18 мая 1969 года. Воскресенье
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 10-й тур
«Днепр» (Днепропетровск) – «Строитель» (Полтава) – 2:0

«Днепр» (Днепропетровск) – «Строитель» (Полтава) 2:0 (1:0).
18 мая 1969 (воскресенье). 19:15. Днепропетровск. Стадион «Метеор» (в программке матча – стадион «Металлург», 19:00). 26000 зрителей.
Судьи: В. Самолазов (Ростов-на-Дону), Г. Петрович, Ю. Маврокордато (оба – Николаев).
«Днепр» (футболки красные, трусы и гетры белые): Пильгуй – 3 Дановский Сергеев, 4 Шпаков, Грибенник – 6 Шнейдерман,Гринько, Мирошин (Романюк, 46), 10 Биба (к) – 9 Лябик, 11 Снитько (Кржечевский, 83).
Запасные: Семёнов, Литовченко
«Строитель» (футболки зелёно-белые продольно-полосатые, трусы белые, гетры тёмные): В. Козлов, В. Першин, Б. Шишков, В. Носов, А. Витков, В. Маслов, В. Бардешин (к), Ю. Москалец, Ю. Несмеян, Н. Котов (Б. Кесло, 46), Т. Примак.
Запасные: Л. Клюев, В. Якубик, В. Сальков, Ю. Мармач.
Старший тренер – А. Алпатов. – составы из протокола матча.
Голы: 1:0 Гринько (9, гп Лябик), 2:0 Лябик (55).

«ДНІПРО» «БУДІВЕЛЬНИК» 2:0
«Прапор юності» (20.05.1969)
У неділю на Дніпропетровському стадіоні «Метеор» відбулась чергова зустріч з футбола на першість країни серед команд майстрів класу «А» другої групи.
Місцева команда «Дніпро» приймала футболістів полтавського «Будівельника». Цього разу наші спортсмени порадували болільників красивою та грамотною грою. Штурм воріт суперника вони починають вже на перших хвилинах і не послаблюють його протягом усього матчу. Вже на дев’ятій хвилині голкіпер гостей був змушений вийняти м’яч із сітки воріт. Це відмінно закінчив комбінацію півзахисник Гринько. Знову виконувати неприємний обов’язок — починати з центра поля — примусив гостей невтомний Лябік, який, до речі, і цю зустріч, як і попередні, провів на дуже високому технічному та тактичному рівні. Жодна атака, жодний гострий голевий момент біля воріт суперника не обходиться без його, Лябіка, допомоги. Цього разу він став і автором голу. Це сталося на 56-й хвилині. Таким чином, «Дніпро» записав у свій актив ще два дорогих переможних очка.
В. БОНДАР.

«ДНІПРО» НАСТУПАЄ
«Зоря» (21.05.1969)
Скажемо прямо: після ряду невдач футболісти дніпропетровського «Дніпра» в останніх іграх до певної міри реабілітували себе в очах болільників. Набравши в трьох зустрічах п’ять очок з шести можливих, вони значно поліпшили своє турнірне становище. А в минулу неділю наші земляки у черговому матчі на своєму полі перемогли з рахунком 2:0 полтавський «Будівельник».
Команда виступала в такому складі: воротар Пільгуй, захисники Сергєєв, Дановський, Шпаков, півзахисники Гребенник, Шнейдерман, нападаючі Гринько, Мірошин, Лябик, Біба, Снитько.
Гра почалася без розвідки. Однак уже з перших хвилин відчувалася ігрова перевага господарів поля. В одній з чергових атак Гринько на дев’ятій хвилині красивим ударом головою посилає м’яч у ворота суперників. Воротар виявився безсилим щось зробити.
З таким рахунком команди й пішли на відпочинок.
У другій половині гри Мірошина замінив Романюк. Господарі посилюють тиск на ворота полтавчан. На п’ятдесят четвертій хвилині центральний нападник «Дніпра» Лябик, скориставшись з помилки захисників і воротаря, перекинув м’яч через останнього. Рахунок став 2:0.
І тут же, менш ніж через хвилину, ситуація точнісінько повторилася, але на цей раз уже біля воріт господарів поля. Та, видно, спортивна доля була більш доброзичливою до дніпропетровців — м’яч у ворота не потрапив.
Кінець матчу проходив в обопільних атаках. Та справедливості ради скажемо, що «Дніпро» атакував частіше і гостріше. Особливо виділявся своєю невтомністю центральний нападаючий Лябик.
Господарі поля здобули дуже важливі для себе два очка.
К. ПЕТРЕНКО.

«Днепровская правда» (20.05.1969)
Очередной матч на первенство страны по футболу среди команд второй группы класса «А» футболисты «Днепра» провели позавчера на своем поле, на стадионе «Метеор». На этот раз их соперниками были спортсмены полтавского «Строителя».
Удачно проведя сложные игры на выезде, наши земляки решили и дома доказать, что их успех на чужих полях был не случаен. Игра началась мощными атаками днепропетровцев. Уже на 7-й минуте Шнейдерман сделал опасный прострел справа, однако никто из нападающих не успел к мячу. Через две минуты ситуация повторилась. Стремительно прошедший по краю Лябик (кстати, пожалуй, лучший игрок этого матча) навесил мяч в штрафную площадку полтавчан, и набежавший Гринько открыл счет.
Второй тайм футболисты полтавского «Строителя» начали штурмом ворот «Днепра». Однако постепенно наши земляки перехватили инициативу, и возобновили свои атаки, забив на 54-й минуте второй мяч в ворота гостей. Сделал это соавтор первого гола Лябик.

На снимке: так был забит первый гол.  Фото Ю. Серадского.

ЗНОВУ НУЛЬ...
«Зоря Полтавщини» (Полтава, 20.05.1969)
В Дніпропетровську відбулась чергова гра на першість СРСР серед команд другої групи класу «А». Зустрічались футболісти місцевого «Дніпра» з полтавським «Будівельником». Наші земляки програли цей матч з рахунком 0:2.

«БУДІВЕЛЬНИК» ВТРАЧАЄ ОЧКИ
«Комсомолець Полтавщини» (Полтава, 20.05.1969)
І знову полтавчани програли. На цей раз в Дніпропетровську «Дніпру». Рахунок 0:2. Отже, у «Будівельника» після 10 ігор лише 6 очок. Мало, дуже мало...