25 июня 17 тур "Химик" (Северодонецк) – "Днепр" (Днепропетровск) – 0:0


17 тур
«Химик» (Северодонецк) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:0.
25 июня 1969 (среда). 19:00. Северодонецк. Стадион «Химик». 4500 зрителей. Ливень. Программка матча не выпускалась.
Судьи: М. Надиров (Рустави), И. Бочорадзе, О. Алавидзе (оба – Тбилиси).
«Химик» (футболки синие): И. Тараненко, В. Штехман (В. Ржезак, 78), В. Руденко, Г. Гревцев (к), Ф. Будаев, В. Дёмушкин, В. Клочко, Ю. Ивановский (В. Жижилкин, 72), В. Нечай, В. Сазонов, В. Петров. Запасные: З. Кунчулия, Н. Меркуленко, В. Казаков. Старший тренер – А. Расторгуев.
«Днепр» (футболки белые): Пильгуй – 4 Шпаков Сергеев, Сарычев, Грибенник – 6 Гринько (Мирошин, 49), Шнейдерман,Пинчук (Кржечевский, 75), 10 Биба (к) – 9 Лябик, 11 Романюк. Запасные: Семёнов, Литовченко. Старший тренер – В. Лобановский. – составы из протокола матча.


ДИСТАНЦІЯ ЗБЕРЕЖЕНА
«Прапор юності» (28.06.1969)
Вперше за сімнадцять турів у підгрупі українських команд, що виступають у другій групі класу «А», п’ятірка лідерів залишилась незмінною. Збережена і відстань між провідними колективами. Усі вони 25 червня зіграли внічию.
Найцікавіший матч відбувся в Харкові, де «Металіст» приймав футболістів запорізького «Металурга». В ньому було забито чотири м’ячі — 2:2. Так само закінчилась і зустріч «Карпат» з «Кривбасом» у Львові. Увага болільників республіки була прикута і до поєдинку «Суднобудівника» з армійцями Києва. Суперники в цій грі обмінялись голами — 1:1. І, нарешті, нульова нічия «Дніпра» в матчі з «Хіміком», командою з нижньої половини турнірної таблиці.
Продовжує підносити сюрпризи вінницький «Локомотив». Цього разу він обіграв «Зірку» — 1:0. Несподіваний і результат зустрічі «Буковини» з «Таврією». Перемогли чернівецькі футболісти — 2:0.
Херсонський «Локомотив» забив чотири «сухі» м’ячі у ворота «Десни». «Авангард» добився переконливої перемоги в матчі з армійцями Львова — 3:0, а «Азовець» в зустрічі з «Динамо» — 3:1.
З рахунком 1:0 «Будівельник» виграв у «Шахтаря», а армійці Одеси у «Автомобіліста».


ЛІДЕРИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА СВОЇХ МІСЦЯХ
«Зоря» (27.06.1969)
Позавчорашній тур третьої підгрупи хоч і відзначився великою результативністю, та лідерам він приніс мало втіхи. Більшість зустрічей з їх участю не виявила переможців. Так, центральний поєдинок туру, який проходив у Харкові між «Металістом» і запорізьким «Металургом», закінчився внічию — 2:2. Обидва лідери показали атакуючий футбол, але вирвати перемогу не змогли. «Карпати», які могли вийти на перше місце, теж змушені були вдома віддати одне очко «Кривбасу». І тут результат, як і в Харкові, нічийний — 2:2. «Дніпро» в гостях зіграв внічию 0:0 з сєверодонецьким «Хіміком».
Та й на цьому серія нічийних результатів не закінчилась. «Суднобудівник», приймаючи армійців Києва, обмінявся з гостями по одному м’ячу (1:1).
З інших зустрічей позавчорашнього туру заслуговує на увагу перемога вінницького «Локомотива» над «Зіркою» (1:0) і виграш «Буковини» у «Таврії» (2:0). Херсонський «Локомотив» завдав відчутної поразки «Десні» — 4:0, а тернопільський «Авангард» після невдалого турне, повернувшись додому, нарешті, здобув виграш в армійців Львова — 3:0.
Тепер у «Металіста» 23 очка, у «Карпат» — 22, у «Металурга», «Дніпра» і армійців Києва по 21 очку.
У неділю «Дніпро» грає в Харкові з «Металістом».


ПО ВСЕМ СТАТЬЯМ
«Вперёд» (Северодонецк, 27.06.1969)
– Все хорошо, что хорошо кончается, — обронил реплику один из болельщиков, когда прозвучал финальный свисток об окончании встречи «Химик» (Северодонецк) — «Днепр» (Днепропетровск), которая состоялась на нашем стадионе позавчера.
В этих словах — оценка матча. Действительно, на лучший исход, кроме ничьей, химики просто не могли рассчитывать. «Днепр» — команда многоопытная, со своими традициями, присущими лучшим коллективам республики. А если учесть, что его тренирует Валерий Лобановский и капитаном является Андрей Биба, то станет ясно, что «почерк» днепропетровцев чем-то напоминает чемпиона страны — киевское «Динамо».
Возможно, это утверждение и преувеличение, но первый тайм и половину второго химики проиграли гостям, как говорится, по всем статьям. «Днепр» превосходил хозяев поля и в технике, и скорости, и в тактическом отношении. Наши футболисты могли рассчитывать на одно — на физическую выносливость. Но и в этом компоненте футбола (а нужно сказать, что весь матч проходил под проливным дождем) они уступали гостям.
Так что нулевая ничья – это лучший исход для «Химика».
Л. ГРИГОРЬЕВ.


Таблица после 17-го тураКомментариев нет:

Отправка комментария