«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлист» (Харьков) – 4:2

«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлист» (Харьков) – 4:2 (2:2).
27 февраля 1971 (суббота). Сочи. Центральный стадион (гаревое поле). Дождь.
«Днепр»: 1 Колтун – 3 Куприянов – 2 Цунин, 4 Федоренко-II, 5 Грибенник – 6 Торопов, 7 Кондратенко, 8 Евсеенко – 9 Романюк, 10 Пилипчук, 11 Снитько.
«Металлист»: ?, Л. Аптерман, В. Бондаревский, …
Старший тренер – В. Каневский.
Голы: 1:0 Аптерман (7, в свои ворота), 1:1 Бондаревский (21), 1:2 Бондаревский (23), 2:2 Романюк (Торопов?) (34), 3:2 Романюк (Торопов?) (71), 4:2 Торопов (Романюк?) (86).

ДВІ ПЕРЕМОГИ
«Зоря» (02.03.1971)
Футболісти «Дніпра» провели в Сочі два товариських матчі. В першому їх суперником був харківський «Металіст». Склад «Дніпра» в цьому матчі такий: Колтун, Цунін, Купріянов, Володимир Федоренко-молодший (брат Володимира Федоренко, який ще з минулого року виступає за «Дніпро»), Гребенник, Торопов, Кондратенко, Євсєєнко, Романюк, Пилипчук, Снітько. Рахунок 4:2 на користь наших земляків. Два голи забив Романюк, один — Торопов, ще один харків’яни забили у власні ворота. (на самом деле Владимир Федоренко, игравший за «Днепр» в этом матче и на втором сочинском сборе – тёзка и однофамилец Владимира Федоренко, выступавшего за «Днепр» в 1970-1975 гг. В составах матчей и далее в репортажах на сайте он значится как Федоренко-II – Р.Л.)
В Сочі відбулися й інші товариські матчі: «Металіст» програв також тбіліському «Динамо» — 3:1, «Кайрат» переміг «Молдову» — 2:0, а «Зеніт» і армійці Ростова зіграли внічию — 0:0.

ПОРАЗКА «МЕТАЛІСТА»
«Соціалістична Харківщина» (Харьков, 02.03.1971)
На другому етапі тренувального збору в Сочі «Металіст» продовжує проводити контрольні матчі.
27 лютого «Металіст» під дощем грав на гаревому полі в Сочі з першим складом «Дніпра». Тренери «Металіста» вивели на поле другий склад. На 7-й хвилині Аптерман забив гол у свої ворота. На 21 і 23 хвилині зробив два проходи Бондаревський — і двічі м’яч опинявся у воротах «Дніпра». На 34 хвилині «Дніпро» зрівняв рахунок.
У другому таймі дніпропетровці безперервно атакують і на 71 та 86 хвилинах забивають два голи. 4:2.
У найближчі дні перед календарним кубковим матчем з ленінградським «Зенітом» «Металіст» проведе два останні контрольні матчі — у Краснодарі з командою «Кубань» і в Сочі з командою вищої ліги «Зоря» (Ворошиловград).
Г. ШУБ.

ЩЕ ДВА МАТЧІ
«Ленінська зміна» (Харьков, 02.03.1971)
До контрольної зустрічі з командою вищої ліги тбіліським «Динамо» харківські футболісти готувалися з особливою старанністю. Їм хотілося перевірити свої сили саме у поєдинку з іменитим суперником. Наші земляки не розгубилися після двох пропущених м’ячів у першому таймі, і майже повністю перехопили ініціативу в другій половині зустрічі. І все ж добитися успіху їм не вдалось. Рахунок матчу — 3:1 на користь тбілісців.
На день раніше харківський «Металіст» своїм другим складом виступив проти команди «Дніпро» (Дніпропетровськ). І тут наші земляки зазнали поразки. Рахунок 2:4.
Г. ГРИГОРОВИЧ.

ГОТОВЯСЬ К ПОЕДИНКАМ С «КАЙРАТОМ»
«Днепровская правда» (03.03.1971)
Как известно, 17 и 22 марта «Днепру» предстоит встретиться с представителем высшей лиги  алма-атинским «Кайратом» в матчах розыгрыша Кубка страны. Наши земляки тщательно готовятся к предстоящему экзамену. Недавно «Днепр» провел товарищеские игры с харьковским «Металлистом» и астраханским «Волгарем». Оба матча «Днепр» выиграл. В первом был зафиксирован счёт 4:2 (два гола забил Романюк, один — Торопов и один — харьковчанин в свои ворота).
4 марта «Днепр» проверит силы в игре с «Крыльями Советов», а 10 марта встретится с ленинградским «Зенитом».