«Днепр» (Днепропетровск) — «Локомотив» (Тбилиси) — 2:0 (1:0).
«Днепр»: 1 Банников (Семёнов, 65) – 3 Найда (Гриневич, 65) – 2 Цунин (Сергеев, 46), 4 Шпаков (Ермаков, 46), 5 Гребенник – 6 Гринько (к), 7 Шнейдерман, 8 Соколов (Литовченко, 46), 9 Мирошин (Бутенко, 46) – 10 Пинчук (Кржечевский, 46), 11 Назаров (Романюк, 46). Старший тренер – В. Лобановский.
Старший тренер – Н. Ахалкаци.
Голы: 1:0 Гринько (25), 2:0 Гринько (70).

МАТЧ-РОЗВІДКА
«Прапор юності» (07.03.1970)
5 березня в Сочі футболісти дніпропетровського «Дніпра» розпочали серію весняних контрольних зустрічей. Їх спаррінг-партнером в матчі, який відбувся за чудової погоди в Леселідзе, був один з майбутніх суперників в іграх чемпіонату країни серед команд першої групи класу «А» тбіліський «Локомотив».
Майже всі, хто зараз знаходиться в команді В. Лобановського, взяли участь в цьому матчі-розвідці. На полі побувало 19 футболістів в формі «Дніпра»: Банников (Семенов, 65), Цунін (Сергєєв, 46), Найда (Гриневич, 65), Шпаков (Єрмаков, 46), Гребеннік, Гринько, Шнейдерман, Соколов (Литовченко, 46), Мірошин (Бутенко, 46), Пінчук (Кржечевський, 46), Назаров (Романюк, 46).
Це було викликано двома причинами: відчутною перевагою над суперником у першому таймі і необхідністю виступати через день в зустрічі з ворошиловградською «Зорею», тренери якої бачать в наших хлопцях гідних партнерів для контрольного поєдинку перед стартом в чемпіонаті країни. Отже, сьогодні «Дніпро» проведе позапланову гру з командою вищої ліги, а 10 березня зустрінеться з «Чорноморцем».
Тбіліські залізничники поступались дніпропетровцям у швидкості і тактичній підготовці. «Дніпро» грав легко і красиво. На 25-ій хвилині після подачі Пінчуком чергового кутового Гринько в повітрі «піймав» мяч і зльоту послав його у ворота грузинських футболістів — 1:0.
Заміни змінили характер гри. В другому таймі боротьба була завзятішою і рівнішою. Проте голевих моментів і надалі було більше біля воріт «Локомотива». На 70-ій хвилині другий гол-красень невідпорним ударом метрів з тридцяти зі штрафного удару забив наш капітан Анатолій Гринько. Спроби тбілісців відігратись в останні хвилини зустрічі не мали успіху. «Дніпро» переміг — 2:0.

ДВА ТАЙМИ — ДВІ РІЗНІ КОМАНДИ
«Зоря» (07.03.1970)
Сочі, 6 березня. (Телефоном). Повернувшись з дому на Чорноморське узбережжя Кавказу, футболісти «Дніпра» без перепочинку продовжили свою підготовку. Вже вчора вони провели контрольний матч з тбіліським «Локомотивом» — своїм суперником по чемпіонату.
Враховуючи те, що 7 березня дніпропетровців чекає новий матч з ворошиловградською «Зорею», тренери «Дніпра» у вчорашньому матчі зробили аж вісім замін, щоб зберегти сили гравців на завтра.
«Дніпро» у зустрічі з тбіліськими залізничниками мав такий вигляд: Банников (Семенов — 65 хв.), Цунін (Сергєєв — 46 хв.), Найда (Гриневич — 65 хв.), Шпаков (Єрмаков — 46 хв.), Гребенник, Гринько, Шнейдерман, Соколов (Литовченко — 46 хв.), Мирошин (Бутенко — 46 хв.), Пінчук (Кржечевський — 46 хв.), Назаров (Романюк — 46 хв.).
Матч проходив на стадіоні в Леселідзе, при хорошій погоді. У першому таймі перевага «Дніпра» була цілком очевидною. На 25-й хвилині Пінчук подавав кутовий, і Гринько, перехопивши політ мяча у повітрі, з ходу направив його у ворота залізничників.
У другому таймі «Дніпро» вже мав зовсім інший вигляд.
Зроблені заміни в якійсь мірі порушили налагоджені зв’язки між ланками. Команда вже не мала такої відчутної переваги. Гра проходила з перемінним успіхом. І все ж, на 70-й хвилині той же Гринько влучно і сильно пробив штрафний з відстані 30 метрів. 2:0.
Після завтрашнього матчу з ворошиловградцями «Дніпро» матиме лише два дні відпочинку. 10 березня його чекає нове випробування — зустріч з «Чорноморцем».

