Всесоюзный турнир "Подснежник" 4 тур


«Днепр» (Днепропетровск) – «Рассвет» (Красноярск) – 1:1 (0:0).
21 марта 1969 (пятница). Леселидзе. Тренировочное поле. Дождь. 11 градусов.
Судья: А. Кравченко (Московская область).
«Днепр»: Семёнов – 3 Дановский Сергеев, Шпаков, Грибенник (Сарычев) Гринько, Шнейдерман, Литовченко, 10 Биба (Пугач) Романюк, 11 Лябик. Старший тренер – В. Лобановский.
«Рассвет»: ?, Игнатьев, …                      Старший тренер – В. Пономарёв.
Голы: 1:0 Пугач (62? 73?), 1:1 Игнатьев (63? 74?).


«ДНІПРО» — «СВІТАНОК» — 1:1
«Прапор юності» (25.03.1969)
Семенов, Сергєєв, Дановський, Шпаков, Гребеннік (Саричев), Гринько, Шнейдерман, Литовченко, Романюк, Біба (Пугач), Лябік не змогли втримати переможного рахунку в матчі з красноярським «Світанком». На 62-й хвилині гри молодий футболіст «Дніпра» Пугач взяв ворота «Світанка», але вже через 40 секунд красноярці (Ігнатьєв) добились рівноваги — 1:1.
Перед останнім туром у другій підгрупі розиграшу «Проліска» — призу газети «Советский спорт» — лідирують «Кубань» і «Дніпро». Вчора наші футболісти провели матч з грозненським «Тереком», вигравши – 3:1.


ЗУСТРІЛИСЯ «ДНІПРО» З «ЄНІСЕЄМ»
«Зоря» (23.03.1969)
Сочі (телефоном). В черговому матчі на приз газети «Советский спорт» — «Пролісок» зустрілися футболісти дніпропетровського «Дніпра» і красноярського «Єнісея». Дніпропетровці виступали в такому складі: Семенов, Сергєєв, Дановський, Шпаков, Гребенник (Саричев), Гринько, Шнейдерман, Литовченко, Романюк, Біба (Пугач), Лябик.
Матч проходив в несприятливих умовах, на мокрому полі. Суперники довго не могли налагодити гру. Створювалось враження, що м’яч так і не побуває в сітці воріт. Та ось за 17 хвилин до фінального свистка «Дніпро» провів гостру атаку і молодий футболіст, який торік виступав за дублюючий склад команди — Пугач, зумів забити перший гол. Дніпропетровці недовго ходили в ролі переможців, бо вже через 40 секунд рахунок зрівнявся. І так нічия — 1:1.
24 березня матч з грозненським «Тереком».


«ПРОЛІСОК» У КРИМУ ТА НА КАВКАЗІ
«Спортивна газета» (Киев, 25.03.1969)
Черговий тур «Проліска» зіграно на Кавказі. В другій групі один з лідерів — дніпропетровський «Дніпро» зустрівся в Леселідзе з красноярським «Світанком». Нічия — 1:1. Причому обидва голи було забито в другій половині поєдинку. В «Дніпра» відзначився молодий Пугач, у «Світанка» — Ігнатьєв. Загалом українські футболісти мали деяку перевагу. Однак реалізувати її не змогли через неточні удари по воротах. Нині «Дніпро» має 6 очок після 4 ігор, а співвідношення м’ячів — 6:2. «Дніпро» разом з краснодарською командою «Кубань» претендує на вихід у півфінал. У краснодарців також 6 очок. В останньому турі «Кубань» обіграла грозненський «Терек» — 3:0. Омський «Іртиш» подолав іжевський «Зеніт» — 2:1.
Б. ПОЛЄНОВ.
Сочі (телефоном).


Таблица после 4-го тура


Комментариев нет:

Отправка комментария