3 августа 1969 года. Воскресенье
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 26-й тур
«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлург» (Запорожье) – 3:0




«Днепр» (Днепропетровск) – «Металлург» (Запорожье) 3:0 (2:0).
3 августа 1969 (воскресенье). 19:00 (в программке матча – 19:30). Днепропетровск. Стадион «Метеор». 40000 зрителей.
Судьи: Ю. Бочаров, А. Агапов, А. Ульянкин (все – Москва).
Телетрансляция – прямая, 2-я программа.
«Днепр» (футболки бело-синие продольно-полосатые, трусы и гетры белые): Пильгуй – 4 Шпаков Сергеев, 3 Сарычев, Грибенник – 6 Гринько (Шнейдерман, 71), 7 Мирошин,Назаров (Пинчук, 80), 10 Биба (к) – 9 Лябик, 11 Романюк
Запасные: Семёнов, Снитько. 
Старший тренер – В. Лобановский.
«Металлург» (футболки белые с тёмными рукавами, трусы белые, гетры тёмные): А. Прохоров, А. Чучко, Г. Вуль, А. Пугачёв, Б. Сорока, В. Кочегаров (В. Портнов, 69), В. Малаховский, В. Ерёменко, В. Кутин, Е. Сатаев, В. Чаплыгин (Б. Балуев, 75? 85?). 
Запасные: В. Гургач, С. Вовк. 
Старший тренер – С. Коршунов. – составы из протокола матча.
Голы: 1:0 Мирошин (13, гп Биба), 2:0 Лябик (41), 3:0 Биба (90, гп Шнейдерман).
Предупреждён Назаров (23-я минута).
Удалён Сатаев (22-я минута, за удар лежащего Шпакова).
Дублёры – 2:0.

Первая победа над запорожским «Металлургом» с 1958 года.


Первый гол в ворота «Металлурга»


Слева направо в центре кадра: 
Виктор Назаров, Александр Прохоров, Григорий Вуль

Фотографии из архивов 
Виктора Мирошина, Виктора и Елены Назаровых


ЗАВТРА НА «МЕТЕОРЕ»
«Днепровская правда» (02.08.1969)
Завтра на стадионе «Метеор» состоится, пожалуй, самый ответственный матч в сезоне. Футболисты «Днепра» принимают на своем поле своих старых соперников из Запорожья. Предстоящая игра представляет для болельщиков огромный интерес. Лишь однажды нашим землякам удалось склонить чашу весов в свою пользу. 16 раз победу торжествовали футболисты «Металлурга». 10 матчей постоянные соперники по чемпионатам страны завершали мирным исходом.
Трудно предугадать результат 28-го матча между командами «Днепр» и «Металлург», но в одном нет сомнения: игра будет традиционно упорной, красивой и корректной.
Редакция «Днепровской правды» учредила два памятных приза, которые будут вручены по окончании матча лучшим во встрече футболистам «Металлурга» и «Днепра». Владельцев призов определит жюри, в состав которого вошли С.А. Коршунов, В.В. Лобановский, М.С. Дидевич, Л.А. Гузик и представитель редакции.


