«Днепр» (Днепропетровск) — «Автомобилист» (Житомир) – 1:0

«Днепр» (Днепропетровск) — «Автомобилист» (Житомир) — 1:0 (0:0).
«Днепр»: 1 Городенко – 3 Дановский (к) – 2 Канафоцкий, 4 Сарычев, 6 Сергеев, 5 Грибенник – 7 Сизов, 8 Гринько, 10 Литовченко – 9 Кржечевский, 11 Снитько.
Гол: 1:0 Дановский (~85-90, с пенальти).
Дублёры – 1:2.

ПЕРША ПРОБА СИЛ
«Зоря» (24.02.1968)
По дорозі до Криму в Дніпропетровськ завітав чемпіон України минулого року футбольна команда житомирського «Автомобіліста». Наші гості здобули право виступати в нинішньому чемпіонаті в другій групі класу «А». І, природно, їм хотілося швидше випробувати свої сили з досвідченими суперниками.
Матч проходив у незвичайних умовах: на засніженому, а вірніше, на льодовому полі стадіону «Металург». Важко доводилося футболістам, м’яч не підкорявся їм і часто зовсім несподівано змінював траєкторію польоту або застрявав у калюжах. Все ж без вагань можна сказати, що «Дніпро» краще пристосувався до нелегких погодних умов і його гра в тактичному відношенні виглядала змістовнішою. Дніпропетровці вперше грали з п’ятьма захисниками і лише з двома нападниками. Така розстановка виявилася новиною для глядачів.
Скажемо, що гострих моментів було дуже мало. В першому таймі навіть не подавали жодного кутового. І все ж взяти ворота у наших земляків було кілька можливостей. Але удари виявлялись неточними або ж футболісти запізнювались їх робити. На передній лінії «Дніпро» діяв малими силами, до того ж один з форвардів, Г. Кржечевський, був щільно прикритий його земляками (колись він грав за цю команду).
В другому таймі, особливо на його початку, захисники «Дніпра», повіривши в свою перевагу, почали неуважно слідкувати за підопічними і з деякою зневагою ставились до суперника. Гості вміло скористались такою ситуацією і навіть могли добитись успіху. Двічі спортивне щастя рятувало ворота «Дніпра». Лише в кінці матчу атака «Дніпра» завершилась кутовим. Після його подачі Б. Дановський у високому стрибку послав м’яч у «дев’ятку». Захисник гостей зупинив м’яч руками, вибивши його за межі поля. Одинадцятиметровий удар реалізував той же Дановський. В підсумку перемога з рахунком 1:0.
У зустрічі дублерів рахунок 2:1 на користь гостей.

ПЕРВЫЙ ФУТБОЛЬНЫЙ
«Днепровская правда» (24.02.1968)
Соскучились днепропетровцы по футболу. Вот почему ещё до того как капитан «Днепра» мастер спорта Борис Дановский вывел на товарищеский матч команду «Днепр» с дебютантом класса «А» — житомирским «Автомобилистом», трибуны заполнили сотни болельщиков.
Первый тайм не принёс успеха ни одной из команд. Игра проходила в основном в центре поля. Во второй половине Дановский успешно реализовал 11-метровый штрафной удар. Так со счётом 1:0 и окончился поединок.

ПЕРШИЙ ГОЛ – ГОЛ КАПІТАНА
«Прапор юності» (27.02.1968)
Футболісти «Дніпра» цими днями провели першу контрольну зустріч в рідному місті. Їх суперником на полі стадіону «Металург» був чемпіон України житомирський «Автомобіліст». Городенко, Конафоцький, Дановський, Саричев, Гребеннік, Сергеєв, Литовченко, Сизов, Гринько, Кржечевський, Снітько мали явну перевагу у фізичній і тактичній підготовці, але відсутність належної чіткості у взаємодії передніх ліній дала змогу спарінг — партнеру «Дніпра» тривалий час зберігати свої ворота недоторканими. Лише на останніх хвилинах гри після подачі кутового Борис Дановський спрямував м’яч у «дев’ятку». Один з захисників зіграв руками.
Капітан «Дніпра» реалізував одинадцятиметровий.

ЗДРАСТУЙ, ФУТБОЛ!
«Комсомольська зiрка» (Житомир, 04.04.1968)
«Автомобіліст» щойно повернувся з Алушти, і ми взяли перше інтерв’ю у його наставників — заслуженого тренера УРСР В.С. Жиліна і М.П. Сосюри.
— На шляху до Алушти житомиряни зробили зупинку в Дніпропетровську. Там зустрілися в товариському матчі зі своїм майбутнім суперником — командою «Дніпро». Основний склад «Автомобіліста» програв — 0:1, а дубль переміг суперників — 2:1.