«Днепр» (Днепропетровск) — «Металлист» (Харьков) — 0:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Металлист» (Харьков) — 0:1 (0:0).
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Шпаков, 5 Грибенник (Цунин) – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Соколов, 9 Назаров – 10 Пинчук, 11 Романюк (Кржечевский).
«Металлист»: А. Савченко, В. Марченко, И. Матвиенко, В. Аристов, В. Зайцев, А. Кафаджи, В. Пестриков, Ю. Еськин, Н. Коновалов, А. Майборода, Б. Панков.
Гол: 0:1 Матвиенко (89).
Дублёры – 0:3.

ЗА ХВИЛИНУ ДО... НІЧИЄЇ
«Прапор юності» (19.03.1970)
17 березня на тренувальному полі в Леселідзе, розмоклому після сильного дощу, дніпропетровські футболісти програли харківському «Металісту». Єдиний гол у ворота «Дніпра» на 89-ій хвилині зі штрафного удару забив центральний захисник харків’ян Матвієнко.
Як відомо, у першій зустрічі 29 січня «Дніпро» поступився «Металісту» з рахунком 0:2.
В Леселідзе за «Дніпром виступали Семенов, Сергєєв, Шпаков, Найда, Грибеннік (Цунін), Гринько, Шнейдерман, Соколов, Назаров, Пінчук, Романюк (Кржечевський). Через хворобу в матчі не змогли взяти участі Банников і Мірошин.
У зустрічі дублерів теж перемогли харків’яни — 3:0.

РЕШАЮЩИЙ ГОЛ
«Днепровская правда» (19.03.1970)
Леселидзе. Контрольная встреча «Днепра» с харьковским «Металлистом» проходила на одном из худших полей, в дождливую погоду. Из-за болезни в игре не принимали участие В. Банников и В. Мирошин. До конца матча соперники не могли добиться результативности. Лишь на 89-й минуте Матвиенко удалось со штрафного удара провести мяч в ворота «Днепра».
Наши земляки играли в таком составе: Семёнов, Сергеев, Шпаков, Найда, Грибенник (Цунин), Гринько, Шнейдерман, Соколов, Назаров, Пинчук, Романюк (Кржечевский).
22 марта «Днепр» познакомится с мастерством астраханского «Волгаря».

ПЕРЕМОГА «МЕТАЛІСТА»
«Соціалістична Харківщина» (Харьков, 20.03.1970)
Харківські любителі футбола пам’ятають, що в січні цього року в першій контрольній грі з «Дніпром» «Металіст» переміг з рахунком 2:0.
Перед виїздом у Англію для проведення кількох товариських матчів з різними спортивними клубами, а також перед початком чемпіонату країни харків’яни 17 березня в Сочі провели останню контрольну гру — з «Дніпром». Обидві команди виставили свої бойові склади. «Металіст»: Савченко, Марченко, Матвієнко, Аристов, Зайцев, Кафаджі, Пєстріков, Єськін, Коновалов, Майборода, Панков. «Дніпро»: Семенов, Сергєєв, Найда, Шпаков, Гребенник, Шнейдерман, Назаров, Гринько, Пінчук, Романюк, Кржичевський (Литовченко).
Суперники, які вже добре знали один одного, без розвідки розгорнули на полі безкомпромісну, гостру гру. Небезпечно атакують харків’яни Коновалов, Кафаджі. Дніпропетровець Гринько сильним ударом б’є по воротах Савченка, але м’яч потрапляє в штангу. Перший тайм не виявив переможця. За кілька хвилин до кінця матчу харків’янин Матвієнко чудово виконав у стилі киянина Серебряникова штрафний удар з 20 метрів, і м’яч влетів у верхній кут воріт «Дніпра». З рахунком 1:0 переміг «Металіст».