ВЕСЕННЯЯ ПРОБА СИЛ
«Днепровская правда» (08.03.1970)
Как известно, команда «Днепр» приступила к заключительному тренировочному сбору перед открытием чемпионата страны. Первыми соперниками в контрольном матче были футболисты тбилисского «Локомотива». Игра проходила в Леселидзе. В первом тайме гол в ворота «Локомотива» забил А. Гринько. Он же сумел добиться успеха и во втором тайме.

«Днепр» (Днепропетровск) — «Заря» (Ворошиловград) — 0:0.
7 марта 1970 (суббота). Леселидзе. Тренировочное поле.
Судьи:
«Днепр»: 1 Банников – 3 Найда – 2 Сергеев (Гриневич), 4 Шпаков (Ермаков), 5 Гребенник (Цунин) – 6 Гринько (Литовченко), 7 Шнейдерман, 8 Соколов (Бутенко), 10 Мирошин (Торопов) – 9 Назаров (Кржечевский), 11 Н.Ф. Пинчук (Романюк). Старший тренер – В. Лобановский.
«Заря»: А. Ткаченко, А. Шульженко, Ю. Ращупкин, С. Шкляр, Н.И. Пинчук, Й. Сабо, В. Левченко, Г. Шилин (А. Куксов), В. Семёнов, В. Фурсов, А. Шакун (А. Лисаковский). Старший тренер – Г. Зонин.

В РОЛІ ЕКЗАМЕНАТОРА
«Прапор юності» (10.03.1970)
Жоден з попередніх чемпіонатів країни з футбола не стартував так рано, як нинішній. Офіціальне відкриття тридцять другого відбудеться 15 березня, а перший матч за його програмою вже зіграно: 8 березня в Баку московські армійці приймали донецький «Шахтар». Москвичі перемогли 2:0. Перший гол на 8-й хвилині XXXII чемпіонату забив Борис Копєйкін.
Решта колективів вищої ліги у ці дні проводить останні контрольні ігри. Час експериментів для них минув, і тренери прагнуть визначити і довести до «кондиції» стартові склади команд.
7 березня в Леселідзе в ролі екзаменатора ворошиловградської «Зорі» виступав дніпропетровський «Дніпро». Г. Зонін, наставник «Зорі», мабуть, не мав підстав для оптимізму по закінченню цієї зустрічі. Одна з кращих у вищій лізі півзахисних ліній (Сабо, Левченко, Семенов) не змогла встановити контролю над центром поля і диктувати свої умови. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Жодного голевого моменту не створили ворошиловградські нападаючі, відрізані дніпропетровською стіною півзахисників від своїх тилів.
До початку змагань у першій групі залишається цілий місяць, і наші тренери дають змогу побільше грати молодим футболістам, які, напевне, не матимуть такої можливості на фініші підготовчого періоду і з початком першості, бо змагання серед дублерів не проводитимуться. Заміни дозволили «Дніпру» у другому таймі зробити акцент на атаці. Дві реальні можливості відкрити рахунок втратили в заключній стадії поєдинку Торопов і Романюк.
Ось склади команд в матчі, який закінчився нулевою нічиєю: «Зоря» — Ткаченко, Шульженко, Шкляр, Ращупкін, Пінчук, Сабо, Левченко, Семенов, Шакун, Куксов, Фурсов; «Дніпро»— Банников, Сергєєв (Гриневич), Найда, Шпаков (Єрмаков), Гребеннік (Цунін), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевський), Мірошин (Торопов), Пінчук (Романюк).
Щоб залишився час на акліматизацію в Ташкенті перед першим матчем чемпіонату з «Пахтакором», одеський «Чорноморець» провів свою генеральну репетицію учора. І його готовність перевіряв «Дніпро».