БРАВО, «ДНІПРЕ»!
«Прапор юності» (05.08.1969)
Жоден з одинадцяти дніпропетровських футболістів, що вийшли на стадіон «Метеор» для зустрічі з «Металургом», ніколи раніше в складі «Дніпра» не брав участі в переможному з запоріжцями матчі.
Одинадцять років минуло відтоді, як дніпропетровці востаннє святкували перемогу над «Металургом» 2:1. Змінилось кілька поколінь футболістів, приходили все нові й нові тренери, залишаючи неприємну традицію непорушною. З 1963 року суперники перейшли у вищий клас, змінився клуб, що представляє наше місто в першості СРСР, а завдати поразки запоріжцям все не вдавалось. І ось цей день настав! В. Лобановський послав у бій Пільгуя, Сергєєва, Саричева, Шпакова, Грибенніка, Гринька (Шнейдерман, 71), Мірошина, Назарова (Пінчук, 80), Лябіка, Бібу, Романюка і вони подарували місту перемогу, поклавши на лопатки Прохорова, Чучко, Вуля, Пугачова, Сороку, Кочегарова, (Портнов, 69), Малаховського, Єременка, Кутіна, Сатаєва, Чаплигіна (Балуєва, 75).
Вже в дебюті запоріжці застряли в сітях, вміло сплетених нашими півзахисниками в центрі поля. Вони намагались вирватись з них, щоб вийти на оперативний простір, часом добивались успіху ціною крайнього напруження сил, а наші знову і знову спокійно і вміло повертали гру в центр поля. Майстри дебюту, що завжди приголомшують суперника шквалом атак, запорожці не змогли цього разу реально загрожувати воротам Пільгуя, хоч примусили його вступити в гру і відкрили рахунок кутовим ударам. Так було побито першу козирну карту «Металурга».
На 13-ій хвилині запоріжцям було завдано другого відчутного удару. Біба і Мірошин метрах в 10-15 від штрафного майданчика зіграли з мячем в один дотик і Мірошин підкрученим послав його в лівий від воротаря кут. Прохоров дістав мяча, але він вислизнув з його рук і впав у ворота. 1:0. Дніпропетровці повели в рахунку, примусивши запоріжців відігруватись і здобули психологічну перевагу.
Наступної хвилини Біба міг записати на рахунок «Дніпра» ще один гол. В штрафному майданчику він мав три позиції, кожна з яких давала стопроцентну можливість для взяття воріт, та капітан хотів, мабуть, завести мяч у самі ворота, або ж вивести на удар когось з молодих форвардів. Так чи інакше, але захисники врешті розрядили обстановку.
Наші остаточно позбавились деякої стартової скутості. Широкий фронт атаки поглинув у себе захисників і півзахисників «Металурга». Прохоров все частіше і частіше змушений вдаватись до карколомних стрибків, які одні тільки і могли врятувати гостей від небезпечніших ударів господарів.
У запоріжців почали здавати нерви. Вони, як і завжди в скрутні хвилини, вдаються до жорсткої, на грані порушення правил, гри. Суддя всесоюзної категорії Ю. Бочаров (Москва) чітко фіксує всі порушення, переслідуючи найменшу грубість або неспортивну поведінку. На 19-ій хвилині він змушений вигнати з поля Сатаєва, який навмисне ударив ногою Шпакова, що лежав на землі.
На жаль, цей інцидент збив з бойового настрою дніпропетровців. У них занадто рано зявилась впевненість в неодмінній перемозі, а з нею і недбалість. Наступні десять хвилин активніші запоріжці. Та пройти на ударну позицію їм не вдається. Захисники грають без помилок.
Повертають «Дніпро» до атакуючих дій дальні удари Гринька, Романюка, Мірошина. На 36-ій хвилині Лябік з правого флангу точно розрахованим пасом послав мяч Бібі, що стояв на ближньому куті воротарського майданчика. Удар головою був несподіваним, але Прохоров зреагував на мяч.
З цієї хвилини дніпропетровці знову ведуть гру в штрафному майданчику гостей. На 41-ій незвичайної сили удар Гринька Прохоров заледве парирує, але Лябік випереджає Вуля і мяч влітає під перекладину 2:0. І знову, як і після першого гола, Біба одразу ж може збільшити рахунок. Він залишається сам на сам з воротарем, але з кількох метрів бє вище перекладини.
На початку другого тайму гості мають можливість взяти ворота Пільгуя. Після подачі кутового Чаплигін головою прийняв мяч біля ближньої штанги, але вдарив... вздовж воріт. На 8-ій хвилині гарматної сили низовий удар Єременка. Мяч іде мимо воріт.
З 60-ої хвилини наші знову примушують гостей перейти до захисту. На жаль, футболісти «Дніпра» дуже мало бють низом, а всі верхові мячі бере воротар.
В кінці зустрічі події розгортались так.
На 78-ій хвилині Назаров залишився один проти Прохорова, але послав мяч вище воріт. На 81-ій Шнейдерман вивів Романюка за спини захисників. Удар не вийшов. На 83-ій хвилині Пільгуй відбив мяч з лівої від себе «девятки» після сильного удару захисника Сороки. За дві хвилини до кінця гри Пінчук у чудовій позиції втрачає мяч.
Крапку у цьому матчі поставив Біба. Він забив гол на останній хвилині.
3:0! Беззаперечна, переконлива перемога. 40.000 глядачів, стоячи, вітали футболістів «Дніпра».
А. БОРИСЕНКО.



