«Звезда» (Кировоград) — «Днепр» (Днепропетровск) — 1:1

«Звезда» (Кировоград) — «Днепр» (Днепропетровск) — 1:1 (1:0).

«Звезда»: Л. Колтун, А. Захаров, А. Ермаков, А. Кравченко, Г. Ищенко, С. Галоян (М. Любера, 46), В. Сучков, В. Квасов, А. Лебедь, В. Дерябин, В. Ступак.

Голы: 1:0 Квасов (18), 1:1 Дерябин (89, в свои ворота).

Дублёры – ?:?. 21 марта 1968 (четверг). 17:20. Ялта. Стадион «Авангард».

«КРИМСЬКИЙ ПРОЛІСОК» ПЕРЕД ФІНІШЕМ

«Кіровоградська правда» (Кировоград, 23.03.1968)

Ялта. (Телефоном). Останню гру в своїй зоні кіровоградська «Зірка» провела позавчора з дніпропетровським «Дніпром». Гра відбулася в Сімферополі. Перший тайм пройшов при перевазі наших земляків і закінчився голом у ворота «Дніпра», що його забив на 18-й хвилині Віктор Квасов. Однак за півтори хвилини до кінця зустрічі була встановлена рівновага. Дніпропетровці подавали кутовий, Леонід Колтун не встиг перехопити навіс, і м’яч від ноги Володимира Дерябіна зрізався у ворота «Зірки».

Наша команда виступала в такому складі: Леонід Колтун, Аркадій Захаров, Олександр Єрмаков, Анатолій Кравченко, Григорій Іщенко, Сергій Галоян (Михайло Любера — 46 хвилина), Віктор Сучков, Віктор Квасов, Анатолій Лебідь, Володимир Дерябін, Віктор Ступак.

«Таврія» знову здобула відчутну перемогу — вона виграла у запорізького «Металурга» з рахунком 3:0. Матч між київськими армійцями і миколаївським «Суднобудівником» закінчився внічию — 0:0.

Отже, у фінал розиграшу «Кримського проліска» з вісьмома очками вийшла «Таврія». У «Зірки» сім очок — друге місце. Потім місця команд ялтинської зони розподілилися так: СКА — 5 очок, «Суднобудівник» — 4 очка, «Металург» — 4 очка, «Дніпро» — 2 очка.

На наше запитання щодо цих результатів тренер «Зірки» Г.В. Рудинський відповів:

— Як ви звернули увагу, «Зірка» провела ігри «Кримського проліска» нестабільним складом: ланки перевірялися в різних варіантах у пошуках кращих. Основною метою було — не обов’язково вигравати в контрольних матчах, а підготувати команду для хороших виступів у чемпіонаті країни. В той же час футболісти поступово входять у форму, яка, слід вважати, і прийде до відкриття ігрового сезону.

До 30 березня команда продовжуватиме тренування в Ялті. А потім, після короткочасної зустрічі з кіровоградцями, виїде в Краснодар, де 4 квітня її суперником у матчі на Кубок СРСР буде місцева «Кубань».

ДРУГІ ІЗ ШЕСТИ

«Молодий комунар» (Кировоград, 23.03.1968)

В ялтинській зоні весняного розиграшу призу федерації футбола України «Кримський пролісок» закінчились ігри. В останньому турі кіровоградська «Зірка» зустрічалась з «Дніпром».

Початок матчу був багатообіцяючим для наших земляків. Грали вони злагоджено, агресивно, переважаючи своїх суперників в усіх лініях. Уже на 18-й хвилині Віктор Квасов відкрив рахунок.

За півтори хвилини до кінця матчу, коли дніпропетровці подали кутовий, м’яч, торкнувшись ноги Володимира Дерябіна, влетів у ворота «Зірки». Таким чином, нічия — 1:1.