НОВЕ ВИПРОБУВАННЯ СИЛ
«Зоря» (10.03.1970)
Як ми уже повідомляли, футболісти «Дніпра» 7 березня провели ще один контрольний матч. Цього разу їх суперником була ворошиловградська «Зоря», стан підготовки якої дістав у пресі найвищу оцінку.
Суперники провели матч в такому складі:
«Зоря» — Ткаченко, Шульженко, Шкляр, Ращупкін, Пінчук, Сабо, Левченко, Семенов, Шакун, Куксов, Фурсов;
«Дніпро» — Банников, Сергєєв (Гриневич), Найда, Шпаков (Єрмаков), Гребеннік (Цунін), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевський), Мірошин (Торопов), Пінчук (Романюк).
Глядачі, які зібралися на стадіоні в Леселідзе, знову стали свідками цікавої гри. Обидві команди показали хороший футбол. Все ж дніпропетровці були ближче до перемоги, але в другому таймі не використали принаймні два голевих моменти. В той же час захисники «Дніпра» не давали можливості ворошиловградцям загрожувати своїм воротам. Матч закінчився внічию — 0:0.
Вчора ввечері «Дніпро» провів матч з «Чорноморцем».
Сочі. (Телефоном).

НЕИСПОЛЬЗОВАННОЕ ПРЕИМУЩЕСТВО
«Днепровская правда» (10.03.1970)
Сочи. На товарищеский матч с ворошиловградской «Зарей» тренер «Днепра» В. Лобановский выставил следующих игроков: Банников, Сергеев (Гриневич), Найда, Шпаков (Ермаков), Грибенник (Цунин), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевский), Мирошин (Торопов), Пинчук (Романюк).
Игра проходила в Леселидзе. Обе команды продемонстрировали красивый футбол, но победитель в этом матче не определился. Правда, наши земляки имели две возможности добиться успеха.
Вчера «Днепр» провел контрольную игру с одесским «Черноморцем».

КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ «ЗОРІ»
«Прапор перемоги» (Луганск, 10.03.1970)
7 березня у Ліселідзе (Грузинська РСР) відбулася товариська зустріч між футбольними командами «Зоря» (Ворошиловград) і «Дніпро» (Дніпропетровськ). Рахунок матчу — 0:0. У другому таймі півзахисник ворошиловградців А. Куксов мав реальну можливість забити гол, однак не використав її.
«Зоря» виступала у такому складі: О. Ткаченко, А. Шульженко, Ю. Ращупкін, С. Шкляр, М. Пінчук, Й. Сабо, В. Левченко, Г. Шилін (А. Куксов), В. Семенов, В. Фурсов, А. Шакун (А. Лисаковський).
Г. ЛИСЕНЧУК.

«Днепр» (Днепропетровск) — «Черноморец» (Одесса) — 0:1 (0:1).
9 марта 1970 (понедельник). Туапсе. Стадион «Водник». Шторм, пылевая буря.
Судьи:
«Днепр»: 1 Банников – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Шпаков, 5 Гребенник (Цунин) – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Назаров, 9 Соколов – 10 Кржечевский, 11 Пинчук. Старший тренер – В. Лобановский.
«Черноморец»: А. Нефедов, В. Лысенко, С. Решко, В. Зубков, В. Сыромятников, В. Москаленко, Е. Михайлин, В. Поркуян, А. Шиманович, В. Босый, Ю. Басалик. Старший тренер – С. Шапошников.
Гол: 0:1 Шиманович (7).
Дублеры – 2:3 (1:3?).

