«Днепр» (Днепропетровск) — «Локомотив» (Тбилиси) — 2:0 (1:0).
«Днепр» (футболки и трусы белые, гетры красные с белой полосой): 1 Банников (Семёнов, 65) – 3 Найда (Гриневич, 65) – 2 Цунин (Сергеев, 46), 4 Шпаков (Ермаков, 46), 5 Грибенник – 6 Гринько (к), 7 Шнейдерман, 8 Соколов (Литовченко, 46), 9 Мирошин (Бутенко, 46) – 10 Пинчук (Кржечевский, 46), 11 Назаров (Романюк, 46)
Голы: 1:0 Гринько (25), 2:0 Гринько (70).

Слева направо: Пётр Найда, Пётр Цунин, Виктор Назаров,
Анатолий Гринько, Виктор Банников, Анатолий Грибенник

Фотография из архива семьи Николая Божко

МАТЧ-РОЗВІДКА
«Прапор юності» (07.03.1970)
5 березня в Сочі футболісти дніпропетровського «Дніпра» розпочали серію весняних контрольних зустрічей. Їх спаррінг-партнером в матчі, який відбувся за чудової погоди в Леселідзе, був один з майбутніх суперників в іграх чемпіонату країни серед команд першої групи класу «А» тбіліський «Локомотив».
Майже всі, хто зараз знаходиться в команді В. Лобановського, взяли участь в цьому матчі-розвідці. На полі побувало 19 футболістів в формі «Дніпра»: Банников (Семенов, 65), Цунін (Сергєєв, 46), Найда (Гриневич, 65), Шпаков (Єрмаков, 46), Гребеннік, Гринько, Шнейдерман, Соколов (Литовченко, 46), Мірошин (Бутенко, 46), Пінчук (Кржечевський, 46), Назаров (Романюк, 46).
Це було викликано двома причинами: відчутною перевагою над суперником у першому таймі і необхідністю виступати через день в зустрічі з ворошиловградською «Зорею», тренери якої бачать в наших хлопцях гідних партнерів для контрольного поєдинку перед стартом в чемпіонаті країни. Отже, сьогодні «Дніпро» проведе позапланову гру з командою вищої ліги, а 10 березня зустрінеться з «Чорноморцем».
Тбіліські залізничники поступались дніпропетровцям у швидкості і тактичній підготовці. «Дніпро» грав легко і красиво. На 25-ій хвилині після подачі Пінчуком чергового кутового Гринько в повітрі «піймав» мяч і зльоту послав його у ворота грузинських футболістів — 1:0.
Заміни змінили характер гри. В другому таймі боротьба була завзятішою і рівнішою. Проте голевих моментів і надалі було більше біля воріт «Локомотива». На 70-ій хвилині другий гол-красень невідпорним ударом метрів з тридцяти зі штрафного удару забив наш капітан Анатолій Гринько. Спроби тбілісців відігратись в останні хвилини зустрічі не мали успіху. «Дніпро» переміг — 2:0.

ДВА ТАЙМИ — ДВІ РІЗНІ КОМАНДИ
«Зоря» (07.03.1970)
Сочі, 6 березня. (Телефоном). Повернувшись з дому на Чорноморське узбережжя Кавказу, футболісти «Дніпра» без перепочинку продовжили свою підготовку. Вже вчора вони провели контрольний матч з тбіліським «Локомотивом» — своїм суперником по чемпіонату.
Враховуючи те, що 7 березня дніпропетровців чекає новий матч з ворошиловградською «Зорею», тренери «Дніпра» у вчорашньому матчі зробили аж вісім замін, щоб зберегти сили гравців на завтра.
«Дніпро» у зустрічі з тбіліськими залізничниками мав такий вигляд: Банников (Семенов — 65 хв.), Цунін (Сергєєв — 46 хв.), Найда (Гриневич — 65 хв.), Шпаков (Єрмаков — 46 хв.), Гребенник, Гринько, Шнейдерман, Соколов (Литовченко — 46 хв.), Мирошин (Бутенко — 46 хв.), Пінчук (Кржечевський — 46 хв.), Назаров (Романюк — 46 хв.).
Матч проходив на стадіоні в Леселідзе, при хорошій погоді. У першому таймі перевага «Дніпра» була цілком очевидною. На 25-й хвилині Пінчук подавав кутовий, і Гринько, перехопивши політ мяча у повітрі, з ходу направив його у ворота залізничників.
У другому таймі «Дніпро» вже мав зовсім інший вигляд.
Зроблені заміни в якійсь мірі порушили налагоджені зв’язки між ланками. Команда вже не мала такої відчутної переваги. Гра проходила з перемінним успіхом. І все ж, на 70-й хвилині той же Гринько влучно і сильно пробив штрафний з відстані 30 метрів. 2:0.
Після завтрашнього матчу з ворошиловградцями «Дніпро» матиме лише два дні відпочинку. 10 березня його чекає нове випробування — зустріч з «Чорноморцем».

ВЕСЕННЯЯ ПРОБА СИЛ
«Днепровская правда» (08.03.1970)
Как известно, команда «Днепр» приступила к заключительному тренировочному сбору перед открытием чемпионата страны. Первыми соперниками в контрольном матче были футболисты тбилисского «Локомотива». Игра проходила в Леселидзе. В первом тайме гол в ворота «Локомотива» забил А. Гринько. Он же сумел добиться успеха и во втором тайме.