25 августа 1968 года. Воскресенье
Товарищеский матч
«Днепр» (Днепропетровск) — «Спартак» (Москва) – 1:3

«Днепр» (Днепропетровск) — «Спартак» (Москва) — 1:3 (0:3).
25 августа 1968 (воскресенье). 18:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор». 34000 зрителей. Программка матча не выпускалась.
«Днепр» (футболки, трусы и гетры белые): Пильгуй, Гринько, Литовченко, Снитько, Романюк, …
Старший тренер – Л. Родос.
«Спартак» (футболки красные с белой полосой, трусы белые, гетры красные с белой полосой): В. Маслаченко, Г. Логофет, А. Овчинников (А. Гребнев), А. Крутиков, Е. Михайлин (Н. Киселёв), С. Рожков, В. Папаев, Г. Хусаинов (к), Н. Осянин, В. Амбарцумян, В. Евлентьев (Д. Силагадзе).
Старший тренер – Н. Симонян.
Голы: 0:1 Осянин (30), 0:2 Рожков (32), 0:3 Хусаинов (36), 1:3 Литовченко (65).

Спартаковцы перед началом матча.

Слева направо: №5 Евгений Михайлин, Виктор Евлентьев, Анатолий Крутиков, Сергей Рожков, Вячеслав Амбарцумян, Виктор Папаев, Николай Осянин, Алексей Овчинников, Геннадий Логофет, Владимир Маслаченко, Галимзян Хусаинов (капитан).

Опасный момент у ворот спартаковцев.

Слева направо: Сергей Рожков (№ 6), главный судья, Алексей Овчинников, Виктор Литовченко (№ 9), Владимир Маслаченко, Анатолий Гринько

Счёт и подробности матча на новом электронном табло стадиона «Метеор»

Фотографии из архива Василия Прокофьевича Пятакова любезно предоставлены его дочерью Зоей

К НАМ – ГРОЗНЫЕ ГОСТИ
«Днепровская правда» (22.08.1968)
В воскресенье болельщиков футбола ожидает интереснейший матч, который будет проходить на центральном стадионе «Метеор». Соперниками «Днепра» 25 августа станут футболисты московского «Спартака».
Нет необходимости представлять игроков прославленной команды, которые удачно выступают в этом сезоне. Соперники наших земляков грозны в нападении и искусны в защите. Москвичи выйдут на поединок своим основным составом. Одно это уже говорит о том, что гости не надеются на легкую победу в товарищеском матче.

«СПАРТАК» — «ДНІПРО»
«Прапор юності» (27.08.1968)
Позавчора на стадіоні «Метеор» «Дніпро» зустрічався з спартаківцями Москви. Цікава товариська зустріч закінчилася перемогою гостей. Рахунок — 3:1.

У НАС В ГОСТЯХ СПАРТАКІВЦІ
«Зоря» (27.08.1968)
До Дніпропетровська завітали московські спартаківці, які нині займають друге місце в чемпіонаті країни. Гості приїхали в своєму бойовому складі: старший тренер «Спартака» заслужений майстер спорту Микита Симонян заніс у суддівський протокол на матч «Дніпром» такі імена: В. Маслаченко, Г. Логофет, О. Овчинников, А. Крутиков, Є. Михайлін, С. Рожков, В. Папаєв, Г. Хусаїнов, М. Осянін, В. Амбарцумян, В. Євлентьєв. Вже в ході матчу М. Кисельов замінив Є. Михайліна, О. Гребнєв — О. Овчинникова і Д. Силагадзе — В. Євлентьєва.
У дніпропетровців відсутні були А. Біба і Г. Кржечевський.
Матч, який відбувався на полі стадіону «Метеор», викликав великий інтерес. Трибуни були заповненими.
Гра проходила досить цікаво. Господарі відразу ж почали турбувати спартаківців, провівши вже в дебюті кілька атак. Двічі міг відзначитись О. Снитько, який одного разу з близької відстані не влучив у ворота, а потім після його удару гостей врятувала штанга. Багато вигідних моментів втратили дніпропетровці з вини В. Романюка, який в останніх матчах зловживає індивідуальною грою, не хоче шукати спільних дій з своїми партнерами, часто проявляє легковажність у «поводженні» з мячем. У молодого спортсмена все більше проявляються елементи зазнайства.
Та повернемося до гри. Поступово її хід почали диктувати москвичі. Вони порівняно легко просочувались через центральну зону до воріт «Дніпра». На 30 хвилині М. Осянін, не зустрівши опору, спокійно забив гол у ворота господарів, а через дві хвилини С. Рожков зі штрафного подвоїв рахунок. У захисті «Дніпра» починається паніка, і ще через 4 хвилини Г. Хусаїнов знову таки з центральної зони забив третій мяч.
В другому таймі «Дніпро», врахувавши допущені помилки, почав грати в захисті більш продумано. Півзахисники активніше діяли в момент атаки і «Спартаку» довелося не легко. Та лише на 65 хвилині В. Литовченку вдалося відіграти один мяч, хоч гольових моментів було досить, щоб ліквідувати розрив. Рахунок 3:1 на користь гостей. Вони залишили по собі приємне враження, не раз викликали оплески глядачів. Особливо порадував своєю невтомністю і майстерністю капітан «Спартака» Г. Хусаїнов.
Під час матчу вже повністю працювало електротабло. Рахунок мячів на ньому відкрив москвич М. Осянін.

На знімку: момент зустрічі «Спартака» і «Дніпра».
Фото М. Дмитрієва.
(В центре в белой футболке  Виктор Литовченко  Р.Л.)

3:1
«Днепровская правда» (27.08.1968)
С таким счётом закончился товарищеский матч между футбольными командами «Спартак» (Москва) — «Днепр» (Днепропетровск), проходивший в минувшее воскресенье на стадионе «Метеор».