У ШТОРМОВУ ПОГОДУ
«Зоря» (11.03.1970)
Туапсе. (Телефоном). Ось уже кілька днів в районі Туапсе дують сильні штормові вітри. Все ж тренери «Чорноморця» і «Дніпра» вирішили не зважати на пилову бурю, не відкладати призначену на 9 березня зустріч обох команд. Щоправда, гру часто доводилось зупиняти, бо кілька разів вітер виносив м’яча за межі стадіону, а одного разу він навіть опинився... на морських хвилях.
Єдиний гол, який вирішив долю зустрічі, забив у ворота «Дніпра» Шиманович.
Команди виступали в таких складах: «Чорноморець» — Нефедов, Лисенко, Решко, Зубков, Сиромятников, Москаленко, Михайлін, Поркуян, Шиманович, Босий, Басалик; «Дніпро» — Банников, Сергєєв, Найда, Шпаков, Гребенник (Цунін), Гринько, Шнейдерман, Назаров, Соколов, Кржечевський, Пінчук.
Дублери програли 2:3.

УРАГАН НАД СТАДІОНОМ
«Прапор юності» (12.03.1970)
Невдале місце обрали для останньої проби сил напередодні старту в чемпіонаті країни футболісти одеського «Чорноморця». Стадіон в Туапсе відкритий всім вітрам, а в день матчу одеситів з дніпропетровцями над цим районом пронеслась пилова буря. Гри, по суті, не вийшло. М’яч раз по раз виносило ураганними поривами вітру за межі поля, аж до моря.
Єдиний гол за цих складних умов поєдинку з вітром і суперником забив у ворота «Дніпра» Шиманович. Сталось це на 7-ій хвилині. Надалі суперники не змогли реально загрожувати один одному.
За «Чорноморець» виступали: Нефедов, Лисенко, Решко, Зубков, Сиром’ятников, Москаленко, Михайлін, Поркуян, Шиманович, Босий, Басалик. «Дніпро» мав такий склад: Банников, Сергєєв, Найда, Шпаков, Гребеннік (Цунін), Гринько, Шнейдерман, Назаров, Соколов, Кржечевський, Пінчук.
У зустрічі дублерів теж переміг «Чорноморець» — 3:2.
Тренерам «Дніпра» вдалось домовитись про наступні тренувальні ігри. Дніпропетровці гратимуть ще з харків’янами, астраханцями, футболістами Горі.

ПРИ ШТОРМОВОМ ВЕТРЕ
«Днепровская правда» (11.03.1970)
Позавчера в Туапсе властвовал сильный ветер, но, несмотря на это, намеченный ранее матч между «Днепром» и «Черноморцем» все же состоялся. Судьям часто приходилось останавливать игру, так как мяч временами ветром уносило за пределы стадиона. Единственный гол в ворота Банникова забил одессит Шиманович.

РЕПЕТИЦІЯ ЗАВЕРШЕНА
«Чорноморська комуна» (Одесса, 11.03.1970)
Футболісти «Чорноморця» завершили підготовку до нового чемпіонату країни з футбола. В Туапсе вони провели ще дві гри тренувального циклу. Їхніми суперниками були чемпіони країни — московські спартаківці і краща команда України у другому ешелоні — «Дніпро». Спартаківці зуміли переграти моряків — 2:1. Дніпропетровці змушені були вдовольнятись поразкою — 0:1. З переконливішим рахунком виграли у дніпропетровців дублери «Чорноморця» — 3:1.

ФУТБОЛ
«Знамя коммунизма» (Одесса, 11.03.1970)
Очередную контрольную встречу моряки провели 9 марта в Туапсе с футболистами «Днепра». Первый состав «Черноморца» выиграл со счетом 1:0, второй — 3:1.

«Днепр» (Днепропетровск) — «Металлист» (Харьков) — 0:1 (0:0).
17 марта 1970 (вторник). Леселидзе. Тренировочное поле. Дождь.
Судьи:
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Шпаков, 5 Гребенник (Цунин) – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Соколов, 9 Назаров – 10 Пинчук, 11 Романюк (Кржечевский). Старший тренер – В. Лобановский.
«Металлист»: А. Савченко, В. Марченко, И. Матвиенко, В. Аристов, В. Зайцев, А. Кафаджи, В. Пестриков, Ю. Еськин, Н. Коновалов, А. Майборода, Б. Панков. Старший тренер – В. Каневский.
Гол: 0:1 Матвиенко (89).
Дублеры – 0:3.

