«Днепр» (Днепропетровск) – «Сталь» (Волгоград) – 5:2

«Днепр» (Днепропетровск) – «Сталь» (Волгоград) – 5:2 (4:0).
«Днепр»: 1 Колтун (Семёнов) – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Богданов (Чебаненко), 5 Грибенник (Цунин) – 6 Федоренко-I, 7 Шнейдерман (Торопов), 8 Евсеенко (Рыкун), 10 Мирошин (Кондратенко) – 9 Пилипчук (Христян), 11 Романюк (Снитько).
Голы: Мирошин, Пилипчук, Федоренко, Романюк, Христян – Шмелёв, Осипов.

ПЕРШІ ГОЛИ
«Зоря» (24.01.1971)
Навіть старожили Сочі вже давно не пам’ятають, щоб у січні тут стояла така тепла погода, як нині. Футболісти, які з’їхалися сюди з усіх кінців країни, використовують погожу днину для інтенсивної підготовки до сезону.
У п’ятницю, 23 січня, на гаревому полі центрального міського стадіону відбувся перший в цьому році товариський футбольний матч. Його учасниками були дніпропетровський «Дніпро» і волгоградська «Сталь», яка виступає в другій групі класу «А».
Арбітр матчу з Сочі П. Гавриліаді зафіксував сім голів, забитих в цьому матчі. Загальний рахунок 5:2 на користь «Дніпра». У переможця відзначилися Мирошин, Пилипчук, Федоренко, Романюк, Христян.
Тренери «Дніпра» дали змогу взяти участь у першому матчі більшості гравців. Команда мала такий склад: Колтун (Семенов), Сергєєв, Найда, Богданов (Чебаненко), Гребенник (Цунін), Федоренко, Шнейдерман (Торопов), Євсеєнко (Рикун), Пилипчук (Христян), Мирошин (Кондратенко), Романюк (Снітько).
— Суперник виявився не таким сильним, як ми сподівалися, — сказав кореспонденту «Зорі» старший тренер «Дніпра» А. Архипов. — Наші хлопці мали безперечну перевагу, особливо до перерви, коли ми вели 4:0. Як перша проба сил, гра нас задовольнила. Тепер на черзі товариський матч з «Металістом». Проведемо його двома складами 27 січня.
м. Сочі. (Телефоном).

ПЕРВЫЕ МАТЧИ
«Днепровская правда» (29.01.1971)
Футболисты «Днепра» находятся на подготовительном сборе в Сочи. Здесь они провели две товарищеские встречи. Матч с волгоградской «Сталью» закончился со счетом 5:2 в пользу «Днепра». Голы забили Мирошин, Пилипчук, Федоренко, Романюк, Христян.

«СТАЛЬ» ГОТОВИТСЯ…

«Молодёжный курьер» (Волгоград, 09.02.1971)

Мы проверили в играх на юге около 30 футболистов. Во встрече с «Днепром» в первом тайме играли в основном «старички», а во втором — на поле вышла молодежь. Во втором мы забили два мяча (Шмелев и Осипов). В первом тайме преимущество было на стороне соперников, во втором — на нашей.

В. БУЦКИЙ,

старший тренер команды «Сталь».

ВТОРАЯ ПОПЫТКА

«Волгоградская правда» (Волгоград, 23.02.1971)

…На пятый день после того, как «Сталь» прибыла в Сочи, волгоградцы получили приглашение сыграть с днепропетровским «Днепром». Маститый соперник обескуражил нас уже в первом тайме, забив четыре мяча. Во второй половине волжане заиграли более уверенно, сумели отквитать два гола, но на большее их не хватило.