Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А".
Турнир за 1-16 места. 7-й тур
«Шахтёр» (Караганда) — «Днепр» (Днепропетровск) – 2:3

«Шахтёр» (Караганда) — «Днепр» (Днепропетровск) – 2:3 (0:2).
15 октября 1965 (пятница). 18:00. Караганда. Стадион «Шахтёр». 18000 зрителей. Пасмурно. 7 градусов. С 20-й минуты электрическое освещение.
Судьи: А. Кишко, Г. Заломаев, М. Рукавцев (все — Ленинград).
«Шахтёр»: И. Андрес (к), В. Асылбаев, С. Кузнецов, В. Павлов, В. Чуваков, Р. Сарумов (В. Корольков, 46), А. Алябьев, В. Выходцев, В. Храповицкий, В. Абгольц, Е. Юркевич.
Старший тренер – А. Загрецкий.
«Днепр» (футболки и трусы белые): Павлеченко – 3 Дановский (к) Кузовенков, Канафоцкий, Ануфриенко – 6 Галоян, Северухин, Добрянский Кржечевский, 10 Крюковский, 11 Юлгушев.
Старший тренер – А. Зубрицкий. – составы из протокола матча.
Голы: 0:1 Крюковский (10), 0:2 Крюковский (45), 0:3 Северухин (53), 1:3 Выходцев (57), 2:3 Кузнецов (88).
Дублёры — 0:3.

НА СТУПЕНЬКУ ВЫШЕ
«Днепровская правда» (16.10.1965)
Вчера в очередном туре розыгрыша единственной путёвки в высшую футбольную лигу среди первых шестнадцати финалистов второй группы команд класса «А» наши земляки из «Днепра» встречались в г. Караганде с местным «Шахтёром».
Боевой поединок, изобиловавший многими острыми моментами то у одних, то у других ворот, закончился победой футболистов «Днепра». Они забили в ворота соперников три гола, а пропустили в свои — два.
Таким образом, одержав третью подряд победу, «Днепр» значительно улучшил своё турнирное положение и поднялся ещё на одну ступеньку ближе к лидерам.
А вот результаты остальных матчей: «Арарат» — «Текстильщик» — 1:0, «Кайрат» — «Авангард» — 2:0, «Волга» (Горький) — «Заря» — 1:0, «Уралмаш» — «Жальгирис» — 1:0, «Локомотив» (Челябинск) — «Даугава» – 1:2, «Терек» – «Карпаты» — 3:1, «Шинник» — «Молдова» — 2:1.  (ТАСС).

УСПІХ ПРИНОСИТЬ АТАКА
«Прапор юності» (17.10.1965)
Травми кількох провідних футболістів примусили тренерів «Дніпра» перебудувати тактику гри команди. В останніх поєдинках «Дніпро» виступає по системі 4+3+3 і, треба сказати, виступає успішно. Про це свідчать три перемоги зряду, які дозволили команді піднятись з 11-го місця на 5-те.
Останню перемогу наші футболісти здобули в Караганді, де їх суперником був місцевий «Шахтар». Уже з перших хвилин зустрічі дніпропетровці повели наступ на ворота господарів поля і двічі в першому таймі добивались успіху. Після відпочинку «Дніпро» забив ще один м’яч, на який «Шахтар» відповів двома. Отже 3:2.
Решта українських колективів програла своїм суперникам: «Авангард» — «Кайрату» — 0:2, «Зоря» — «Волзі» — 0:1, «Карпати» — «Тереку» — 1:3.
Центральним у цьому турі був поєдинок в Іваново, де зустрічались «Текстильник» і «Арарат». Перемогли з рахунком 1:0 єреванці.
Важливу перемогу здобув «Уралмаш» над «Жальгірісом» — 1:0, «Шинник» виграв у «Молдови» – 2:1, «Даугава» у «Локомотива» — 2:1.

«ДНІПРО» У ПЕРШІЙ П’ЯТІРЦІ
«Зоря» (17.10.1965)
Центральним матчем передостаннього туру першого кола назвали любителі футбола зустріч двох лідерів – «Текстильника» і «Арарата», яка проходила в Іваново. Перемога вірменських футболістів зміцнила б їх позиції, дала б змогу відірватись від найближчих суперників. І навпаки — поразка скоротила б розрив в очках між лідерами. Тим-то і цього разу «Арарат» залишився вірним собі, здобувши шосту перемогу підряд. Вигравши у «Текстильника» 1:0, вірменські футболісти збільшили свої шанси на перехід до вищої ліги. Наздогнати їх тепер дуже важко, особливо коли взяти до уваги, що в другому колі «Арарат» проведе вдома п’ять ігор з восьми.
Ще більший інтерес викликав у дніпропетровців матч між «Шахтарем» і «Дніпром», що відбувався у Караганді і закінчився перемогою наших земляків з рахунком 3:2. Як же проходив матч? Про це розповіли нашому кореспонденту тренери команди. Дніпропетровці вийшли на поле в такому складі: Павличенко, Кузовенков, Дановський, Канафоцький, Ануфрієнко, Галоян, Сєвєрухін, Добрянський, Юлгушев, Кржичевський, Крюковський. Уже в першому таймі футболісти «Шахтаря» після бурхливих атак «Дніпра» змушені були двічі починати з центра поля. Потім гра дещо вирівнялась, і «Шахтар» сквитав один гол. Проте наші земляни зуміли знову перехопити ініціативу і довести рахунок до 3:1. Лише за дві хвилини до фінального свистка господарі забили ще один м’яч. З дніпропетровців два голи забив Крюковський та один — Сєвєрухін.
Характерно, що «Дніпро» завжди був для «Шахтаря» «міцним горіхом», «розбити» який йому так жодного разу і не вдалося.
Перемога в Караганді висунула «Дніпро» на п’яте місце в турнірній таблиці.
У футболі вважають, що набрати на чужих полях половину можливих очок — це вже перемога. Коли так, то цим разом наші футболісти «виконали» план на 100 процентів.
Не пощастило в останньому турі трьом іншим українським командам. «Авангард» програв «Кайрату» 0:1, «Зоря» — «Волзі» 0:2 і «Карпати» — «Тереку» 1:3.
А ось решта результатів: «Уралмаш» — «Жальгіріс» 1:0, «Локомотив» — «Даугава» 1:2, «Шинник» — «Молдова» 2:1.
Тепер у «Дніпра» на черзі зустріч 19 жовтня з «Тереком». З тим самим «Тереком», який має такий грізний вигляд на своєму полі і завдав багато неприємностей своїм гостям.

«ШАХТАР» – «ДНІПРО» 2:3
«Спортивна газета» (Киев, 19.10.1965)
Приємно відзначити переможні кроки футболістів Дніпропетровська. Цього разу команда «Дніпро» вже з самого початку гри почала штурм воріт «Шахтаря», і на 10-й хвилині Крюковський забиває перший м’яч у ворота господарів поля. Наприкінці першого тайму він посилає у сітку ще один м’яч. У другому таймі, знов-таки на його початку, вже Сєвєрухін вдало використовує нагоду забити третій м’яч у ворота «Шахтаря». З цього моменту ініціатива майже повністю переходить до господарів поля, і вони двічі добиваються успіху. На 57-й хвилині — Виходцев та 88-й — Кузнєцов. Але дніпропетровці впевнено захищаються і виходять переможцями в цій зустрічі. Це дало їм змогу перейти на п’яте місце в турнірній таблиці.