27 мая 1970 года. Среда
Товарищеский матч
«Днепр» (Днепропетровск) – «Шахтёр» (Донецк) – 2:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Шахтёр» (Донецк) — 2:1 (0:0).
27 мая 1970 (среда). 19:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор». 10000 зрителей. Программка матча не выпускалась.
«Днепр» (футболки, трусы, гетры белые): 1 Семёнов (Собецкий) – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Шпаков, 5 Цунин – 6 Гринько (к), 7 Шнейдерман, 9 Соколов (Назаров), 10 Мирошин – 8 Пинчук, 11 Романюк. + Литовченко, Кржечевский и ещё два игрока (вышли на замену).
«Шахтёр» (футболки чёрно-белые, трусы чёрные, гетры белые с чёрной полосой): А. Говоров, А. Григорьев, В. Звягинцев, Я. Кикоть, В. Пьяных, А. Дрозденко, А. Коньков, А. Бильдюк (А. Жуков), А. Пилипчук (к), С. Евсеенко, В. Дудинский.
Старший тренер – Ю. Войнов.
Голы: 1:0 Мирошин (49), 1:1 Евсеенко (66), 2:1 Литовченко (85).

Виктор Мирошин (в белой футболке) против Алексея Дрозденко

Голы забивали будущие одноклубники

Фотографии из архива Виктора Мирошина

РЕПЕТИЦІЯ
«Зоря» (29.05.1970)
Позавчорашня товариська зустріч «Дніпра» з донецьким «Шахтарем», як і слід було сподіватись, не викликала особливого інтересу в любителів футбола. «Шахтар» цього сезону виступає невдало, опинився нині серед аутсайдерів вищої ліги, з першої ж спроби вибув з боротьби за кубок.
Напівпорожні трибуни стадіону «Метеор», однак, мало хвилювали тренерів команд, які виставили на гру свої кращі склади. Щоправда, у «Дніпра» протягом матчу було зроблено аж шість замін, у гостей — одна. Зустріч проходила при перевазі господарів, особливо на її початку і в заключній стадії. Рахунок у першому таймі не було відкрито. А після відпочинку події розвивалися цікавіше. На 49 хвилині В. Мірошин забив красивий гол, який гості після наполегливих зусиль зуміли відіграти через 17 хвилин. М’яч у сітку «Дніпра» сильним ударом послав С. Євсєєнко. За п’ять хвилин до фінального свистка Г. Кржичевський, обігравши захисників, добре послав м’яч в ноги В. Литовченку, який поспішав на цей пас. В результаті другий гол. «Дніпро» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:1.
Матч став своєрідною генеральною репетицією перед тривалим турне «Дніпра». Нагадаємо, що 1 червня наші земляки грають у Харкові, 5-го — у Тбілісі, 9-го — у Краснодарі, 17-го — в Астрахані.

ПЕРЕД ВЫЕЗДОМ
«Днепровская правда» (30.05.1970)
Готовясь в очередное турне, футболисты «Днепра» провели на своём поле товарищескую игру с донецким «Шахтёром».
Первый тайм изобиловал рядом острых моментов, однако ни одной из команд не удалось открыть счёт. После перерыва Мирошин проводит мяч в ворота гостей. Не остаётся в долгу и полузащитник «Шахтера» Евсеенко. Решающий гол с подачи Кржичевского забил Литовченко.
Гости проиграли со счётом 1:2.