ЗА ХВИЛИНУ ДО... НІЧИЄЇ
«Прапор юності» (19.03.1970)
17 березня на тренувальному полі в Леселідзе, розмоклому після сильного дощу, дніпропетровські футболісти програли харківському «Металісту». Єдиний гол у ворота «Дніпра» на 89-ій хвилині зі штрафного удару забив центральний захисник харків’ян Матвієнко.
Як відомо, у першій зустрічі 29 січня «Дніпро» поступився «Металісту» з рахунком 0:2.
В Леселідзе за «Дніпром виступали Семенов, Сергєєв, Шпаков, Найда, Грибеннік (Цунін), Гринько, Шнейдерман, Соколов, Назаров, Пінчук, Романюк (Кржечевський). Через хворобу в матчі не змогли взяти участі Банников і Мірошин.
У зустрічі дублерів теж перемогли харків’яни — 3:0.

РЕШАЮЩИЙ ГОЛ
«Днепровская правда» (19.03.1970)
Леселидзе. Контрольная встреча «Днепра» с харьковским «Металлистом» проходила на одном из худших полей, в дождливую погоду. Из-за болезни в игре не принимали участие В. Банников и В. Мирошин. До конца матча соперники не могли добиться результативности. Лишь на 89-й минуте Матвиенко удалось со штрафного удара провести мяч в ворота «Днепра».
Наши земляки играли в таком составе: Семенов, Сергеев, Шпаков, Найда, Грибенник (Цунин), Гринько, Шнейдерман, Соколов, Назаров, Пинчук, Романюк (Кржечевский).
22 марта «Днепр» познакомится с мастерством астраханского «Волгаря».

ПЕРЕМОГА «МЕТАЛІСТА»
«Соціалістична Харківщина» (Харьков, 20.03.1970)
Харківські любителі футбола пам’ятають, що в січні цього року в першій контрольній грі з «Дніпром» «Металіст» переміг з рахунком 2:0.
Перед виїздом у Англію для проведення кількох товариських матчів з різними спортивними клубами, а також перед початком чемпіонату країни харків’яни 17 березня в Сочі провели останню контрольну гру — з «Дніпром». Обидві команди виставили свої бойові склади. «Металіст»: Савченко, Марченко, Матвієнко, Аристов, Зайцев, Кафаджі, Пєстріков, Єськін, Коновалов, Майборода, Панков. «Дніпро»: Семенов, Сергєєв, Найда, Шпаков, Гребенник, Шнейдерман, Назаров, Гринько, Пінчук, Романюк, Кржичевський (Литовченко).
Суперники, які вже добре знали один одного, без розвідки розгорнули на полі безкомпромісну, гостру гру. Небезпечно атакують харків’яни Коновалов, Кафаджі. Дніпропетровець Гринько сильним ударом б’є по воротах Савченка, але м’яч потрапляє в штангу. Перший тайм не виявив переможця. За кілька хвилин до кінця матчу харків’янин Матвієнко чудово виконав у стилі киянина Серебряникова штрафний удар з 20 метрів, і м’яч влетів у верхній кут воріт «Дніпра». З рахунком 1:0 переміг «Металіст».
Г. ШУБ.

«Днепр» (Днепропетровск) — «Волгарь» (Астрахань) — 2:1.
22 марта 1970 (воскресенье). Сочи.
Судьи:
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Гриневич – 2 Цунин (Гребенник), 4 Федоренко, 5 Васюта – 6 Анюхин, 7 Бутенко, 8 Литовченко, 9 Кондратенко – 10 Кржечевский, 11 Торопов. Старший тренер – В. Лобановский.
«Волгарь»:
Старший тренер – Ю. Белоусов.
Голы: Кржечевский, Литовченко – ?.

