«Днепр» (Днепропетровск) – «Спартак» (Москва) – 1:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Спартак» (Москва) — 1:1 (0:1).
«Днепр» (футболки и трусы белые, гетры красные с белой полосой): 1 Банников – 3 Найда – 2 Цунин, 4 Шпаков, 5 Грибенник – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Соколов, 9 Мирошин – 10 Назаров (Кржечевский), 11 Пинчук.
«Спартак» (футболки красные, трусы белые, гетры красные): В. Лисицын, С. Ольшанский, В. Иванов, Н. Абрамов, В. Петров, В. Калинов, Н. Осянин, В. Янкин, Г. Хусаинов, И. Григорьев, Д. Силагадзе.
Голы: 0:1 Калинов (30), 1:1 Пинчук (50).
Дублёры – 1:2.

ЧЕМПІОН ЕКЗАМЕНУЄ «ДНІПРО»
«Зоря» (18.02.1970)
Перед самим від’їздом з Сочі додому наші земляки провели на прощання матч з чемпіоном країни — московським «Спартаком». Матч проходив у Гагрі, де позавчора стояла сонячна, тепла погода.
Чемпіон країни вийшов на зелене поле в такому складі: Лисицин, Ольшанський, Іванов, Абрамов, Петров, Калінов, Осянін, Янкін, Хусаїнов, Григор’єв, Сілагадзе і провів весь матч без замін. За «Дніпро» грали: Банников, Цунін, Найда, Шпаков, Гребенник, Гринько, Шнейдерман, Соколов, Мірошин, Назаров (Кржечевський), Пінчук.
Спартаківці відразу ж запропонували високий темп, прагнучи за рахунок швидких комбінацій і несподіваних ходів повністю заволодіти ініціативою. Задуми чемпіона руйнувалися активними діями середньої ланки «Дніпра», де атаки москвичів, як правило, гасли. Високу пильність проявили захисники. Лише на 30 хвилині півзахисник «Спартака» Калінов несподівано сильно і точно пробив по цілі. М’яч, мов стріла, влетів у далекий від Банникова верхній кут воріт.
З рахунком 1:0 команди пішли на перерву. А після відпочинку картина на полі змінилася на користь «Дніпра». Вже на 50-й хвилині Пінчук із-за меж штрафного майданчика зробив удар. Лисицин ніяк не міг спинити політ м’яча, який влучив у «дев’ятку».
Екзаменатор «Дніпра» все більше почав відчувати, що його молодший партнер може завдати йому нових неприємностей. І тепер уже поводив себе обережніше. Матч тривав з перемінним успіхом, хоч дніпропетровці створили більше небезпечних моментів у воріт чемпіона. Результат 1:1 не змінився.
2 березня «Дніпро» знову відправиться до Сочі, де, як повідомив старший тренер команди В. Лобановський, продовжить підготовку і проведе кілька контрольних матчів, які дадуть змогу зробити «розвідку боєм» перед чемпіонатом.
Сочі. (Телефоном).

И ОПЯТЬ НИЧЬЯ
«Днепровская правда» (18.02.1970)
Гагра. Команда «Днепр» провела заключительную встречу зимнего учебно-тренировочного сбора. На сей раз соперниками наших земляков были чемпионы страны — футболисты московского «Спартака».
На 30-й минуте Калинову удалось «распечатать» ворота, защищаемые Банниковым. Однако на 50-й минуте Пинчук сравнивает счёт. 1:1 — так и закончился матч, прошедший в острой борьбе. А вот дублеры «Днепра» не смогли противостоять своим московским коллегам. Они проиграли со счетом 1:2.
Основные составы играющих команд: «Днепр» — Банников, Цунин, Найда, Шпаков, Грибенник, Гринько, Шнейдерман, Соколов, Мирошин, Назаров (Кржечевский), Пинчук.
«Спартак» — Лисицын, Ольшанский, Иванов, Абрамов, Петров, Калинов, Осянин, Янкин, Хусаинов, Григорьев, Силагадзе.
А. ВЛАДИМИРОВ.

ФУТБОЛЬНІ НОВИНИ
«Спортивна газета» (Киев, 19.02.1970)
...А в Гагрі дніпропетровський «Дніпро» провів контрольну зустріч з московським «Спартаком». У першому таймі півзахисник чемпіонів СРСР Калинов відкрив рахунок, після перерви Пінчук зрівняв його. Отже, 1:1.

ЗАПАСНЫЕ КОНТУРЫ
«Футбол-Хоккей» № 8 (Москва, 22.02.1970)
…А на следующий день, снова при переполненных трибунах, там же, в Гагре, проходил контрольный матч московского «Спартака» с «Днепром». И здесь соперники поделили инициативу и активность. В первом тайме тон задавал «Спартак». Полузащитник Калинов эффектно с лёту в верхний угол забил мяч. Во втором лучше выглядели футболисты «Днепра». Они сейчас покрепче физически. «Днепру» удалось сравнять счёт, удар Пинчука оказался почти близнецом того, что нанёс Калинов.