26 июня 1968 года. Среда
Товарищеский матч
«Днепр» (Днепропетровск) – Молодёжная сборная Днепропетровской области – 6:4

«Днепр» (Днепропетровск) — Молодёжная сборная Днепропетровской области6:4 (5:1).
26 июня 1968 (среда). Днепропетровск. Стадион «Метеор».
«Днепр»: Пильгуй, Гринько, Шнейдерман, Литовченко, Кржечевский, Романюк, Снитько, ...
Старший тренер – Л. Родос.
Молодёжная сборная области: ?, С. Бычков, …
Старший тренер – Л. Савинов.
Голы: 1:0 Шнейдерман (1 т.), 2:0 Романюк (1 т.), 3:0 Кржечевский (1 т.), 4:0 Литовченко (1 т.), 5:0 Гринько (1 т.), 5:1 Бычков (37), 6:1 Снитько (2 т.).

ДЕБЮТ МОЛОДІЖНОЇ
«Прапор юності» (29.06.1968)
Збірна молодіжна Дніпропетровщини, учасники якої вперше зібрались разом 24 червня, минулої середи зустрілася на стадіоні «Метеор» в матчі з командою майстрів класу «А» «Дніпром». Два дні знайомства, одне тренування — занадто малий строк, аби майстер спорту Л.М. Савінов міг з хлопців семи міст створити злагоджений ансамбль. Тому «Дніпро» за перші півгодини матчу забив п’ять м’ячів у ворота юнаків (Шнейдерман, Романюк, Кржечевський, Литовченко, Гринько). Однак, з кожною хвилиною зустрічі молоді футболісти все впевненіше вступали в єдиноборство з майстрами, і на 37-ій хвилині Сергій Бичков примусив Пільгуя вийняти м’яч з сітки воріт.
Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Снітькові вдалось один раз взяти ворота збірної. «Дніпро» тричі рятувала штанга.
За дві хвилини до кінця гри було відкрито конверт, в якому обласна федерація футбола визначила фору в 3 м’ячі, яка давалась молодіжній команді. Отже, остаточний результат зустрічі — 6:4 на користь майстрів.
Федерація футбола і надалі планує роботу з молодіжною збірною. З метою виявлення кращих футболістів в липні передбачається провести турнір молодіжних команд восьми міст області.