ЗНАЙОМСТВО ВІДБУЛОСЯ
«Зоря» (24.03.1970)
Футболісти «Дніпра» провели ще один контрольний товариський матч. Цього разу їх суперником була команда «Волгар» з міста Астрахань, яка теж виступає в першій групі. До речі, це була перша зустріч дніпропетровців з астраханцями. Наша команда виступила в такому складі: Семенов, Цунін (Гребенник), Гринєвич, Федоренко, Васюта, Анюхін, Бутенко, Литовченко, Кондратенко, Кржечевський, Торопов. Перемогли дніпропетровці з рахунком 2:1. Голи забили Кржечевський і Литовченко.
Учора ввечері в Сочі основний склад «Дніпра» грав з московським «Динамо», яке цими днями повернулось з подорожі до Австралії та Індонезії.

ВТОРЫМ СОСТАВОМ
«Днепровская правда» (24.03.1970)
Сочи. Состоялась очередная товарищеская игра между «Днепром» и астраханским «Волгарем». В. Лобановский выпустил на поле второй состав игроков, которые неплохо провели матч. Со счетом 2:1 победил «Днепр». Голы в ворота «Волгаря» забили Кржечевский и Литовченко.
Вчера наши земляки провели контрольную встречу с московским «Динамо».

ЗНАЙОМСТВО З «ВОЛГАРЕМ»
«Прапор юності» (25.03.1970)
Минулої неділі футболісти дніпропетровського «Дніпра» познайомились ще з одним майбутнім суперником по іграх у першій групі класу «А». В Сочі другим складом вони (Семенов, Цунін (Грибенник), Гриневич, Федоренко, Васюта, Анюхін, Бутенко, Литовченко, Кондратенко, Кржечевський, Торопов) провели матч з астраханським «Волгарем». Наша команда зуміла диктувати свої умови боротьби і добилась перемоги —        2:1. Голи забили Кржечевський і Литовченко.
23 березня «Дніпро» зустрічався з московськими динамівцями, які повернулись з закордонного турне і 27 березня мають зіграти в Сочі перший матч чемпіонату з донецьким «Шахтарем».
Останнього тижня в складі «Дніпра» стались зміни. Несподівано залишив команду Банников. Його долю мають вирішити союзна і республіканська федерації футбола. На загальних зборах колективу за неспортивну поведінку і неправильне ставлення до тренувань вирішено дискваліфікувати Снітька на 2 роки. Це рішення має бути затверджене спортивно-технічною комісією федерації футбола СРСР. Керівництво «Дніпра» відпустило Єрмакова, який вирішив повернутись до «Зірки».

«Днепр» (Днепропетровск) — «Динамо» (Москва) — 0:2 (0:1).
23 марта 1970 (понедельник). Сочи. Центральный стадион.
Судьи:
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда – 2 Сергеев (Гребенник), 4 Шпаков, 5 Цунин – 6 Гринько, 7 Шнейдерман (Кржечевский), 8 Соколов, 10 Мирошин – 9 Назаров, 11 Пинчук (Романюк). Старший тренер – В. Лобановский.
«Динамо»: Л. Яшин, В. Штапов, Г. Рябов, В. Аничкин, В. Зыков, В. Маслов, В. Смирнов, В. Ларин, В. Эштреков, В. Козлов, Г. Еврюжихин. Старший тренер – К. Бесков.
Голы: 0:1 Эштреков (30), 0:2 Козлов (75).

