Всесоюзный турнир "Подснежник" 3 тур


«Днепр» (Днепропетровск) – «Иртыш» (Омск) – 3:1 (1:1).
17 марта 1969 (понедельник). Хоста. Стадион «Локомотив». Солнечно. 18 градусов.
Судья: В. Ковалёв (Минск).
«Днепр»: Семёнов – 3 Дановский Сергеев, Шпаков, Грибенник Гринько (Кржечевский), Шнейдерман, Литовченко, 10 Биба Лябик, 11 Романюк (Пугач). Старший тренер – В. Лобановский.
«Иртыш»: ?, Г. Афанасьев, …            Старший тренер – П. Щербатенко.
Голы: 1:0 Романюк (3), 1:1 Афанасьев (13), 2:1 Лябик (65), 3:1 Биба (84). 


«ДНІПРО» РАДУЄ
«Прапор юності» (20.03.1969)
З рахунком 3:1 футболісти дніпропетровського «Дніпра» завдали поразки в третьому турі розіграшу «Проліска» омському «Іртишу», команді, яка минулого сезону стала переможцем своєї підгрупи в першості СРСР і зайняла призове місце в турнірі чотирьох претендентів за перехід до першої групи класу «А».
Матч відбувся 17 березня в Хості. Вже на 3-ій хвилині В. Романюк взяв ворота грізних суперників, однак, омичі через 10 хвилин встановили рівновагу в рахунку — 1:1.
Після відпочинку «Дніпро» атакує гостріше, і на 65-ій хвилині В. Лябік виводить команду вперед. За 6 хвилин до кінця зустрічі А. Біба забиває третій м’яч у ворота «Іртиша».
В цьому матчі наші виступали в такому складі: Семенов, Сергєєв, Дановський, Шпаков, Грибеннік, Гринько (Кржечевський), Шнейдерман, Литовченко, Лябік, Біба, Романюк (Пугач).
Після трьох зустрічей «Дніпро» набрав п’ять очок і лідирує в другій групі розіграшу «Проліска».
21 березня він зустрічається з грозненським «Тереком», 24-го — з красноярським «Світанком». Перемога в матчі з «Тереком» відкриває дніпропетровцям шлях до півфіналу розіграшу першого призу сезону 1969 року.


ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА
«Зоря» (18.03.1969)
Сочі. (Телефоном). Вчора футболісти «Дніпра» в Хості зустрічалися з омською командою «Иртыш». З рахунком 3:1 перемогли наші земляки.


«ДНІПРО» БЛИЗЬКИЙ ДО МЕТИ
«Зоря» (19.03.1969)
Як ми вже повідомляли, футболісти «Дніпра» позавчора в місті Хоста зустрічалися з командою омського «Іртиша». Це був третій матч на приз «Проліска».
Ось подробиці цієї зустрічі. Наші земляки вийшли на поле в такому складі: Семенов, Сергєєв, Дановський, Шпаков, Гребенник, Гринько (Кржичевський), Шнейдерман, Литовченко, Лябик, Біба, Романюк (Пугач).
На третій хвилині рахунок відкрив Романюк, а через десять хвилин сибіряки вирівняли становище. На відпочинок команди пішли при рахунку 1:1. На 65-й хвилині Лябик вивів наших земляків уперед, а за шість хвилин до фінального свистка Біба закріпив успіх. «Дніпро» переміг з рахунком 3:1.
На черзі матч з грозненським «Тереком». Він відбудеться 21 березня, а через три дні — останній матч з красноярським «Світанком».
Перемога над «Іртишем» значно наблизила «Дніпро» до півфіналу «Проліска».


ОЧЕРЕДНАЯ ПОБЕДА «ДНЕПРА»
«Днепровская правда» (19.03.1969)
17 марта нашим землякам пришлось встретиться с серьезным футбольным коллективом омского «Иртыша» — прошлогодним участником финальной пульки команд класса «А» второй группы. Игра проходила в Хосте при хорошей погоде.
Уже на третьей минуте Романюку удается найти слабое место вратаря омичей. Но недолго футболисты «Днепра» имели преимущество в счете. В середине первого тайма нападающий «Иртыша» добивается равновесия сил.
Второй тайм прошел при полном превосходстве наших футболистов. Сначала Лябик выводит команду вперед, а потом Биба закрепляет перевес в счете. 3:1 — таков итог встречи. В этом матче участвовал следующий состав: Семенов, Сергеев, Дановский, Шпаков, Гребенник, Гринько (Кржечевский), Шнейдерман, Литовченко, Лябик, Биба, Романюк (Пугач).
21 марта футболисты «Днепра» встречаются с грозненским «Тереком».


У «ЗОРІ» – СЕРЙОЗНІ НАМІРИ
«Спортивна газета» (Киев, 20.03.1969)
…Добре виступає на турнірі й інша українська команда — «Дніпро» (Дніпропетровськ). Футболісти «Дніпра» захопили лідерство в другій групі, перегравши в третьому турі з рахунком 3:1 омський «Іртиш». Голи у переможців забили Романюк, Лябік, Біба. Краснодарська «Кубань» зіграла внічию з іжевським «Зенітом» — 1:1. У краснодарців — чотири очка з шести можливих. Вони посідають друге місце, відстаючи на очко від «Дніпра».
С. СВЄТОВ.
Сочі (телефоном).


Таблица после 3-го тураКомментариев нет:

Отправка комментария