«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлист» (Харьков) – 1:1

«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлист» (Харьков) – 1:1 (1:0).
«Днепр»: 1 Колтун – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Богданов 5 Грибенник – 6 Федоренко-I, 7 Шнейдерман, 8 Мирошин (Торопов), 9 Евсеенко – 10 Пилипчук, 11 Снитько.
«Металлист»: А. Савченко, В. Гунько, Е. Несмеян, С. Павленко, В. Зайцев, А. Майборода, Ю. Ванкевич, В. Чаплыгин, В. Бокатов, В. Ващенко, В. Коберский (Курбатов).
Голы: 1:0 Мирошин (15, с углового), 1:1 Ващенко (54).
Дублёры – 2:0. Голы: Хиль, Торопов.

НІЧИЯ З «МЕТАЛІСТОМ»
«Зоря» (29.01.1971)
Сочі. (Телефоном). Свій другий товариський матч «Дніпро» провів з футболістами харківського «Металіста». Гра проходила в рівній боротьбі. Першими добилися успіху дніпропетровці. На 15 хвилині, після того, коли Мірошин подав кутовий, м’яч, торкнувшись когось з захисників «Металіста», опустився в сітці воріт.
Відігралися харків’яни через дев’ять хвилин після відпочинку. Гол у ворота «Дніпра» забив Ващенко. Рахунок 1:1 залишився до кінця матчу.
«Дніпро» грав у такому складі: Колтун, Сергєєв, Найда, Богданов, Гребенник, Федоренко, Шнейдерман, Мірошин (Торопов), Євсеєнко, Пилипчук, Снітько.
У дублерів рахунок 2:0 на користь «Дніпра». Голи забили Хіль і Торопов.
Перший матч з «Кайратом» на кубок «Дніпро» проведе 16 березня в Сочі. Тут, очевидно, відбудеться і повторна гра, 20 березня.
Дніпропетровці проведуть протягом лютого ще три товариські зустрічі. 4-го з динамівцями Києва, 10-го з «Чорноморцем» і 16 лютого з «Зорею». Після цього команда повернеться додому.

ПЕРВЫЕ МАТЧИ
«Днепровская правда» (29.01.1971)
Двадцать седьмого января на адлерском стадионе наши футболисты встречались с харьковским «Металлистом». Результат ничейный — 1:1. Голами обменялись Мирошин и Ващенко.

КОНТРОЛЬНА ГРА НА ПІВДНІ
«Металіст» — «Дніпро» — 1:1
«Вечірній Харків» (Харьков, 28.01.1971)
Сочі (по телефону). Вчора футболісти харківського «Металіста» провели перший контрольний матч на півдні з дніпропетровським «Дніпром». Зустріч відбулася в Адлері, на міському стадіоні, була цікавою, гострою і закінчилася з рахунком 1:1. Гол у ворота «Дніпра» забив нападаючий харків’ян Ващенко (до цього він виступав за сумський «Спартак»), а у ворота Савченка — дніпропетровчанин Мірошин.
Як сказав старший тренер «Металіста», почесний майстер спорту В.І. Каневський, ця перша контрольна зустріч сподобалася йому, і є першим підтвердженням того, що напрямок в тренуваннях команди обрано правильний.
Харків’яни виступали в такому складі: Савченко, Гунько, Павленко (з київського «Динамо»), Несміян, Зайцев, Майборода, Ванкевич, Чаплигін, Бокатов, Ващенко і Каберський.
В. МОРГУН.

«МЕТАЛІСТ» ПОЧАВ КОНТРОЛЬНІ ІГРИ
«Соціалістична Харківщина» (Харьков, 29.01.1971)
27 січня у Адлері майстри харківського «Металіста» провели перший у цьому сезоні контрольний матч. Їх суперниками були спортсмени дніпропетровського «Дніпра». Наші земляки вийшли на поле у такому складі: Савченко, Зайцев, Несміян, Павленко, Гунько, Каберський (Курбатов), Ванкевич, Чаплигін, Майборода, Ващенко, Бокатов. Як бачимо, у складі «Металіста» виступало 5 дебютантів: нападаючі Ващенко, Бокатов, півзахисники Каберський і Ванкевич, центральний захисник Павленко.
Гра була цікавою. На 20-й хвилині дніпропетровці подають кутовий. М’яч, торкнувшись голови Зайцева, влітає у ворота «Металіста». На 60-й хвилині під час однієї з гострих контратак Ващенко зрівнює рахунок.
Г. ШУБ.

НІЧИЯ «МЕТАЛІСТА»
«Ленінська зміна» (Харьков, 30.01.1971)
Футболісти харківського «Металіста», перебуваючи на півдні, в місті Адлері провели першу контрольну зустріч з командою «Дніпро» з Дніпропетровська. У першому таймі після подачі кутового м’яч від одного з харківських захисників рикошетом влітає у сітку власних воріт.
Відпочивши, наші земляки посилили атаки, і незабаром дебютант команди «Металіст» В. Ващенко проводить м’яч у ворота суперників. Бойова нічия.
Г. ГРИГОРОВИЧ.

ХАРЬКОВСКИЙ «МЕТАЛЛИСТ» НА ЮГЕ
«Красное знамя» (Харьков, 30.01.1971)
Команда мастеров харьковского «Металлиста», сообщил нам по телефону старший тренер В. Каневский, продолжает настойчивую подготовку к предстоящему чемпионату СССР.
Уже проведено несколько контрольных матчей. Самой напряженной из них была встреча с «Днепром» (Днепропетровск). Против него «Металлист» выступил в таком составе: Савченко, Гунько, Павленко, Зайцев, Несмеян, Майборода, Ванкевич, Чаплыгин, Бокатов, Ващенко, Коберский. На поле выходил и молодой харьковчанин Курбатов.
Матч прошел в острой борьбе. Мяч в ворота днепропетровцев забил нападающий Ващенко. В ворота харьковчан гол провел днепропетровец Мирошин.
Предстоят еще несколько контрольных игр в ближайшие дни. 4 февраля «Металлист» встречается с запорожским «Металлургом».