На знімках: «Металург» захищається. Свій десятий мяч
Василь Лябік забив запоріжцям. Фото Ю. Серадського.


У ХОРОШОМУ СТИЛІ
«Зоря» (05.08.1969)
На 13-й хвилині матчу між «Дніпром» і «Металургом» півзахисник дніпропетровців В. Мірошин після сильного проходу красивим ударом послав мяч у ворота запоріжців. І нашим гостям вперше за багато років довелося в зустрічі з «Дніпром» відігруватись. Вони стали все частіше і частіше помилятися. Ініціатива остаточно перейшла до «Дніпра». А на 22-й хвилині за навмисний удар суперника арбітр Бочаров змушений був вивести з поля центрального нападника «Металурга» Є. Сатаєва.
Понад сорок тисяч глядачів, які зібралися на стадіоні «Металург» (стадионе «Метеор», естественно – Р.Л.), раз у раз аплодували своїм землякам, які протягом майже всіх 90 хвилин розігрували красиві, добре продумані комбінації, часто і несподівано міняючи напрям своїх атак. Гольові моменти слідували один за одним. Капітан «Дніпра» А. Біба вміло керував партнерами і всі атаки зав’язував саме він. Хитрі паси, що йшли від капітана, добре використовували нападаючі В. Лябик і В. Романюк. Не пропускав нагоди обстрілювати ворота з далеких дистанцій півзахисник А. Гринько. Саме після його сильного удару на 41 хвилині воротар «Металурга» О. Прохоров не втримав у руках м’яч і В. Лябик послав другий гол у ворота суперника.
У другому таймі голкіперу «Дніпра» В. Пільгую лише двічі довелося по-справжньому вступати в гру. За пять хвилин до фінального свистка він «витяг» мяч з девятки. Весь інший час навантаження ніс О. Прохоров, якому господарі поля не давали спокою. Воротар «Металурга» не раз захоплював своєю грою глядачів, рятуючи команду від розгромного рахунку. Та на останній хвилині матчу він був безсилим: після подачі Р. Шнейдермана капітан «Дніпра» сильним і точним ударом довів рахунок до 3:0 на користь дніпропетровців.
Аналізуючи матч, арбітр Ю. Бочаров сказав нашому кореспонденту:
Якщо не брати до уваги неприємний випадок з Сатаєвим, то гра пройшла при високій дисципліні гравців обох команд і досить коректно. Перевагу віддаю «Дніпру», з яким зустрічаюсь у нинішньому сезоні вдруге. Команда зараз грає значно краще, ніж навесні, і по праву займає місце лідера. Мені дуже сподобався В. Лябик. Він добре володіє мячем, сміливо вступає в боротьбу і йде на загострення гри. Я добре знаю спортивний «почерк» А. Біби ще за ігор в київському «Динамо» і тому приємно було знову побачити красу його гри. Думаю, що тренери «Дніпра» зробили правильно, поставивши всім учасникам матчу по «пятірці». Вони цього заслужили.
В суботу на стадіоні «Металург» зустрічались дублюючі склади обох команд. І тут перемогли дніпропетровці з рахунком 2:0.
Інші матчі недільного туру закінчилися з такими результатами:
«Кривбас» «Металіст» 0:0, «Таврія» «Шахтар» 0:0, «Зірка» «Хімік» 1:0, «Буковина» — СКА (Одеса) 2:0, «Карпати» — «Суднобудівник» 1:0, «Локомотив» (В) «Локомотив» (X.) 1:1, «Автомобіліст» СКА (Л) 2:0, СКА (К) «Авангард» 4:0, «Десна» «Динамо» 0:0, «Будівельник» «Азовець» 3:1.
У «Дніпра» тепер 36 очок, у «Зірки» 33.

