла «Арарат» з рахунком 2:0, на цей раз зустріла гідного суперника. Шкода лише, що погодні умови сковували дії спортсменів, не давали їм змоги користуватися усім арсеналом технічних засобів. Непередбачені умови вносили корективи в гру. Так, на 15-й хвилині центральний захисник «Дніпра» Богданов несподівано посковзнувся, впав, і цього було досить, щоб ворошиловградець Куксов безперешкодно послав м’яч у сітку.
Цей єдиний гол і вирішив долю матчу на користь «Зорі», хоча, як сказав кореспондентові нашої газети начальник команди «Дніпра», в обох сторін були можливості добитися перемоги.
— Ми дуже жалкуємо, — зауважив він, — що всі наші плани на цей матч порушились втручанням зими.
Команда «Дніпра» виступала у такому складі: Семенов (Колтун), Сергєєв, Артюх, Богданов, Цунін, Федоренко, Шнейдерман, Мірошин (Назаров), Євсєєнко, Пилипчук (Христян), Романюк.
У дублерів зафіксовано нічию — 2:2. У «Дніпра» голи забили Снітько і Хіль.
Відбулися й інші товариські матчі футболістів. «Металіст» програв олімпійській збірній — 3:1, а «Металург» переміг московське «Торпедо» — 2:0, маючи протягом усієї гри перевагу.


14 февраля «Днепр» вернулся домой.

Комментариев нет:

Отправка комментария