«Днепр»: 1 Колтун – 3 Найда – 2 Сергеев, 4 Богданов, 5 Федоренко-I – 6 Артюх, 7 Шнейдерман, 10 Мирошин – 8 Назаров, 9 Лябик, 11 Христян (Романюк, 46).
«Крылья Советов»: В. Сухаревский, Г. Кобыльсков, Г. Сахаров, Г. Платонов, Н. Мартынов, А. Блинков, В. Кораблёв, И. Зуев (Г. Петров, 46), А. Куприянов, Б. Казаков, Р. Аряпов.

«Днепр»-д (Днепропетровск) – «Крылья Советов»-д (Куйбышев) – 1:1 (1:1).
Судьи: М. Рукавцев (Ленинград), З. Тодадзе (Кутаиси), Г. Левченко (Омск).
«Днепр»-д: 1 Собецкий (Семёнов, 46) – 3 Куприянов – 2 Цунин, 4 Федоренко-II, 5 Грибенник – 6 Кондратенко, 7 Торопов, 8 Евсеенко – 9 Пилипчук, 10 Романюк (Чебаненко, 46), 11 Снитько.
«Крылья Советов»-д: Е. Шкондин (А. Блохин, 46), А. Лепешов, А. Тимофеев, В. Лосев, А. Щелочков, Г. Петров, А. Литвинов, В. Панфилов, В. Алёхин (И. Зуев, 21), М. Чечнев (Н. Мартынов, 68), ?.
Голы: 0:1 Панфилов (19), 1:1 Евсеенко (1 т.).

КОНТРОЛЬНІ ІГРИ
«Зоря» (07.03.1971)
Футболісти «Дніпра» в порядку підготовки до сезону провели в Леселідзе дві контрольні зустрічі з куйбишевською командою «Крила Рад».
Основний склад команди, за який виступали: Колтун, Сергєєв, Найда, Артюх, Федоренко-І, Богданов, Шнейдерман, Мірошин, Назаров, Лябик, Христян (Романюк, 46) зіграв з куйбишевцями внічию — 0:0.
У дублерів теж нічия, але тут рахунок був 1:1. В цьому матчі дніпропетровці грали таким складом: Сабецький (Семенов, 46), Цунін, Купріянов, Федоренко-ІІ, Гребенник, Кондратенко, Євсєєнко, Торопов, Пилипчук, Романюк (Чебаненко, 46), Снітько.
Перший тайм наші земляки програвали, а після перерви Євсєєнко відновив рівновагу, забивши красивий гол. (в тренерском журнале «Крыльев Советов» счёт первого тайма  1:1  Р.Л.)
Перший суперник «Дніпра» в змаганнях на кубок Радянського Союзу — алма-атинський «Кайрат» теж провів контрольний матч, програвши московському «Торпедо» 0:3. На думку майстра спорту В. Лобановського, така поразка, насамперед, викликана тим, що алма-атинці експериментували своїм складом, шукаючи різні варіанти розстановки гравців.
Ще один контрольний матч «Дніпро» проведе 10 березня з командою вищої ліги — ленінградським «Зенітом».