22 февраля Товарищеский матч "Днепр" (Днепропетровск) – ЗКЛ (Днепропетровск) – 3:0


«Днепр» (Днепропетровск) – ЗКЛ (Днепропетровск) – 3:0 (1:0).
22 февраля 1971 (понедельник). Днепропетровск. Стадион «Металлург». Заснеженное поле.
Судьи:  
«Днепр» (футболки красные, трусы белые): 1 Колтун – 3 Найда (Кондратенко) – 2 Сергеев, 4 Артюх, 5 Грибенник – 6 Назаров, 7 Евсеенко, 8 Торопов – 9 Лябик, 10 Христян, 11 Пилипчук. Старший тренер – В. Лобановский.
ЗКЛ (футболки тёмные, трусы белые):          Старший тренер – И. Ветрогонов.
Голы: 1:0 Христян (1 т.), 2:0 Лябик (2 т.), 3:0 Пилипчук (2 т.).


«ДНІПРО» ПРОДОВЖУЄ ТРЕНУВАННЯ
«Прапор юності» (23.02.1971)
На засніженому полі стадіону «Металург» футболісти «Дніпра» провели тренувальні зустрічі двома складами з командами заводу імені К. Лібкнехта і спортивного клубу «Вихор». Колтун, Сергєєв, Найда (Кондратенко), Артюх, Грибенник, Назаров, Євсєєнко, Торопов, Лябік, Христян, Пилипчук обіграли лібкнехтовців з рахунком 3:0 (1:0).


РЕПЕТИЦІЇ «ДНІПРА»
«Зоря» (24.02.1971)
Десять днів, проведених футболістами «Дніпра» вдома, не минули для них безслідно. Команда наполегливо готувалась до наступного сезону. А позавчора «Дніпро» перед своїм поверненням у Сочі провів на стадіоні «Металург» два матчі — основним і дублюючим складами з командами заводу імені Карла Лібкнехта і «Вихор» (завод радіорелейних приладів).
Засніжене поле, якого вже торкнулася відлига, виявилось малопридатним для гри. Але, переборюючи серйозні труднощі, спортсмени діяли на повну силу.
Футболісти заводу імені К. Лібкнехта ще торік добре зарекомендували себе в першості області. Тренери «Дніпра» врахували це і на матч з ними виставили кращий склад: Колтуна, Сергєєва, Найду (Кондратенка), Артюха, Гребенника, Назарова, Євсеєнка, Торопова, Лябика, Христяна, Пилипчука.
У першому таймі гол у ворота заводських футболістів забив Христян, а після перерви це зробили Лябик і Пилипчук. Отже, 3:0 на користь «Дніпра».
Учора вранці «Дніпро» виїхав у Сочі, де вже сьогодні відновить тренування. Є домовленість про проведення трьох контрольних зустрічей. 28-го лютого — з «Металістом», 4 березня з «Крилами Рад» і 10 березня з ленінградським «Зенітом».
Як відомо, 16 березня — матч на Кубок СРСР. Більше десяти команд, у тому числі й «Дніпро», зробили заявки на проведення їх в Сочі. Дирекція Сочинського стадіону, погодивши питання з Федерацією футбола, розробила свій календар проведення кубкових матчів, які, природно, не можуть відбутися в один день. Очевидно, «Дніпро» свій перший матч з «Кайратом» проведе в Сочі 17 березня, а другий там же 23 березня.
— Нам дуже важливо добитися успіху вже в першому матчі, — сказав нашому кореспондентові наставник «Дніпра» майстер спорту В. Лобановський. — Адже господарем поля в першому матчі вважатиметься «Кайрат». А за положенням кожен м’яч, забитий у ворота господарів, має подвійну ціну: один гол розцінюється, як два.
Н. ЯНОВ.
На знімках: момент зустрічі «Дніпра» з футболістами заводу імені К. Лібкнехта на стадіоні «Металург»; майстер спорту В. Лобановський уважно слідкує за діями своїх вихованців.
Фото Г. Пазенка і М. Дмитрієва.


ПЕРЕД ОТЛЕТОМ В СОЧИ
«Днепровская правда» (24.02.1971)
команда «Днепр» провела тренировочные игры на стадионе «Металлург» с местными футболистами. Основной состав мастеров встречался с командой завода имени К. Либкнехта. Игра проходила остро, изобиловала интересными комбинациями. Победил «Днепр» со счетом 3:0. Голы забили Христян, Пилипчук и Лябик.
Вчера футболисты «Днепра» вылетели на учебно-тренировочный сбор в Сочи.


«Спортивна газета» (Киев, 04.03.1971)
Останню контрольну зустріч перед поїздкою до Сочі провели на засніженому полі футболісти дніпропетровського «Дніпра». Їхнім суперником були спортсмени команди заводу імені Карла Лібкнехта. «Дніпро» переміг — 3:0. На знімку ви бачите момент зустрічі.

Фото Г. Шевченка (Дніпропетровськ).

Комментариев нет:

Отправка комментария