22 февраля Товарищеский матч "Днепр" (Днепропетровск) – "Вихрь" (Днепропетровск) – 0:2


«Днепр» (Днепропетровск) – «Вихрь» (Днепропетровск) – 0:2.
22 февраля 1971 (понедельник). Днепропетровск. Стадион «Металлург». Заснеженное поле. 
Судьи:  
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Куприянов – 2 Цунин, 4 Скляр, 5 Девяткин – 6 Федоренко-I, 7 Шнейдерман (к), 8 Чебаненко, 9 Корженко – 10 Хиль, 11 Романюк. Старший тренер – В. Лобановский.
«Вихрь»: М. Владимирцев, В. Коба, А. Кукушкин, В. Зинченко, В. Ястребов, + В. Бондарко (вышел на замену), … Старший тренер – Ц. Цадиков.
Голы: 0:1 Ястребов (?), 0:2 Ястребов (?).


«ДНІПРО» ПРОДОВЖУЄ ТРЕНУВАННЯ
«Прапор юності» (23.02.1971)
На засніженому полі стадіону «Металург» футболісти «Дніпра» провели тренувальні зустрічі двома складами з командами заводу імені К. Лібкнехта і спортивного клубу «Вихор».
В другій грі за «Дніпро» виступали: Семенов, Цунін, Купріянов, Скляр, Дев’яткін, Федоренко, Шнейдерман, Чебаненко, Корженко, Хіль, Романюк. Результат цієї зустрічі — 2:0 на користь футболістів спортклубу «Вихор».


РЕПЕТИЦІЇ «ДНІПРА»
«Зоря» (24.02.1971)
Десять днів, проведених футболістами «Дніпра» вдома, не минули для них безслідно. Команда наполегливо готувалась до наступного сезону. А позавчора «Дніпро» перед своїм поверненням у Сочі провів на стадіоні «Металург» два матчі — основним і дублюючим складами з командами заводу імені Карла Лібкнехта і «Вихор» (завод радіорелейних приладів).
Засніжене поле, якого вже торкнулася відлига, виявилось малопридатним для гри. Але, переборюючи серйозні труднощі, спортсмени діяли на повну силу.
У матчі з «Вихором» перед тренерами «Дніпра» стояло завдання — перевірити «в бою» групу молодих спортсменів, рекомендованих до дублюючого складу команди. За винятком Семенова, Романюка, Шнейдермана і Цуніна, всі були новобранцями «Дніпра».
Заводські футболісти показали непоганий ступінь підготовки до сезону і добилися цього разу перемоги, провівши два голи у ворота «Дніпра». Рахунок 2:0 на користь «Вихору».
Учора вранці «Дніпро» виїхав у Сочі, де вже сьогодні відновить тренування. Є домовленість про проведення трьох контрольних зустрічей. 28-го лютого — з «Металістом», 4 березня з «Крилами Рад» і 10 березня з ленінградським «Зенітом».
Н. ЯНОВ.

На знімку: майстер спорту В. Лобановський уважно слідкує за діями своїх вихованців.  Фото М. Дмитрієва.


ПЕРЕД ОТЛЕТОМ В СОЧИ
«Днепровская правда» (24.02.1971)
команда «Днепр» провела тренировочные игры на стадионе «Металлург» с местными футболистами.
Дублирующий состав «Днепра» не сумел противостоять команде «Вихрь». Даже усиленные Семеновым, Цуниным, Федоренко и Романюком дублеры проиграли со счетом 0:2.
Вчера футболисты «Днепра» вылетели на учебно-тренировочный сбор в Сочи.


23 февраля «Днепр» выехал в Сочи.

Комментариев нет:

Отправка комментария