Виктор Романюк

На знімках: перший і другий голи у ворота «Металурга».
Фото М. Дмитрієва. 


ПО-НАСТОЯЩЕМУ ИНТЕРЕСНО
«Днепровская правда» (05.08.1969)
«Металлург» Прохоров, Чучко, Вуль, Пугачев, Сорока, Кочегаров (Портнов, 70), Малаховский, Кутин, Сатаев, Чаплыгин (Балуев, 85).
«Днепр» Пильгуй, Сергеев, Сарычев, Шпаков, Гребенник, Гринько (Шнейдерман, 72), Мирошин, Назаров (Пинчук, 79), Лябик, Биба, Романюк.
Голы: Мирошин (13), Лябик (40), Биба (89).
Думаю, не следует говорить о том, с каким нетерпением ожидали болельщики воскресного вечера, когда на поле стадиона «Метеор» выйдут старые соперники футболисты «Металлурга» и «Днепра». Интерес к матчу был настолько велик, что уже за час до начала «игры сезона» чаша стадиона оказалась заполненной до отказа.
Разные прогнозы давались в этот миг. Меньшая часть болельщиков склонна была считать, что «Днепру» и на сей раз не удастся преодолеть уже ставший хроническим психологический барьер, остальные настроились более оптимистически.
Начало игры не сулило какого-то особого накала страстей, взрыва темперамента футболистов. Наоборот, первые 10 минут они действовали на поле сумбурно, хаотично.
13-я минута не предвещала гола. «Днепр» из глубины поля начал медленно развивать атаку. Находясь метрах в 30-ти от ворот соперника, Мирошин в прыжке поймал на правую ногу адресованный ему мяч, перекинул на левую и, не мудрствуя лукаво, с ходу пробил.
— Я и не предполагал, что Мирошин решится пробить с такой неперспективной дистанции, — говорил после матча запорожский вратарь. — Бросился в левый верхний угол, да только пальцами успел дотронуться до мяча. Этот гол полностью на моей совести.
Минимальное преимущество в счете не внесло особого резонанса в игру хозяев поля. Даже Биба, великолепно проведший матч, не использует реальнейшей возможности удвоить счет. Нервозность присутствовала на поле. Результатом её и явилось удаление нападающего «Металлурга» Сатаева, который не нашел лучшего способа уйти от опеки Шпакова, как откровенно ударить его ногой по спине. Судья всесоюзной категории Ю. Бочаров тут же зафиксировал грубое нарушение правил. Это случилось на 19-й минуте.
Оставшись вдесятером, гости начали чаще обстреливать Пильгуя с дальних дистанций, но все мячи оказывались легкой добычей вратаря. К 30-й минуте резко меняют тактику игры нападающие «Днепра», которые обрушили на Прохорова целый шквал атак. Мне ещё не приходилось видеть, чтобы вратари находились в такой работе. За каких-то шесть минут Прохорову пришлось 12 раз вступить в игру. Он с удивительным мастерством ликвидировал опасность за опасностью. И все же на 40-й минуте вратарю запорожцев пришлось произвести пренеприятнейшую процедуру — вынуть мяч из сетки.
Гринько с дальней дистанции так сильно пробил в Прохорова, что тот не смог удержать в руках мяч. Казалось, никто не подоспеет воспользоваться благоприятным моментом для взятия ворот. Но Лябик все же произвел роковой для гостей рывок к мячу.
Второй тайм изобиловал множеством острейших моментов у ворот «Металлурга». Несколько раз Лябик, Назаров, Романюк и Биба пытались сильными и точными ударами заставить капитулировать Прохорова. Но вратарь всегда выходил победителем в этих поединках. Правда, и на долю Пильгуя достались бурные аплодисменты, когда на 82-й минуте он в акробатическом прыжке преградил путь мячу, летящему после удара Еременко в левую «девятку».
Венцом матча оказался гол, забитый после сольного прохода Бибы за минуту до финального свистка. Прохоров не в силах был среагировать на «пушечный» удар с близкого расстояния.
Игра прошла красиво и корректно, если не считать инцидента с Сатаевым. Болельщики с одобрением встретили решение жюри, определившего лучших игроков матча. Призы, учрежденные редакцией газеты «Днепровская правда», были вручены заслуженному мастеру спорта А. Бибе и вратарю «Металлурга» А. Прохорову. Автору первого забитого гола В. Мирошину достался приз Днепропетровского обкома комсомола.
В. АСАЕВ.
Результаты остальных матчей: «Кривбасс» «Металлист» 0:0, «Таврия» «Шахтер» 0:0, «Звезда» — «Химик» 1:0, «Буковина» СКА (О.) 2:0, «Карпаты» «Судостроитель» 1:0, «Локомотив» (В) «Локомотив» (X) 1:1, «Автомобилист» — СКА (Л) 2:0, СКА (К) «Авангард» 4:0, «Десна» «Динамо» 0:0, «Строитель»«Азовец» 3:1.



