«Днепр» (Днепропетровск) — «Кубань» (Краснодар) — 2:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Кубань» (Краснодар) — 2:1 (2:0).
«Днепр»: 1 Семёнов – 3 Найда (Федоренко) – 2 Цунин, 4 Шпаков, 5 Грибенник – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, 8 Мирошин, 10 Соколов – 9 Назаров (Кржечевский), 11 Пинчук (Романюк).
«Кубань»: О. Кущ, В. Победенный, И. Миронский, А. Толстой, В. Суренков, А. Сальников, А. Гриценко, В. Филиппов, Г. Голубев, В. Будагов, Ю. Колинько.
Старший тренер – Н. Рассказов.
Голы: 1:0 Пинчук (43), 2:0 Мирошин (45), 2:1 ? (83).

ОСТАННІ КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ
«Зоря» (01.04.1970)
Позавчора повернулися додому футболісти дніпропетровського «Дніпра». Перед приїздом вони провели кілька контрольних матчів. Минулого понеділка наші земляки грали з командою «Кубань», яка теж виступає в першій групі класу «А». «Дніпро» провів зустріч у такому складі: Семенов, Цунін, Найда (Федоренко), Шпаков, Гребенник, Гринько, Шнейдерман, Мірошин, Назаров (Кржечевський), Соколов, Пінчук (Романюк).
В кінці першого тайму «Дніпро» зусиллями Пінчука і Мірошина провів два м’ячі у ворота «Кубані». За 7 хвилин до фінального свистка м’яч побував у воротах «Дніпра». Загальний рахунок 2:1 на користь дніпропетровців.
5 квітня у Дніпропетровську відбудеться офіційне відкриття нинішнього футбольного сезону. «Дніпро» в матчі на кубок Радянського Союзу прийматиме першого володаря цього почесного призу — московський «Локомотив».

ПОСЛЕДНИЙ МАТЧ
«Днепровская правда» (01.04.1970)
Команда «Днепр» завершила подготовку к чемпионату страны. Свой последний контрольный матч наши футболисты провели с командой «Кубань». Перевес был на стороне «Днепра». Дважды днепропетровцы заставляли краснодарского голкипера вынимать мяч из сетки своих ворот. Соперники «Днепра» сумели ответить лишь одним голом.
Теперь днепропетровские болельщики увидят свою команду 5 апреля, которая на стадионе «Металлург» встретится в кубковом матче с московскими железнодорожниками.

ПІДГОТОВКУ ЗАВЕРШЕНО
«Прапор юності» (02.04.1970)
Футболісти «Дніпра» повернулись додому, закінчивши підготовку до сезону на Чорноморському узбережжі Кавказу матчами з командами Горі, Південно-Сахалінська і Краснодара.
Цікавим був заключний поєдинок з «Кубанню». Наші тренери підбивали підсумки роботи по створенню «Дніпра-70». На поле вийшли Семенов, Цунін, Найда (Федоренко), Шпаков, Грибенник, Гринько, Шнейдерман, Мірошин, Назаров (Кржечевський), Соколов, Пінчук (Романюк). Проти них виступали Кущ, Побєдьонний, Миронський, Толстой, Суренков, Сальников, Гриценко, Філіпов, Голубєв, Будагов, Калинка.
Тривалий час «Дніпру» не вдавалось реалізувати ігрової переваги. Тільки на 43-ій хвилині після сильного удару Пінчука хтось із захисників, намагаючись відбити м’яч, головою зрізав його у ворота «Кубані». Буквально на останніх секундах першого тайму Мірошин забив другий гол. За 7 хвилин до кінця зустрічі краснодарцям вдалось відіграти один м’яч. В результаті — 2:1 на користь дніпропетровців.
5 квітня ми побачимо свою команду в матчі на Кубок СРСР з московським «Локомотивом».