«Днепр»-1 (Днепропетровск) — «Днепр»-2 (Днепропетровск) – 1:3

«Днепр»-1 (Днепропетровск) — «Днепр»-2 (Днепропетровск) — 1:3 (1:3).
30 января 1966 (воскресенье). Днепропетровск. Стадион ВРЗ им. Кирова. Ясно. 2 градуса.
«Днепр»-1: 1 Павлеченко – 3 Дановский – 2 Кузовенков, 4 Швец, 5 Колычев – Галоян, 7 Забелин, 11 Шнейдерман – 8 Пинчук, 9 Кржечевский, 10 Крюковский.
«Днепр»-2: 1 Вирютин – 3 Петрашевский 2 Коляда, Белолюбский, 5 Ануфриенко – 6 Гринько, 7 Северухин – 8 Хлебников, 9 Кротков, 10 Кузяев, 11 Крощенко.
Голы: 0:1 Кротков (?), 1:1 Кржечевский (?+2), 1:2 Гринько (?), 1:3 Кузяев (?).

ПЕРША РЕПЕТИЦІЯ
«Зоря» (01.02.1966)

Футбол у січні для дніпропетровців явище рідкісне. А щоб цієї пори року грали на чистому від снігу полі такого в наших краях ніхто не пам'ятає.

Та ось позавчора випала напрочуд сонячна і тепла погода. Термометр показував плюс 1 плюс 2 градуси. Тренери «Дніпра» вирішили скористатися з сприятливої години і вивести своїх вихованців з спортивного залу на свіже повітря.

...Стадіон заводу імені Кірова. Тут в присутності багатьох любителів і відбулась перша репетиція футболістів «Дніпра». Розбившись на дві групи, вони провели два напружені тайми. Суперників на цей раз відрізняв лише колір одягу. За команду «червоних» виступали Павличенко, Кузовенков, Дановський, Швець, Количев, Галоян, Забєлін, Пінчук, Кржичевський, Крюковський і Шнейдерман. За «жовтих» грали Вєрютін, Коляда, Петрашевський, Білолюбський, Ануфрієнко, Гринько, Сєвєрухін, Хлєбников, Кротков, Кузяєв, Крощенко. Лише Конофотський, Паїс і Шпак не змогли взяти участь у цьому матчі.

Незважаючи на дуже важкий грунт, мокре безтравяне поле, змагання проходило у швидкому темпі і було насичене гострими драматичними моментами. На початку здавалось, що переможуть «червоні», які були активніші і відразу ж перехопили ініціативу. Вже на перших хвилинах вони могли добитись успіху, але воротар «жовтих» Вєрютін взяв м'яч після сильного удару Крюковського. У «червоних» роль диригента взяв на себе півзахисник Забєлін. Його точні і розраховані передачі часто виводили партнерів на ударні позиції.

Атакували «червоні», а відкрили рахунок «жовті», хоч зовні, здавалось, що вони менш активні, а часом навіть пасивні. Однак поступово стає очевидним, що у «жовтих» атаки ведуться більш раціонально, без зайвої метушні і гарячковості. І тому було цілком закономірно, що Кротков відкрив рахунок матчу. Правда, через дві хвилини Кржичевський відквитав цей м'яч. Та тут же Гринько знову вивів «жовтих» вперед, а Кузяєв закріпив остаточно перемогу своїх товаришів. Рахунок став 3:1 на користь «жовтих».

Чотири м'ячі в одному таймі — непоганий початок для форвардів у першій репетиції. Шкода лише, що в другому таймі сторони не змогли забити жодного м'яча. Активність гравців знизилась. Відчувалась деяка втома, бо футболісти після зимових канікул ще далекі від своєї кращої форми.

І все ж матч порадував. Наявність у колективів здібних виконавців, особливо в нападі і захисті, дає змогу тренерам скласти кілька варіантів розстановки сил на полі. Але зараз ще не час говорити про це.

Якщо дозволить погода, футболісти «Дніпра» проведуть вдома ще кілька зустрічей у четвер і найближчу неділю.
НЯНОВ.

«ЧЕРВОНІ» ПРОТИ «ЖОВТИХ»
«Прапор юності» (02.02.1966)
За команду «червоних» виступали Павліченко, Кузовенков, Дановський, Швець, Количев, Галоян, Забелін, Пінчук, Кржичевський, Крюковський, Шнейдерман. Кольори «жовтих» захищали Вєрютін, Коляда, Петрашевський, Білолюбський, Ануфрієнко, Гринько, Сєвєрухін, Хлєбніков, Кротков, Кузяєв, Крощенко.
І «червоні», і «жовті» — футболісти «Дніпра», розбиті на дві «команди» для першої тренувальної гри на свіжому повітрі. Паїс, Конафоцький і Шпак через хворобу не виступали. Перший мяч сезону у ворота Павліченка на стадіоні ВРЗ забив Кротков. За дві хвилини Кржичевський зрівняв рахунок, але до кінця першого тайму Гринько і Кузяєв вивели «жовтих» вперед — 3:1. У другому таймі рахунок не змінився.