На снимках слева направо: А. Биба, второй обладатель приза «Днепровской правды» А. Прохоров, острый момент у ворот «Металлурга» (Александр Прохоров, мяч и Виктор Мирошин – Р.Л.). Фото Ю. Серадского.

Почта болельщиков
Перед матчем «Днепр» — «Металлург» редакция получила множество писем болельщиков. Предсказывали счет даже те, кто не принимал участия в «Конкурсе футбольных провидцев». И что удивительно, почти все ожидали крупной победы от своих земляков. Это говорит о том, что болельщики верят в мастерство футболистов «Днепра» и надеются на их триумфальный успех в розыгрыше чемпионата страны.
«На сей раз «Днепр» добьется внушительного реванша. Мой прогноз — 3:0 в пользу земляков. Голы забьют Биба, Лябик и Романюк» — пишет электрослесарь Днепропетровского завода имени Ленина Л. Заславский.
Нулевую ничью в матче «Кривбасс» — «Металлист» предсказал житель Новомосковска В. Кущ.
Вот шестерка лидеров конкурса: Руликов 28, Канищак и Петренко имеют по 27 очков, Заславский — 25, Водянников — 24, Лисняк — 22.


ГРУБІЯНІВ – З ПОЛЯ! 
«Спортивна газета» (Киев, 05.08.1969)
...Минулої неділі в Дніпропетровську зустрілися давні друзі-суперники — місцевий «Дніпро» і запорізький «Металург». Господарям вдалося відразу нав’язати свою гру, захопити ініціативу. Вже на 13-й хвилині Мірошин забив гол у ворота «Металурга». До перерви Лябик подвоїв рахунок, а у другому таймі Біба провів третій м’яч. 3:0 — перемогли дніпропетровці. На жаль, не всі гравці запорізької команди, яка, до речі, разом з «Дніпром» претендує на чільне місце в турнірі, отямилися після приголомшливого початку. Декого довелося втихомирювати, а за відвертий удар суперника по ногах суддя вилучив з поля Сатаєва.


