Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А".
Турнир за 1-16 места. 2-й тур
«Днепр» (Днепропетровск) — «Волга» (Горький) – 3:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Волга» (Горький) — 3:1 (2:0).
25 сентября 1965 (суббота). 17:00. Стадион «Металлург». 15000 зрителей. Ясно. 20 градусов.
Судьи: Н. Шевцов, В. Чубин, В. Басовский (все — Московская область).
«Днепр» (футболки продольно-полосатые бело-голубые, трусы голубые, гетры красные с белой полосой): Павлеченко (Шпак, 81) – 3 Дановский (к) Кузовенков, Белолюбский, Канафоцкий – 6 Галоян, Савельев Пинчук, Кржечевский, 10 Крюковский (Кравчук, 65), 11 Ерохин.
Старший тренер – А. Зубрицкий.
«Волга» (футболки и трусы белые, гетры тёмные с белой полосой): Н. Карасёв, А. Лунин, В. Селивановский, В. Журавлёв, В. Богачёв, Е. Головенков, Г. Костылев (к), А. Калашников (В. Киселёв, 67), А. Васильев, Ю. Голов, В. Филякин
Старший тренер – Н. Глебов. – составы из протокола матча.
Голы: 1:0 Ерохин (11), 2:0 Кржечевский (34, гп Пинчук), 3:0 Галоян (63), 3:1 Васильев (80).
Дублёры – 3:1.

«ДНІПРО» ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ З «ВОЛГОЮ»
«Зоря» (26.09.1965)
Учора на Дніпропетровському стадіоні «Металург» відбулась чергова календарна зустріч на першість країни серед 16 найсильніших фіналістів другої групи класу «А». Місцевий «Дніпро» приймав футболістів горьковської «Волги».
Гра пройшла при великій перевазі дніпропетровців, які зуміли на цей раз її реалізувати. Вже в першому таймі В. Єрохін і Г. Крижичевський забили 2 м’ячі у ворота «Волги». У другому таймі С. Галоян закріпив успіх команди, забивши третій гол. Лише незадовго до фінального свистка горьковчанин А. Васильєв відквитав один м’яч. Рахунок 3:1 на користь «Дніпра».
Напередодні грали дублюючі склади обох команд. Перемогли дніпропетровці з рахунком 3:1.

«ДНЕПР» – «ВОЛГА»
«Днепровская правда» (26.09.1965)
Вчера команды второй группы класса «А» продолжили спор за единственную путёвку выступать в будущем году в высшей футбольной лиге. В Днепропетровске на стадионе «Металлург» состоялась встреча мастеров кожаного мяча команды «Днепр» и горьковской «Волги». Как известно, на старте «турнира шестнадцати» обе команды постигла неудача. Причем «Волга» проиграла во Львове «Карпатам» со счётом 3:0. Это, естественно, предопределило состязание: обе команды вышли на поле стадиона с желанием взять реванш за предыдущее поражение, увеличить запас «золотых очков».
Первая половина матча прошла при явном преимуществе хозяев поля. Они острее атаковали, показали лучшую слаженность, коллективную игру. На четырнадцатой минуте очередная атака завершилась голом. Его автор Виктор Ерохин. Затем на 34-й минуте Крыжачевский с подачи Пинчука забивает второй гол.
Во втором тайме штурм ворот «Волги» не ослабевает. На 63-й минуте Сергей Голоян неотразимым ударом под штангу доводит счёт до 3:0.
Гости сумели с трудом отквитать один гол.
Теперь «Днепр» выезжает в короткое турне. 3 октября он встретится в Челябинске с местным «Локомотивом», а 7 октября на своём поле принимает лидера — харьковский «Авангард».

ЛІДЕР — «АВАНГАРД»
«Прапор юності» (29.09.1965)
Відбулись чергові матчі команд другої групи класу «А», які виборюють право переходу наступного року до вищої ліги. Харківський «Авангард», перемігши з рахунком 3:1 ризьку «Даугаву», став одноосібним лідером 16 сильніших. А от «Текстильник», програвши у Львові — 2:4, відкотився на третє місце. Чергові перемоги здобули: «Кайрат» над карагандинським «Шахтарем» — 2:0, «Уралмаш» над «Зорею» – 3:0, «Арарат» над челябінським «Локомотивом» — 2:1. Лише в матчі «Жальгіріса» і «Молдови» зафіксовано нічию — 1:1.
Футболісти «Дніпра» легко обіграли горьківську «Волгу» — 3:1.

Пінчук зробив чудовий пас і зараз Кржичевський (він за кадром) примусить гостей вдруге розпочати гру з центра.
Фото В. Арсірія.

ГОСТЯМ НЕ ЩАСТИТЬ
«Зоря» (29.09.1965)
У другому турі, що його провели минулої суботи шістнадцять найсильніших команд другої груші класу «А», знову не пощастило гостям. Господарі поля, за винятком челябінців, скрізь взяли гору. Харківський «Авангард» переміг «Даугаву» 3:1, «Уралмаш» — «Зорю» 3:0. «Карпати» завдали відчутної поразки лідеру — «Текстильнику» — з рахунком 4:2. «Кайрат» забив два «сухих» м’ячі у ворота «Шахтаря». «Шинник» переміг грозненський «Терек» 3:0. Лише одну нічию — 1:1 — було зафіксовано в зустрічі «Молдови» і «Жальгіріса». Знову не пощастило челябінському «Локомотиву», який вдруге програв у себе вдома — на цей раз «Арарату» — 1:2.