19 октября 36 тур "Динамо" (Ставрополь) – "Днепр" (Днепропетровск) – 1:2


36 тур
«Динамо» (Ставрополь) «Днепр» (Днепропетровск) 1:2.
19 октября 1968 (суббота). Ставрополь. Стадион «Динамо». 5000 зрителей.
Судьи:
«Динамо»: В. Ищерский, А. Гуров, В. Гарбуз, Ю. Вергопуло, Г. Гришин, А. Черненко, А. Моисеев, В. Андреев (В. Оплята), В. Костенко, Ю. Соловьёв (Г. Денисенко), Н. Каргатьев. Старший тренер – А. Родионов.
«Днепр»: 1 Пильгуй – 3 Дановский (к) – 2 Сергеев, 4 Сарычев, 5 Грибенник – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 10 Биба, 11 Литовченко – 8 Снитько, 9 Кржечевский. Старший тренер – Л. Родос. – составы предоставлены Владимиром Хорошиловым.
Голы: Оплята – Биба, Кржечевский.
Дублёры – 1:1.


ТУР ТРИДЦЯТЬ ШОСТИЙ
«Прапор юності» (22.10.1968)
Він пройшов під знаком переваги команд першого десятка. Усі вони, за винятком сімферопольської «Таврії», яка в Куйбишеві програла «Металургу» — 0:1, збільшили запас очок.
Миколаївський «Суднобудівник» зіграв в Ярославлі внічию з «Шинником» — 0:0, харківський «Металіст» переможно провів останню в сезоні зустріч в рідних стінах з «Ростсільмашем» — 3:1, кіровоградська «Зірка» одержала п’яту зряду перемогу (цього разу взявши два очка в Іваново — 2:1), воронезький «Труд» закінчив внічию матч з запорізьким «Металургом» — 1:1, «Сокіл» завдав поразки севастопольському СКЧФ — 3:1, «Кубань» — жовтоводському «Авангарду» — 3:0.
Футболісти «Дніпра» другу зустріч на виїзді провели в Ставрополі. «Динамо» не змогло вчинити їм належного опору і програло з рахунком 1:2. Голи в нашій команді забили Андрій Біба і Георгій Кржечевський.
Черговий суперник дніпропетровців нальчицький «Спартак» розгромив кременчуцький «Дніпро» — 5:1, херсонський «Локомотив» виграв у Рязані в «Зірки» — 2:0.


ТЕОРЕТИЧНО І ПРАКТИЧНО
«Зоря» (22.10.1968)
Чемпіонат країни серед команд другої групи класу «А» дійшов до такої стадії, коли його учасникам теоретично залишається ще чимало прогнозів і розрахунків на поліпшення свого становища, але практично вони не в змозі зробити багато.
Залишилось провести лише чотири тури, які, очевидно, не внесуть істотних змін в розташування команд.
Та давайте повернемося до суботнього туру. Що він нам приніс? Лідер — «Суднобудівник» взяв у «Шинника» на його полі одне очко (0:0). «Металіст» зробив все можливе: переміг «Ростсельмаш» — 3:1. Тепер розрив в очках між головними суперниками за першість скоротився, але не слід забувати, що харків’яни до кінця чемпіонату проведуть чотири гри на виїзді, а «Суднобудівник» навпаки — три вдома, в тому числі і з харківянами.
Утримується на третьому місці «Дніпро», який у 36-му турі в Ставрополі взяв верх над «Динамо» — 2:1. У переможців голи забили А. Біба і Г. Кржечевський. Душею матчу був А. Біба, який завдавав багато клопоту господарям, був ініціатором, і зачинателем атак «Дніпра». З 4-х можливих наші земляки взяли в останньому турне — 4 очка. І якщо вони в середу успішно подолають нальчикський рубіж, то у них з’явиться шанс боротися за друге місце. Однак треба пам’ятати, що футболісти Кабардино-Балкарії останнім часом виступають успішно, не програють у себе вдома і перемогли «Металіста» та «Суднобудівника».
Наступає «на пяти» «Дніпру» кіровоградська «Зірка», яка в суботу обіграла (2:1) в Іваново «Текстильник». Інші найближчі суперники дніпропетровців у минулому турі виступили не зовсім вдало. «Таврія» несподівано програла в Куйбишеві «Металургу» (0:1), а «Труд» вдома змушений був задовольнитись нічиєю в матчі з запоріжцями (1:1).
Лише «Сокіл» нарешті після серії невдач зумів у себе на полі обіграти незмінного аутсайдера — команду СКЧФ (3:1). І «Кубань» теж здобула два очка, перемігши з рахунком 3:0 жовтоводський «Авангард».
Інші два результати: «Спартак» — «Дніпро» (Кр.) — 5:1, «Звезда» (Рн.) — «Локомотив» — 0:2.
Тепер у «Суднобудівника» 53 очка, «Металіста» — 51, «Дніпра» — 48, «Зірки» — 47, «Труда» — 46, «Таврії» — 45, «Сокола» і «Кубані» — по 44 очка.


«ДНЕПР» ВЫИГРЫВАЕТ
«Днепровская правда» (22.10.1968)
Еще два очка записали в свой актив футболисты «Днепра». Со счетом 2:1 они одержали победу в Ставрополе над местным «Динамо». Теперь у наших земляков 48 очков. Они по-прежнему остаются на третьем месте в турнирной таблице второй подгруппы. Лидер подгруппы — николаевский «Судостроитель» в этом туре довольствовался нулевой ничьей во встрече с ярославским «Шинником». И харьковчане, идущие вслед за лидером, сумели приблизиться к нему на одно очко. «Металлист» победил на своем поле «Ростсельмаш» (3:1).
Остальные игры этого тура во второй подгруппе закончились так: «Кубань» «Авангард» 3:0; «Спартак» — «Днепр» (Кременчуг) 5:1; «Металлург» (Куйбышев) «Таврия» 1:0; «Сокол» СКЧФ 3:1; «Труд» «Металлург» (Запорожье) 1:1; «Звезда» (Рязань) «Локомотив» 0:2; «Текстильщик» «Звезда» (Кировоград) 1:2.
«Кривбасс», который выступает в первой подгруппе, проиграл в Вильнюсе «Жальгирису» со счетом 1:3.


«ДИНАМО» – «ДНЕПР»
«Ставропольская правда» (Ставрополь, 20.10.1968)
2:0. С таким счетом закончился матч вчерашних соперников в первом круге. Победили тогда днепропетровские спортсмены. Желание закрепить свой успех у футболистов с берегов Днепра явно чувствовалось и во вчерашней встрече. Матч изобиловал острыми моментами, кинжальные атаки гостей следовали одна за другой.
Ставропольцы как будто смирились со своим положением аутсайдера и ничего не предпринимали, чтобы взять реванш. За это они и поплатились. Днепропетровцы провели в их ворота два мяча, а наши смогли ответить на них только одним. Итак, «Днепру» отдано в этом сезоне четыре очка.
В. ЛЕОНИДОВ.


Таблица после 36-го тура


Комментариев нет:

Отправка комментария