«ДНЕПР» БЕРЁТ РЕВАНШ
«Индустриальное Запорожье» (Запорожье, 05.08.1969)
В матче с «Металлургом» лидер подгруппы — днепропетровский «Днепр» проявил свои лучшие качества: он разнообразно и постоянно атаковал. Нападающим хорошо подыгрывали полузащитники, руководимые заслуженным мастером спорта А. Бибой. Предельно бдительно сыграли защитники, принимавшие участие и в развитии атаки. Надежен был вратарь В. Пильгуй.
К сожалению, в этом матче, как в последнее время и в ряде других, «Металлург» сыграл тускло, нервозно, не был, как говорится, заряжен на победу.
Ведь ясно было еще до матча, что футболисты «Днепра» будут стремиться к реваншу за поражение в первом круге. Кроме того, «Днепр» несколько туров подряд лидирует, играет с подъемом. А в двух последних матчах потерял три очка. Вот поэтому и следовало ожидать атак хозяев поля с самого начала матча, надо было к ним подготовиться.
Хозяева сразу же почувствовали, что крайние защитники «Металлурга» не могут справиться с их фланговыми нападающими, и совсем туго пришлось гостям, когда в нападение подключились полузащитники «Днепра».
Именно после точного удара В. Мирошина первый мяч оказался в воротах «Металлурга». Защитники не сумели помешать ему нанести прицельный удар, не лучшим образом сыграл наш вратарь А. Прохоров: мяч, скользнув у него по рукам, оказался в сетке ворот.
Наши футболисты ринулись в атаку, но это наступление велось без расчета, хаотично. И в этот напряженный момент команду подвел нападающий Е. Сатаев: он за умышленную грубость на 21-й минуте был удален судьей всесоюзной категории Ю. Бочаровым с поля. Надо думать, что команда не оставит без последствий его поступок.
Оставаясь в меньшинстве, «Металлург» продолжал оказывать упорное сопротивление. В. Еременко много приложил усилий, чтобы организовать атаки. Но не ладилась игра у В. Чаплыгина, за В. Кутиным бдительно следили. А у В. Кочегарова не хватало точности в передачах мяча.
Дело шло к концу первого тайма. Хозяева, стремясь закрепить победу, атакуют широким фронтом, преимущественно левым крылом. И еще раз их нападающие получили возможность прицельно пробить по воротам «Металлурга». Прохоров снова допускает ошибку: парировал мяч на набегающего справа В. Лябика, а тому не успел помешать наш защитник. Удар днепропетровца был точен.
Во втором тайме, оставаясь в численном меньшинстве, «Металлург» все же предпринимал попытки атаковать. Но они не были удачными. А хозяева продолжали играть с подъемом.
Оставалась минута до конца матча. В одну из атак включился А. Биба. Он сумел нанести прицельный удар с близкого расстояния, наши центральные защитники опоздали с перехватом.
«Днепр» вполне заслуженно победил. Давно он стремился к этому: 11 лет не выигрывали днепропетровцы у запорожцев.
М. ЗОЛОТИХИН.


