Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А".
Турнир за 1-16 места. 4-й тур
«Локомотив» (Челябинск) – «Днепр» (Днепропетровск) – 4:1

«Локомотив» (Челябинск) – «Днепр» (Днепропетровск) – 4:1 (2:0).
3 октября 1965 (воскресенье). 16:00. Челябинск. Центральный стадион «Труд». 7000 зрителей. Облачно. 10 градусов.
Судьи: Г. Багдасаров, В. Сапожников, Н. Надеждин (все — Ташкент).
«Локомотив»: Б. Кузнецов, В. Трусов, Ю. Баринов, А. Полишвайко, В. Бондин, В. Алеев, А. Тихонов, В. Коротаев, Г. Епишин (к), В. Мозжухин (В. Голищев, 60), Б. Копейкин.
Старший тренер – В. Белов.
«Днепр» (футболки красные, трусы голубые): Шпак – 3 Дановский (к) Канафоцкий, Кузовенков, Ануфриенко – 6 Галоян, Северухин, 8 Гринько – 9 Крюковский, 10 Савельев, 11 Кржечевский.
Старший тренер – А. Зубрицкий. – составы из протокола матча.
Голы: 1:0 Мозжухин (7), 2:0 Епишин (21), 3:0 Копейкин (58), 4:0 Тихонов (74), 4:1 Кржечевский (80).
Дублёры – 1:1.

ГОСПОДАРІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ГОСПОДАРЯМИ
«Зоря» (05.10.1965)
Минулої неділі у восьми містах Радянського Союзу проходили чергові змагання серед 16 найсильніших фіналістів другої групи класу «А». І на цей раз щастя всміхнулося господарям, які в повному розумінні слова залишались господарями на своєму полі і не зазнали жодної поразки.
«Текстильник» переміг «Шинника» з рахунком 2:0. З таким же результатом «Зоря» завдала поразки «Авангарду», а «Уралмаш» — «Карпатам». Рахунок 3:0 зафіксовано в зустрічах «Шахтаря» і «Даугави», «Арарата» і «Молдови». Лише у двох матчах результат був нічийним: 1:1 зіграли «Волга» і «Кайрат» і зовсім не було відкрито рахунку в зустрічах «Жальгіріса» з «Тереком».
З мізерними «трофеями» повернулись додому після виїзду на Урал футболісти «Дніпра». Зробивши нічию у Свердловську, вони в неділю зазнали тяжкої поразки від аутсайдера — челябінського «Локомотива», програвши йому 1:4. Та справа на цей раз не лише у втрачених очках. Прикро, що команда повернулась додому, недолічившись в своєму складі ряду провідних гравців. Через травми, що вони їх дістали у Свердловську і під час матчу з дублерами «Локомотива», вибули з строю захисник Білолюбський, півзахисник Добрянський, форварди Єрохін, Пінчук, Кравчук. Отже, перед відповідальною зустріччю з харківським «Авангардом» «Дніпру» треба пройти серйозний «ремонт».

«Спортивна газета» (Киев, 05.10.1965)
Господарі поля мали протягом матчу безперечну перевагу. Вони встигали все робити швидше гостей. А «Дніпро» показав мляву і безініціативну гру. Уже на 7-й хвилині Мозжухін забив перший мяч у ворота дніпропетровців. Через 15 хвилин Єпішин подвоїв рахунок. Наступ залізничників тривав і після перерви. На 58-й хвилині Копейкін забив третій гол, а на 74-й — Тихонов вчетверте примусив футболістів «Дніпра» почати з центра поля. За 10 хвилин до фінального свистка Кржичевський «розмочив» рахунок.

ЛІДИРУЄ «АРАРАТ»
«Прапор юності» (06.10.1965)
Футболісти єреванського «Арарату», перемігши у себе вдома з рахунком 3:0 команду «Молдова», стали одноособовими лідерами у фінальному турнірі за 1—16 місця.
Харківський «Авангард» програв у Луганську спортсменам «Зорі» — 0:2.
Зовсім «на п’яти» вірменським футболістам наступають івановський «Текстильник» і свердловський «Уралмаш», які здобули чергові перемоги і мають по 23 очка. Перший з рахунком 2:0 переміг футболістів «Шинника», а другий — «Карпати» (з таким же результатом).
Ось як закінчилась решта зустрічей: «Волга» (Горький) — «Кайрат» — 1:1, «Шахтар» (Караганда) — «Даугава» — 3:0, «Локомотив» (Челябінськ) — «Дніпро» — 4:1, «Жальгіріс» — «Терек» — 0:0.

ПОБЕЖДАЮТ ХОЗЯЕВА ПОЛЯ
«Днепровская правда» (06.10.1965)
В большинстве матчей на первенство страны во второй группе класса «А» (за 1—16 места) 3 октября успех был на стороне хозяев поля. А футболисты ереванского «Арарата», победив у себя дома со счётом 3:0 команду «Молдова», оказались вдвойне счастливыми. Они стали единоличными лидерами в финальном турнире, набрав 24 очка после 18 матчей. Харьковский «Авангард», проигравший в Луганске спортсменам «Зари» — 0:2, отстаёт на два очка.
Вовсе «на пятки» армянским футболистам наступают ивановский «Текстильщик» и свердловский «Уралмаш», одержавшие очередные победы и имеющие по 23 очка. Первый со счётом 2:0 победил футболистов «Шинника», а второй — «Карпаты» (с таким же результатом).
Вот как закончились остальные встречи: «Волга» (Горький) — «Кайрат» — 1:1, «Шахтёр» (Караганда) — «Даугава» — 3:0, «Локомотив» (Челябинск) — «Днепр» — 4:1, «Жальгирис» — «Терек» — 0:0.  (ТАСС).