«Днепр» (Днепропетровск) — «Торпедо» (Кутаиси) – 3:0

«Днепр» (Днепропетровск) — «Торпедо» (Кутаиси) — 3:0 (2:0).
«Днепр»: Пильгуй – 3 Шпаков – 2 Сергеев, Сарычев, 5 Шнейдерман – 6 Гринько, 7 Мирошин, Назаров – 8 Пинчук, 10 Лябик, 11 Янишевский.
«Торпедо»:                                            Старший тренер – В. Блинков.
Голы: 1:0 Лябик (1 т.), 2:0 Мирошин (1 т.), 3:0 Назаров (2 т.).

ТРЕТІЙ МАТЧ
«Зоря» (31.01.1969)
Сочі. (Телефоном). Футболісти «Дніпра» провели тут ще один тренувальний матч. На цей раз їх суперниками були торпедівці Кутаїсі. Після гри старший тренер «Дніпра» майстер спорту В.В. Лобановський повідомив кореспондента «Зорі»:
— Холодна дощова погода, яка стояла останніми днями на Чорноморському узбережжі Кавказу, змінилася теплом. У середу, коли ми прибули в Леселідзе на матч з торпедівцями, по-весняному світило сонце, було 12 градусів тепла. Наша команда вийшла на поле в такому складі: Пільгуй, Сергєєв, Шпаков, Саричев, Шнейдерман, Мирошин, Гринько, Пінчук, Назаров, Лябик, Янишевський. Назаров цього разу виконував незвичайну для себе роль відтягнутого центрального нападника з широким діапазоном дій.
Матч пройшов цікаво, у рівній боротьбі. Проте наші хлопці були кмітливішими в завершальний момент атак. Відкрив рахунок Лябик. А потім успіх команди подвоїв Мирошин, провівши гол зі штрафного удару. В другому таймі Назаров забив третій гол. Тут слід похвалити півзахисника Гринька, який точно «виклав» м’яч на ногу форварду. Отже, перемога з рахунком 3:0.
На 4-е лютого намічено матч «Дніпра» і калузького «Локомотива».

«ДНІПРО»  «ТОРПЕДО»  3:0
«Прапор юності» (01.02.1969)
Футболісти «Дніпра» готуються до нового сезону, проводять контрольні ігри. Черговим їх суперником було кутаїське «Торпедо». Матч відбувся 29 січня в Леселідзе за чудової погоди і приніс насолоду тим, хто прийшов подивитись його.
Вже в першому таймі наші хлопці двічі примусили грузинських футболістів розпочати з центра поля. Рахунок відкрив центральний нападаючий «Дніпра» Василь Лябік. Потім півзахисник Віктор Мірошин зі штрафного удару забив ще один гол.
Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. І все ж Анатолію Гриньку вдалось вивести на чудову позицію Віктора Назарова, «блукаючого» форварда, і той влучно завершив комбінацію. Отже, 3:0. В цьому переможному матчі кольори «Дніпра» захищали: Пільгуй, Сергєєв, Шпаков, Саричев, Шнейдерман, Мірошин, Гринько, Пінчук, Назаров, Лябік, Янішевський.
Черговим суперником дніпропетровців має бути 4 лютого калузький «Локомотив».