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ ДИНАМІВЦІВ
«Зоря» (25.03.1970)
Московське «Динамо» поки що єдина команда у вищій лізі, яка не розпочала чемпіонат, бо лише днями повернулася з зарубіжного турне. 27-го березня динамівці проведуть перший календарний матч з «Шахтарем» на нейтральному полі в Сочі. Готуючись до нього, москвичі позавчора зробили генеральну репетицію в поєдинку з дніпропетровським «Дніпром».
Команди виступали в таких складах: «Динамо» — Яшин, Штапов, Рябов, Анічкін, Зиков, Маслов, Смирнов, Ларін, Ештреков, Козлов, Євружихін; «Дніпро» — Семенов, Сергєєв (Гребенник), Найда, Шпаков, Цунін, Гринько, Шнейдерман (Кржечевський), Соколов, Назаров, Мірошин, Пінчук (Романюк).
Москвичі провели два м’ячі у ворота «Дніпра» на 30 і 75-й хвилинах. Зробили це Ештреков і Козлов. В обох випадках м’ячі були забиті в ситуаціях, коли захисники «Дніпра» створювали штучне становище «поза грою». Однак, арбітри не зуміли розібратися в цьому.
Вже після гри відомий рефері К. Андзюліс, який проглядав матч, вибачаючись за своїх молодих колег, сказав:
— Бувають помилки і у нас, особливо навесні, коли арбітри ще не досягли форми. Головне, що матч вдався обом командам. Москвичі тепер грізна сила, а «Дніпро» грав з ними з достоїнством. Особливо йому вдався перший тайм.
Лев Яшин, підійшовши до наших хлопців, подякував їх за хорошу гру:
— Це було для нас серйозне випробування. Відверто кажучи, що після нашої першої зустрічі в лютому я вашої команди не впізнав, — сказав прославлений воротар. — Вона добре підготувалася до сезону. Бажаю вам успіхів.
Незважаючи на поразку, старший тренер «Дніпра» В. Лобановський теж залишився задоволений грою своїх вихованців.
— Це була для нас хороша школа, — заявив він.
м. Сочі. (Телефоном).

ПОНЕДЕЛЬНИК – ДЕНЬ ТЯЖЕЛЫЙ
«Днепровская правда» (25.03.1970)
Сочи. Динамовцы Москвы не раз встречались в контрольных матчах с футболистами «Днепра». Уже в этом году наши земляки экзаменовались у столичных мастеров кожаного мяча. Как мы помним, тогда матч закончился мирным исходом. И вот в понедельник «Днепр» вновь вышел на поле, чтобы проверить свои силы в игре с опытным спарринг-партнером.
Команды соревновались в таких составах: «Динамо» — Яшин, Штапов, Рябов, Аничкин, Зыков, Маслов, Смирнов, Ларин, Эштреков, Козлов, Еврюжихин; «Днепр» — Семенов, Сергеев (Грибенник), Найда, Шпаков, Цунин, Гринько, Шнейдерман (Кржечевский), Соколов, Назаров, Мирошин, Пинчук (Романюк).
Игра проходила с заметным преимуществом москвичей. На 30 минуте Эштреков открыл счет, а на 75-й Козлов провел второй мяч в ворота Семенова.

ПРОГРАЛИ
«Прапор юності» (26.03.1970)
Другий матч цього року між динамівцями Москви і «Дніпром» відбувся в Сочі і закінчився перемогою іменитих суперників дніпропетровців — 2:0. На 30-ій хвилині Ештреков відкрив рахунок, скориставшись з того, що судді не помітили штучно створеного «положення поза грою», а на 75-ій Козлов в аналогічній ситуації забив другий м’яч у ворота Семенова.
Команди виступали в таких складах:
«Динамо»: Яшин, Штапов, Рябов, Анічкін, Зиков, Маслов, Смирнов, Ларін, Ештреков, Козлов, Єврюжихін;
«Дніпро»: Семенов, Сергєєв (Грибенник), Найда, Шпаков, Цунін, Гринько, Шнейдерман (Кржечевський), Соколов, Назаров, Мірошин, Пінчук (Романюк).

«Днепр» (Днепропетровск) — «Дила» (Гори) — 1:0.
Гол: 1:0 Соколов (?).

«Днепр» (Днепропетровск) — «Сахалин» (Южно-Сахалинск) — 2:3.
29 марта 1970 (воскресенье). Сочи.
Судьи:
«Днепр»:
«Сахалин»:
Старший тренер – В. Иванушкин. Начальник команды – Г.А. Жиздик.
Голы: ? – ?.

