4 ноября 39 тур "Днепр" (Днепропетровск) – "Сокол" (Саратов) – 0:0


39 тур
«Днепр» (Днепропетровск) «Сокол» (Саратов) 0:0.
4 ноября 1968 (понедельник). 18:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор». 8000 зрителей.
Судья: К. Смирнов (Ленинград).
«Днепр»: 1 Пильгуй – 3 Дановский (к) – 2 Сергеев, 4 Канафоцкий, 5 Солонский – 6 Гринько, 7 Шнейдерман, Литовченко, 10 Биба – 9 Кржечевский, 11 Снитько. + Рыкун (вышел на замену). Старший тренер – В. Лобановский.
«Сокол»: А. Поликанов (А. Печёрский), В. Ряховский, В. Липатов, В. Горденко, М. Семёнов, М. Проскурин, В. Ольшанский, Ю. Смирнов, Б. Филипенко (Г. Демидов), В. Шпитальный, В. Пашовкин. Старший тренер – Б. Яковлев. – составы предоставлены Владимиром Хорошиловым.
Дублёры – 1:2.


ЗАВТРА — ФІНІШ
«Прапор юності» (07.11.1968)
Нічия в матчі з саратовським «Соколом» поставила футболістів «Дніпра» перед необхідністю обовязково виграти завтрашній матч з воронезьким «Трудом», якщо команда хоче зберегти за собою третє місце в підсумковій таблиці першості СРСР з футбола.
В разі успіху «Труда» він може обійти наших футболістів завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів. Нічия теж не влаштовує дніпропетровців, бо тоді їх можуть обійти кіровоградці.
Так, 4 жовтня «Дніпро» втратив дуже важливе очко, яке могло б (при сприятливому збігові обставин) вивести наших навіть на друге місце. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, однак, футболісти «Сокола» небезпечніше били по воротах, і принаймні двічі лише блискавична реакція Пільгуя врятувала команду від гола. Після відпочинку дніпропетровці додали темпу і до кінця гри володіли ініціативою і м’ячем. Багато, але безплідно бив по воротах Біба, Кржечевський не забивав голів за таких ситуацій, коли, здавалось, м’ячеві нікуди було подітись, крім сітки. В кінці гри він знову вийшов сам на сам з воротарем гостей Полікановим, та захисник Ліпатов відштовхнув його від мяча, порушивши правила. Ленінградський арбітр К. Смирнов показав на одинадцятиметрову позначку. Але, прибувши на місце події, змушений був відмінити своє рішення, бо, намагаючись врятувати ворота, Поліканов кинувся в ноги Кржечевському і в зіткненні з форвардом одержав дуже важку травму.
Харківський «Металіст» нічиєю в Херсоні (1:1) забезпечив собі друге місце за підсумками сезону, бо має значно кращу, ніж у «Дніпра» і «Зірки», різницю забитих і пропущених м’ячів. Кіровоградці втратили важливе очко в матчі з липецьким «Металургом» — 1:1. Тепер до них знову наблизилась «Таврія», яка виграла у «Текстильника» з рахунком 3:1.
Жовтоводський «Авангард» зіграв внічию — 1:1 — з «Трудом», моряки Севастополя перемогли «Шинник» — 2:0, запорізький «Металург» виграв у рязанської «Зірки» — 1:0, куйбишевський «Металург» — у кременчуцького «Дніпра» — 1:0, «Спартак» з Нальчика закінчив сезон перемогою в Краснодарі над «Кубанню» — 2:1.


НА ПЕРШІСТЬ КРАЇНИ
«Зоря» (05.11.1968)
Учора футболісти «Дніпра» провели свій передостанній матч чемпіонату країни. Їх суперником була команда саратовського «Сокола». Гострий поєдинок давніх суперників закінчився з рахунком 0:0.
Наводимо результати передостаннього туру серед команд другої підгрупи: «Суднобудівник» «Ростсельмаш» 0:0, «Локомотив» — «Металіст» 1:1, «Зірка» «Металург» (Л) 1:1, «Таврія» — «Текстильник» 3:1, СКЧФ — «Шинник» 2:0, «Металург» (З) «Звезда» (Р) 1:0, «Авангард» — «Труд» — 1:1, «Кубань» «Спартак» 1:2.


«Днепровская правда» (06.11.1968)
Вторую игру подряд на своем поле провели футболисты «Днепра». Позавчера на своем поле они принимали саратовский «Сокол». Как и предыдущая встреча дома с «Металлургом» (Куйбышев), игра закончилась вничью. Но если с куйбышевцами наши земляки сумели обменяться голами дважды, то в последней встрече была зафиксирована нулевая ничья.
До конца чемпионата «Днепру» осталось провести всего одну игру с воронежским «Трудом», а потом он отправляется в поездку по Польше.


Таблица после 39-го тураКомментариев нет:

Отправка комментария