ОДНІЄЇ ТРАДИЦІЇ МАЛО
«Запорізька правда» (Запорожье, 05.08.1969)
«Дніпро» —«Металург». Завжди, яке б місце в турнірній таблиці не займали ці команди, матчі між ними викликають особливий інтерес у любителів футбола. І завжди в цих іграх суперники демонстрували хороший футбол. Але перемагали, як правило, запоріжці. І лише раз — у 1958 році — перемогу відсвяткували дніпропетровці.
Впертою була боротьба в першому колі. Тоді на своєму полі «Металург» зумів вирвати перемогу з мінімальною перевагою 1:0. До свого другого матчу команди підійшли по-різному. «Дніпро» (старший тренер майстер спорту В. Лобановський) активною результативною грою показує, що команда в цьому сезоні має великі шанси на перемогу в підгрупі. «Дніпро» міцно зайняв позиції лідера, маючи найбільшу кількість перемог і забитих м’ячів. «Металург» (старший тренер майстер спорту С. Коршунов) довгий час був серйозним конкурентом лідера, але від гри до гри погіршує свої позиції. І, як показав цей матч, навряд чи зможе наздогнати лідера.
Перші кілька хвилин матчу пройшли в атаках гостей — футболістів Запоріжжя. Але дніпропетровські півзахисники зуміли швидко розібратися в цій ігровій ситуації і міцно захоплюють центр поля. З цього часу господарі поля починають домінувати. Вони швидко знайшли слабкі місця в обороні «Металурга» і вже на 13 хвилині удар Мірошина досяг мети. У наших земляків лишилося багато часу для того, щоб змінити хід поєдинку. Але на 21 хвилині сталося непередбачене. За порушення правил гри суддя зустрічі Ю. Бочаров (Москва) вивів з поля нападаючого запоріжців Сатаєва. На сорок першій хвилині другий м’яч влетів у сітку наших воріт. Це сталося після удару Лябика. Наприкінці матчу Біба примусив футболістів «Металурга» ще раз почати гру з центра поля. Перемігши з рахунком 3:0, «Дніпро» взяв реванш за поразку в першому колі і зміцнив своє лідируюче становище. До речі, це перша перемога наших сусідів над «Металургом» за роки виступу команд у класі «А».
Минула гра ще раз показала, що керівництву команди (Коршунов і Тищенко) не вдалося і в цьому році створити бойовий монолітний колектив. Численні помилки захисників, систематичні провали в центрі поля, погана гра нападаючих — все це говорить про те, що уроки минулого сезону нічого не навчили керівників команди і її гравців. Млявість, інертність, небажання боротися за м’яч, байдужість до того, що відбувається навколо, — це демонструють в ряді матчів провідні гравці команди, — говорить про те, що вони не відчувають конкуренції з боку своїх молодих дублерів.
Після цього туру «Металург», набравши 29 очок, разом з «Металістом» ділить 6-7 місця.
У лідера — «Дніпра» — 36 очок. Зігравши на один матч менше, «Зірка» займає друге місце — 33 очка.
Наступний матч «Металург» проводить вдома 7 серпня з полтавським «Будівельником».
В. КРИВОРОТЬКО.


ЧЕРЕЗ ОДИНАДЦЯТЬ РОКІВ
«Комсомолець Запоріжжя» (Запорожье, 05.08.1969)
Запорізькі любителі футбола в неділю мали змогу подивитися на голубих екранах футбольний матч між дніпропетровським «Дніпром» і нашим «Металургом». Це була 28-а зустріч двох команд у чемпіонаті країни: 16 разів перемагали запоріжці, 10 нічиїх і лише один раз на своему полі виграли дніпропетровці.
І ось через одинадцять років перемогу знову здобули дніпропетровці, і здобули з явною перевагою. «Металург» програв з рахунком 0:3.


ХТО НАЗДОЖЕНЕ «ДНІПРО»?

«Робітнича газета» (Киев, 08.08.1969)

І знову чергову перемогу здобув лідер підгрупи дніпропетровський «Дніпро», який обіграв на своєму полі запорізький «Металург» з рахунком 3:0. Тепер дедалі частіше спеціалісти говорять про те, у команди є всі необхідні дані для успішного фінішу: хороший добір гравців, любов до атакуючої тактики, вміння колективу добре настроїтися на гру. Є ще один досить важливий фактор на користь «Дніпра»: з 16 матчів, що лишилися, футболісти Дніпропетровська 10 (!) проведуть у «рідних стінах».



ХТО ЗАБЄ ТРЬОХСОТИЙ ГОЛ?
«Прапор юності» (12.08.1969)

Анатолій ГринькоФото Г. Шевченка.
(на заднем плане в полосатой футболке Виктор Назаров  Р.Л.)



«Спортивна газета» (Киев, 14.08.1969)

Грають старі знайомі – дніпропетровський «Дніпро» й запорізький «Металург». Воротар «Металурга» Прохоров виграє «повітряну дуель» у нападаючого «Дніпра» Мірошина. Ця зустріч, що проходила недавно в Дніпропетровську, принесла успіх господарям – 3:0. Фото М. Дмитрієва.


«Советский спорт» (Москва, 10.10.1969)

На снимке: Гол!  Фото Н. Дмитриева.



Таблица после 26-го тура

Комментариев нет:

Отправить комментарий