«Днепр» (Днепропетровск) – ветераны «Динамо» (Киев) – 6:2

«Днепр» (Днепропетровск) – ветераны «Динамо» (Киев) 6:2 (3:0).
«Днепр»: Семёнов, Гринько, Назаров, Пинчук,
«Динамо»-вет.: ?, Л. Островский, Н. Кольцов, В. Ерохин, В. Ануфриенко, И. Балакин, А. Биба, О. Базилевич, В. Лобановский, ?, ?.
Голы: Назаров, Гринько (с пенальти), Пинчук, ?, ?, ? – Балакин, Лобановский.
В 1-м тайме Лобановский не реализовал пенальти (вратарь).

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ
«Зоря» (18.06.1969)
Зелене поле дніпропетровського стадіону «Метеор» позавчора стало ареною цікавого спортивного поєдинку між футболістами «Дніпра» і ветеранами київського «Динамо». Атакуючу силу динамівців, як і кілька років тому, представляли Лобановський, Біба та Базилевич. А в захисті діяли Островський, Кольцов, Єрохін, Онуфрієнко. Коротше кажучи, молоді футболісти «Дніпра», які цього разу склали основу команди, мали перед собою доброго екзаменатора. На перших хвилинах гості зуміли створити кілька небезпечних моментів, під час яких з найкращого боку показав себе молодий воротар «Дніпра» Семенов.
Та поступово ініціативою почали заволодівати дніпропетровці, і вони швидко реалізували свою перевагу, провівши через короткі інтервали три м’ячі у ворота «Динамо». Їх забили: Назаров, Гринько (з 11-метрового) і Пінчук. Гості мали нагоду ще до відпочинку скоротити цей розрив, одержавши право на 11-метровий удар. Та Семенов розгадав задум Лобановського і красиво відбив сильно посланий ним м’яч.
У другому таймі характер гри не змінився. Господарі ще тричі добивалися успіху. В свою чергу динамівці теж двічі примусили «Дніпро» починати з центра. Автори голів — Балакін і Лобановський. Загальний рахунок — 6:2 на користь «Дніпра».
Подібні зустрічі викликають неабиякий інтерес глядачів. Доцільніше було б провадити їх у зручний для любителів футбола час, а не в години, коли по телебаченню передають центральні матчі чемпіонату країни, як це сталося позавчора.