«Днепр» (Днепропетровск) — «Черноморец» (Одесса) – 2:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Черноморец» (Одесса) — 2:1 (1:0).
«Днепр»: Пильгуй Шпаков Сергеев, Сарычев, Шнейдерман – 6 Гринько, Мирошин (Пинчук, 46), Назаров, 10 Биба Лябик, 11 Романюк.
«Черноморец»: А. Ярчук (С. Альтман, 46), В. Нечаев (П. Цунин, 46), В. Сыромятников, В. Зубков, В. Москвичёв, В. Москаленко, И. Секеч (В. Покаринин, 70), Г. Сапожников, В. Прокопенко, В. Маслов, С. Звенигородский.
Старший тренер – С. Шапошников. – составы из «Прапора юності».
Голы: 1:0 Мирошин (14), 2:0 Лябик (49), 2:1 Москаленко (74).

«Прапор юності» (25.10.1969)
23 жовтня на стадіоні «Метеор» «Дніпро» провів останню, генеральну репетицію перед від’їздом на турнір претендентів. Проти «Чорноморця» (Ярчук (Альтман, 46), Нечаев (Цунін, 46), Сиром’ятников, Зубков, Москвичов, Москаленко, Секеч (Покоринін, 70), Сапожников, Прокопенко, Маслов, Звенигородський) виступали Пільгуй, Сергєєв, Саричев, Шпаков, Шнейдерман, Гринько, Мірошин (Пінчук, 46), Назаров, Лябік, Біба, Романюк.
Як бачите, основні сили дніпропетровців, за винятком Грибенніка, який не зміг взяти участь в матчі через хворобу, пройшли перевірку боєм. Це був матч високої напруги, в якому гору взяв «Дніпро».
Вже на 12-ій хвилині Лябік міг відкрити рахунок, після того як Романюк обіграв на правому фланзі Москвичова. Центрфорвард одержав точний пас, стоячи один проти воріт, але не зумів обробити м’яча. Через дві хвилини завдяки активності Романюка (тепер вже на лівому фланзі) була створена нова голева ситуація, і Мірошин відкрив рахунок.
Ще більше неприємностей чекало на «Чорноморець» після появи в складі «Дніпра» третього нападаючого Пінчука. Хвилин п’ятнадцять у другому таймі одесити змушені були безладно відбиватись. На 49-ій хвилині після штрафного, поданого Бібою, Романюк головою скинув м’яч Лябіку, і той подвоїв рахунок.
Лише в кінці зустрічі з повним навантаженням довелось попрацювати і нашому захисту. Він допустився двох помилок. На 65-ій хвилині Прокопенко не забив гол, залишившись сам на сам з Пільгуєм, а на 74-ій гостям все-таки вдалось відквитати один м’яч. Гол забив Москаленко.
«Дніпро» переміг — 2:1, продемонструвавши готовність до головних поєдинків сезону.

ГЕНЕРАЛЬНА РЕПЕТИЦІЯ
«Зоря» (25.10.1969)
Футболісти «Дніпра» провели свій останній матч перед виїздом на фінал чотирьох найсильніших команд другої групи класу «А», де виборюватимуть путівку до вищої ліги. Своїм репетитором дніпропетровці обрали команду «Чорноморець» (Одеса).
Матч, який відбувся позавчора пізно ввечері на «Метеорі», був чи не одним з найцікавіших сезону: хороший темп, напружена боротьба, повна віддача сил. Два тайми безперечну перевагу мали наші земляки.
Перемога заслужено прийшла до «Дніпра». По м’ячу у ворота одеситів провели В. Мирошин і В. Лябик. Гол у ворота «Дніпра» незадовго до фінального свистка забив В. Москаленко.
Фінал чотирьох відбудеться у Сімферополі. Розклад ігор – 31-го жовтня: «СКА» (Хабаровськ) — «Спартак» (Орджонікідзе); «Жальгіріс» — «Дніпро»; 3-го листопада: СКА — «Жальгіріс», «Дніпро» — «Спартак»; 6-го листопада: «Спартак» — «Жальгіріс», «Дніпро» — СКА.

ПОСЛЕДНЯЯ РЕПЕТИЦИЯ
«Днепровская правда» (25.10.1969)
Товарищеский матч между «Днепром» и одесским «Черноморцем» не вызвал особого интереса у зрителей. Но много потеряли те болельщики, которые отсиживались в тот вечер дома. Игра наших земляков была содержательной, изобиловала тонкими комбинациями, великолепными проходами Пинчука, Лябика, Бибы и Мирошина.
С первых же минут «Днепр» предпринял штурм ворот соперника. Хозяева поля действовали стремительно, на высоких скоростях. Уже на 14-й минуте Мирошин забивает первый гол. Гости явно не ожидали такого темпа и приложили все усилия к тому, чтобы отыграться. Однако победитель третьей подгруппы продемонстрировал отличную волевую подготовку. Футболисты «Днепра» продолжали атаки широким фронтом, заперев всю команду «Черноморца» в штрафной площадке.
Шквал атак не прекращался и во втором тайме. На 49-й минуте Лябик удваивает счет. Всем уже стало ясно, что гостям не удастся избежать поражения. Верную возможность для взятия ворот упустил Гринько, на ударную позицию которого отлично вывел Биба.
В последние 20 минут «Днепр» выглядел уставшим. Темп игры снизился. Воспользовавшись ситуацией, полузащитник Москаленко красивым ударом забивает единственный гол в ворота Пильгуя.
К сожалению, днепропетровский арбитр Ю. Бердинских омрачил своими действиями настроение болельщиков и самих же футболистов. Он неоднократно ошибался в пользу гостей и даже не засчитал гол, забитый по всем правилам Романюком.
Прошедшая игра показала, что «Днепр» перед розыгрышем пульки находится в хорошей форме. И есть все предположения надеяться на успех в первом поединке, который наша команда проведет с «Жальгирисом» 31 октября.