5 мая 1968 года. Воскресенье
Товарищеский матч
«Днепр» (Днепропетровск) — «Динамо» (Москва) – 1:1

«Днепр» (Днепропетровск) — «Динамо» (Москва) — 1:1 (1:0).
5 мая 1968 (воскресенье). 18:00. Днепропетровск. Стадион «Метеор».  30000 зрителей. Ясно.
Судьи: А. Гладкий, Я. Балыкин, ? (все Днепропетровск).
«Днепр» (футболки красные, трусы и гетры белые): 1 Пильгуй – Дановский (к) – Сергеев, Сарычев, Грибенник – Гринько, Шнейдерман, Биба, Литовченко – Кржечевский, Романюк + Канафоцкий, Сизов, Крюковский, Снитько на замену.
Старший тренер – Л. Родос.
«Динамо» (футболки белые, трусы синие, гетры бело-синие): А. Ракитский, В. Долбоносов, Г. Рябов, В. Зыков, В. Смирнов, В. Ларин, В. Козлов, Ю. Вшивцев, Г. Гусаров, …
Старший тренер – К. Бесков.
Голы: 1:0 Литовченко (21), 1:1 Козлов (51).

Первый удар по мячу сделал Лев Иванович Яшин.

НАШІ ГОСТІ – МОСКОВСЬКІ ДИНАМІВЦІ
«Зоря» (06.05.1968)
В гості до Дніпропетровська прибули футболісти московського «Динамо» — срібні призери чемпіонату країни 1967 року і володарі Кубка Радянського Союзу. Москвичі приїхали в своєму бойовому складі, за винятком двох футболістів, які зараз виступають у збірній Радянського Союзу (имеются в виду Виктор Аничкин и Игорь Численко, игравшие 4 мая в матче 1/4 финала чемпионата Европы Венгрия – СССР – Р.Л.) .
Учора гості провели товариський матч на стадіоні «Метеор» з футболістами «Дніпра». Рахунок зустрічі 1:1. Мячі забили: у «Дніпра» В. Литовченко, у гостей В. Козлов.

Фото М. Матюшенка.
(В центре в тёмной футболке  Виктор Литовченко  Р.Л.)

ВІЦЕ-ЧЕМПІОН ПОГОДЖУЄТЬСЯ НА НІЧИЮ
«Прапор юності» (07.05.1968)
5 травня на дніпропетровському стадіоні «Метеор» відбулась товариська зустріч «Дніпра» з московськими динамівцями. Віце-чемпіони країни виступали своїм основним складом. Відсутні були лише І. Численко та Г. Єврюжихін. Л. Яшину було надано право першого удару по мячу.
До середини тайму наші зуміли захопити ініціативу і вели планомірний обстріл воріт, які захищав Ракитський. На 21-й хвилині Ракитський ледве відбиває мяч, посланий з-за меж штрафного Литовченком. Кутовий. Мяч одержує Кржечевський, пасує Литовченку і той в падінні головою забиває красивий гол.
Після відпочинку гості активізувались і В. Козлову на 51-ій хвилині ударом в правий нижній від воротаря «Дніпра» В. Пільгуя кут вдалось зрівняти рахунок. Очевидно, він влаштовував динамівців, бо вони так і не змогли нав’язати «своєї гри» господарям поля. В результаті нічия — 1:1.

«ЗАЛИШАТИ ФУТБОЛ НЕ ЗБИРАЮСЬ»
Лев Яшин дає інтервю «Прапору юності»
«Прапор юності» (09.05.1968)
Перед початком футбольного матчу «Дніпро» — «Динамо» (Москва) 5 травня наш кореспондент В. Голобородько зустрівся з кращим воротарем світу і попросив відповісти на кілька запитань.
Ви, здається, вдруге в нашому місті? Що ви знаєте про «Дніпро»?
— У Дніпропетровську наша команди грала 8 років тому на стадіоні «Металург». Матч теж був товариський і закінчився нульовою нічиєю. У вашому місті в мене багато знайомих. Наприклад, Михайло Дідевич, колишній гравець ЦСКА. Памятаю, багато турбот доставляли воротарям його удари по воротах. Добре знаю я й вашого земляка Володимира Маслаченка, голкіпера «Спартака». В цьому сезоні він стоїть особливо вдало. Дуже сподобався мені Володимир у грі з моєю командою. А стосовно «Дніпра», то про нього у футбольних колах хорошої думки.