25 июня 1969 года. Среда
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 17-й тур
«Химик» (Северодонецк) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:0


«Химик» (Северодонецк) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:0.
25 июня 1969 (среда). 19:00. Северодонецк. Стадион «Химик». 4500 зрителей. Ливень. Программка матча не выпускалась.
Судьи: М. Надиров (Рустави), И. Бочорадзе, О. Алавидзе (оба – Тбилиси).
«Химик» (футболки синие): И. Тараненко, В. Штехман (В. Ржезак, 78), В. Руденко, Г. Гревцев (к), Ф. Будаев, В. Дёмушкин, В. Клочко, Ю. Ивановский (В. Жижилкин, 72), В. Нечай, В. Сазонов, В. Петров. 
Запасные: З. Кунчулия, Н. Меркуленко, В. Казаков. 
Старший тренер – А. Расторгуев.
«Днепр» (футболки белые): Пильгуй – 4 Шпаков Сергеев, Сарычев, Грибенник – 6 Гринько (Мирошин, 49), Шнейдерман,Пинчук (Кржечевский, 75), 10 Биба (к) – 9 Лябик, 11 Романюк
Запасные: Семёнов, Литовченко. 
Старший тренер – В. Лобановский. – составы из протокола матча.


ЛІДЕРИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА СВОЇХ МІСЦЯХ
«Зоря» (27.06.1969)
Позавчорашній тур третьої підгрупи хоч і відзначився великою результативністю, та лідерам він приніс мало втіхи. Більшість зустрічей з їх участю не виявила переможців. Так, центральний поєдинок туру, який проходив у Харкові між «Металістом» і запорізьким «Металургом», закінчився внічию — 2:2. Обидва лідери показали атакуючий футбол, але вирвати перемогу не змогли. «Карпати», які могли вийти на перше місце, теж змушені були вдома віддати одне очко «Кривбасу». І тут результат, як і в Харкові, нічийний — 2:2. «Дніпро» в гостях зіграв внічию 0:0 з сєверодонецьким «Хіміком».
Та й на цьому серія нічийних результатів не закінчилась. «Суднобудівник», приймаючи армійців Києва, обмінявся з гостями по одному м’ячу (1:1).
З інших зустрічей позавчорашнього туру заслуговує на увагу перемога вінницького «Локомотива» над «Зіркою» (1:0) і виграш «Буковини» у «Таврії» (2:0). Херсонський «Локомотив» завдав відчутної поразки «Десні» — 4:0, а тернопільський «Авангард» після невдалого турне, повернувшись додому, нарешті, здобув виграш в армійців Львова — 3:0.
Тепер у «Металіста» 23 очка, у «Карпат» — 22, у «Металурга», «Дніпра» і армійців Києва по 21 очку.
У неділю «Дніпро» грає в Харкові з «Металістом».


ПО ВСЕМ СТАТЬЯМ
«Вперёд» (Северодонецк, 27.06.1969)
– Всё хорошо, что хорошо кончается, — обронил реплику один из болельщиков, когда прозвучал финальный свисток об окончании встречи «Химик» (Северодонецк) — «Днепр» (Днепропетровск), которая состоялась на нашем стадионе позавчера.
В этих словах — оценка матча. Действительно, на лучший исход, кроме ничьей, химики просто не могли рассчитывать. «Днепр» — команда многоопытная, со своими традициями, присущими лучшим коллективам республики. А если учесть, что его тренирует Валерий Лобановский и капитаном является Андрей Биба, то станет ясно, что «почерк» днепропетровцев чем-то напоминает чемпиона страны — киевское «Динамо».
Возможно, это утверждение и преувеличение, но первый тайм и половину второго химики проиграли гостям, как говорится, по всем статьям. «Днепр» превосходил хозяев поля и в технике, и скорости, и в тактическом отношении. Наши футболисты могли рассчитывать на одно — на физическую выносливость. Но и в этом компоненте футбола (а нужно сказать, что весь матч проходил под проливным дождем) они уступали гостям.
Так что нулевая ничья – это лучший исход для «Химика».
Л. ГРИГОРЬЕВ.


ДИСТАНЦІЯ ЗБЕРЕЖЕНА
«Прапор юності» (28.06.1969)
Вперше за сімнадцять турів у підгрупі українських команд, що виступають у другій групі класу «А», п’ятірка лідерів залишилась незмінною. Збережена і відстань між провідними колективами. Усі вони 25 червня зіграли внічию.
Найцікавіший матч відбувся в Харкові, де «Металіст» приймав футболістів запорізького «Металурга». В ньому було забито чотири м’ячі — 2:2. Так само закінчилась і зустріч «Карпат» з «Кривбасом» у Львові. Увага болільників республіки була прикута і до поєдинку «Суднобудівника» з армійцями Києва. Суперники в цій грі обмінялись голами — 1:1. І, нарешті, нульова нічия «Дніпра» в матчі з «Хіміком», командою з нижньої половини турнірної таблиці.
Продовжує підносити сюрпризи вінницький «Локомотив». Цього разу він обіграв «Зірку» — 1:0. Несподіваний і результат зустрічі «Буковини» з «Таврією». Перемогли чернівецькі футболісти — 2:0.
Херсонський «Локомотив» забив чотири «сухі» м’ячі у ворота «Десни». «Авангард» добився переконливої перемоги в матчі з армійцями Львова — 3:0, а «Азовець» в зустрічі з «Динамо» — 3:1.
З рахунком 1:0 «Будівельник» виграв у «Шахтаря», а армійці Одеси у «Автомобіліста».


ФУТБОЛЬНІ КОНТРАСТИ

Огляд ігор у третій підгрупі другої групи першості СРСР з футбола

«Молодь України» (Киев, 28.06.1969)

Більшості українських команд другого ешелону лишилося провести по чотири зустрічі, аби досягти проміжного фінішу. Позаду вже чималенька відстань, але й досі ніякого «порядку» в турнірі немає: варто якомусь клубові з провідної групи здобути перемогу з солідним рахунком, і вона опиняється нагорі, а два виграші підряд дозволяють мріяти про лідерство навіть тим, хто зараз посідає дев’яте місце.

…Далі йде ціла група клубів, серед яких виділяється своєю результативністю «Дніпро». Цей колектив не дуже вдало розпочав сезон на чужих полях і зазнав навіть сенсаційної поразки у Львові од «Карпат» — 1:6. Але команда витримала важке випробування і стала поступово випливати з глибин турнірної таблиці на поверхню. Наприкінці травня ми ще бачили її на восьмому місці, а тепер вона вже четверта. У «Дніпра» — сильні лінії нападу і півзахисту, де по черзі диригують грою Біба і Мірошин, здібний воротар Пільгуй. Гірший вигляд має лінія захисту, де виділяється лише ветеран Дановський. І дублер у Пільгуя — Семенов — ще не дуже надійний, як це могли спостерігати хоча б київські глядачі під час матчу «Дніпра» з столичними армійцями.

В. КОСТЕНКО.




Таблица после 17-го тура



Комментариев нет:

Отправить комментарий