Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 37-й тур
«Спартак» (Нальчик) — «Днепр» (Днепропетровск) – 1:2

«Спартак» (Нальчик) «Днепр» (Днепропетровск) 1:2 (1:0).
«Спартак» (футболки светлые, трусы и гетры тёмные): А. Алдышев, В. Сижажев, А. Ткаченко, Р. Ашибоков, Э. Кветинский, Х. Багапов, Х. Ташев, М. Каиров, А. Черемисин, О. Курашинов, В. Мирзоев (К. Тляругов).
«Днепр» (футболки бело-синие продольно-полосатые, трусы и гетры белые): 1 Пильгуй – 3 Дановский (к) – 2 Сергеев, 4 Сарычев (Канафоцкий), 5 Грибенник – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, Литовченко, 10 Биба – 9 Кржечевский, 11 Снитько.
Старший тренер – Л. Родос. – составы предоставлены Владимиром Хорошиловым.
«Днепр»: Пильгуй, Сергеев, Дановский, Сарычев, Грибенник, Гринько, Шнейдерман, Литовченко (Сизов), Кржечевский, Биба, Снитько. – вариант с сайта «Спартака» (Нальчик).
Голы: 1:0 Ташев (25), 1:1 Литовченко (47), 1:2 Кржечевский (57).
Дублёры – 0:1.

Перед началом матча. В центре рядом с судьями в полосатой футболке  Борис Дановский. Слева – Владимир Пильгуй

Фотография из коллекции Игоря Морозова (Астрахань)

ШІСТЬ З ШЕСТИ
«Зоря» (25.10.1968)
Повернулися додому з Північного Кавказу футболісти «Дніпра», де вони провели три зустрічі, набравши 6 очок з шести можливих. Позавчора наші земляки успішно подолали останній барєр у Нальчику, перемігши там «Спартак» з рахунком 2:1. Матч склався для дніпропетровців невдало. Вже на 25 хвилині мяч побував у сітці їх воріт. Та в другому таймі «Дніпро» заграв в кращому для себе стилі і на 47 хвилині В. Литовченко зрівняв рахунок. А незабаром Г. Кржичевський забив вирішальний гол. Команда з 50 очками продовжує залишатись на третьому місці.
Інші результати позавчорашнього туру:
«Кубань» «Дніпро» (К) 3:0, «Динамо» «Авангард» 2:0, «Металург» (К.) СКЧФ 0:0, «Сокіл» «Металург» (З) 2:2, «Труд» «Таврія» 1:0, «Звезда» (Р) «Зірка» (К) 0:1, «Шинник» «Локомотив» 0:0, «Текстильник» «Суднобудівник» 1:2, «Металург» (Л) «Металіст» — 0:1.

ВНОВЬ ПОБЕДА
«Днепровская правда» (25.10.1968)
Два очка принесла футболистам «Днепра» игра в Нальчике с местным «Спартаком». Наши земляки выиграли со счётом 2:1.

ПОБЕЖДАЕТ «ДНЕПР»
«Кабардино-Балкарская правда» (Нальчик, 25.10.1968)
События в матче спартаковцев Нальчика с футболистами днепропетровского «Днепра» поначалу развивались благоприятно для хозяев поля. Нальчане весь первый тайм владели инициативой, обстреливая ворота соперников при любой возможности.
Один из дальних ударов принёс спартаковцам успех. Получив мяч метрах в 30 от ворот «Днепра», Ташев сильнейшим ударом послал его в «девятку» – 1:0.
До перерыва нальчане могли ещё не раз поразить цель, в то время, как гостям такой шанс представился лишь однажды. Но отличился Алдышев, парировавший трудный мяч на угловой.
Во втором тайме днепропетровцы усилили темп, перейдя в наступление чуть ли не всей командой и уже на 48-й минуте сквитали счёт. А ещё через десять минут они вышли вперёд – 2:1. Однако оба гола не были плодами комбинационных действий, а явились следствием грубых ошибок Алдышева и игроков обороны «Спартака».
Нальчане предприняли яростные попытки уйти от поражения. Но это ни к чему не привело – помешали суетливость, поспешность и – главное – обилие технического брака в передачах и ударах по воротам.
В этом матче зрители увидели на поле бывшего игрока киевского «Динамо», заслуженного мастера спорта Андрея Бибу, признанного лучшим футболистом страны в сезоне 1966 года. Внешне ветеран действовал неэффективно, но игрой нападения «Днепра» дирижировал очень умело.

ТУР ТРИДЦЯТЬ СЬОМИЙ
«Прапор юності» (26.10.1968)
Як заявив на зустрічі з журналістами 12 вересня старший тренер «Дніпра» Л.АРодоскерівництво команди планувало набрати в нинішньому сезоні 54 очка і зайняти з ними перше місце в підгрупі.
За три тури до фінішу миколаївський « Суднобудівник», одержавши чергову перемогу в івановській зустрічі з «Текстильником» — 2:1, має 55 очок. Однак, і цього зараз мало для перемоги в підгрупі. Можливо, після зустрічі з «Металістом» йому вистачить і 58 очок. Це — найменший бал, який може забезпечити вихід до турніру претендентів.
На жаль, у «Дніпрі» на 60 очок не орієнтувались, тому навіть небувалий успіх команди у поїздці на Північний Кавказ — 6 очок з 6 можливих — не наближає її до мети.
«Дніпро» — єдина з лідерів команда, якій вдалося перемогти в Нальчику місцевий «Спартак» — 2:1. На гол, забитий господарями поля в першому таймі, на початку другого відповіли В. Литовченко та Г. Кржечевський.
Успіх сприяв і решті провідних команд підгрупи: з однаковим рахунком — 1:0 — «Металіст» виграв в Липецьку у «Металурга», кіровоградська «Зірка» — у рязанської, воронезький «Труд» — у «Таврії».
Знову програв жовтоводський «Авангард». Цього разу динамівцям Ставрополя — 0:2. «Кубань» завдала поразки кременчуцькому «Дніпру» — 3:0, внічию — 0:0 — закінчились зустрічі куйбишевського «Металурга» з СКЧФ, «Шинника» — з херсонським «Локомотивом», з рахунком 2:2 зіграли «Сокіл» і запорізький «Металург».