«Днепр» (Днепропетровск) — «Кубань» (Краснодар) — 2:1 (2:0).
30 марта 1970 (понедельник). Сочи.
Судьи:
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда (Федоренко) – 2 Цунин, 4 Шпаков, 5 Гребенник – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Мирошин, 10 Соколов – 9 Назаров (Кржечевский), 11 Пинчук (Романюк). Старший тренер – В. Лобановский.
«Кубань»: О. Кущ, В. Победенный, И. Миронский, А. Толстой, В. Суренков, А. Сальников, А. Гриценко, В. Филиппов, Г. Голубев, В. Будагов, Ю. Колинько. Старший тренер – Н. Рассказов.
Голы: 1:0 Пинчук (43), 2:0 Мирошин (45), 2:1 ? (83).

ОСТАННІ КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ
«Зоря» (01.04.1970)
Позавчора повернулися додому футболісти дніпропетровського «Дніпра». Перед приїздом вони провели кілька контрольних матчів. Основний склад «Дніпра» з рахунком 1:0 переміг команду «Діла» з міста Горі. Єдиний гол у цьому матчі забив Соколов. Дублери з рахунком 2:3 програли команді Південно-Сахалінська.
А минулого понеділка наші земляки грали з командою «Кубань», яка теж виступає в першій групі класу «А». «Дніпро» провів зустріч у такому складі: Семенов, Цунін, Найда (Федоренко), Шпаков, Гребенник, Гринько, Шнейдерман, Мірошин, Назаров (Кржечевський), Соколов, Пінчук (Романюк).
В кінці першого тайму «Дніпро» зусиллями Пінчука і Мірошина провів два м’ячі у ворота «Кубані». За 7 хвилин до фінального свистка м’яч побував у воротах «Дніпра». Загальний рахунок 2:1 на користь дніпропетровців.
5 квітня у Дніпропетровську відбудеться офіційне відкриття нинішнього футбольного сезону. «Дніпро» в матчі на кубок Радянського Союзу прийматиме першого володаря цього почесного призу — московський «Локомотив».

ПОСЛЕДНИЙ МАТЧ
«Днепровская правда» (01.04.1970)
Команда «Днепр» завершила подготовку к чемпионату страны. Свой последний контрольный матч наши футболисты провели с командой «Кубань». Перевес был на стороне «Днепра». Дважды днепропетровцы заставляли краснодарского голкипера вынимать мяч из сетки своих ворот. Соперники «Днепра» сумели ответить лишь одним голом.
Теперь днепропетровские болельщики увидят свою команду 5 апреля, которая на стадионе «Металлург» встретится в кубковом матче с московскими железнодорожниками.

ПІДГОТОВКУ ЗАВЕРШЕНО
«Прапор юності» (02.04.1970)
Футболісти «Дніпра» повернулись додому, закінчивши підготовку до сезону на Чорноморському узбережжі Кавказу матчами з командами Горі, Південно-Сахалінська і Краснодара.
Команда «Діла» з Горі, яка виступає у другій групі класу «А», виявилась міцним горішком. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, забитий Соколовим. Проти південно-сахалінців виступали дублери. Вони програли 2:3.
Цікавим був заключний поєдинок з «Кубанню». Наші тренери підбивали підсумки роботи по створенню «Дніпра-70». На поле вийшли Семенов, Цунін, Найда (Федоренко), Шпаков, Грибенник, Гринько, Шнейдерман, Мірошин, Назаров (Кржечевський), Соколов, Пінчук (Романюк). Проти них виступали Кущ, Побєдьонний, Миронський, Толстой, Суренков, Сальников, Гриценко, Філіпов, Голубєв, Будагов, Калинка.
Тривалий час «Дніпру» не вдавалось реалізувати ігрової переваги. Тільки на 43-ій хвилині після сильного удару Пінчука хтось із захисників, намагаючись відбити м’яч, головою зрізав його у ворота «Кубані». Буквально на останніх секундах першого тайму Мірошин забив другий гол. За 7 хвилин до кінця зустрічі краснодарцям вдалось відіграти один м’яч. В результаті — 2:1 на користь дніпропетровців.
5 квітня ми побачимо свою команду в матчі на Кубок СРСР з московським «Локомотивом».