«Днепр» (Днепропетровск) – «Молдова» (Кишинёв) – 1:1

«Днепр» (Днепропетровск) – «Молдова» (Кишинёв) – 1:1 (1:0).
«Днепр»: Павлеченко (Шпак) – 3 Дановский Кузовенков, Белолюбский, Канафоцкий – 6 Галоян, Юлгушев (Северухин) Пинчук, Кравчук, 10 Савельев, 11 Кржечевский.
«Молдова»                                                Старший тренер – Б. Цыбин.
Голы: 1:0 Савельев (40), 1:1 ? (58).
Дублёры – 0:1.

МАЛА ПУЛЬКА ПОЧАЛАСЯ
«Зоря» (20.03.1965)
Одеса, 17 березня. (Телефоном). В Одесі почалася мала пулька футбольних колективів класу «А», які з’їхались сюди для підготовки до наступного чемпіонату. Зараз у місті перебувають футболісти кишинівської «Молдови», вільнюського «Жальгіріса», дніпропетровського «Дніпра». Вони спільно з «Чорноморцем» і командою спортивного клубу Армії розігрують малу пульку.
На першу свою зустріч з «Молдовою» футболісти «Дніпра» вийшли у дещо незвичайному складі. Через хворобу кілька провідних гравців не змогли взяти участь в цьому матчі. За «Дніпро» грали: Павліченко (Шпак), Кузовенков, Дановський, Білолюбський, Канофотський, Галоян, Юлгушев (Северухін), Пінчук, Кравчук, Савельєв і Кржичевський.
Гра почалася атаками дніпропетровців, які швидко заволоділи ініціативою і тримали її протягом всього першого тайму. Та лише на сороковій хвилині Савельєву вдалося забити м’яч у ворота кишинівців. В другому таймі ініціатива продовжувала лишатися у «Дніпра». Однак непогодженість у діях захисників і воротаря привела до того, що на тринадцятій хвилині рахунок було зрівняно. В подальшому обидві команди грали в спокійному темпі, будучи, очевидно, задоволені результатами. Дублери «Дніпра» програли резервному складові «Молдови» 0:1.
Цікаво пройшла зустріч футболістів спортивного клубу Армії і «Жальгіріса». В першому таймі рахунок не було відкрито. Лише в другому команди обмінялись голами. І так було зафіксовано результат 1:1.

«Днепровская правда» (18.03.1965)
Футболисты «Днепра» провели товарищескую встречу в Одессе. На этот раз их партнерами были спортсмены кишинёвской «Молдовы». Основные составы сыграли вничью 1:1. Дублеры «Днепра» проиграли со счётом 0:1.