6 апреля 1966 года. Среда
Товарищеский матч
«Трубник» (Никополь) — «Днепр» (Днепропетровск) – 3:1

«Трубник» (Никополь) — «Днепр» (Днепропетровск) — 3:1 (2:0).
6 апреля 1966 (среда). Никополь. Стадион «Металлург». Пасмурно, перед матчем дождь.
«Трубник»: А. Кочетов, Е. Букотин, Б. Лесик, В. Олянский, В. Крупинин, …
Старший тренер – Н. Медведев.
«Днепр»: Павлеченко, Паис, Крощенко, …
Старший тренер – А. Зубрицкий.
Голы: 1:0 Лесик (7), 2:0 Крупинин (20), 3:0 Букотин (2 т.), 3:1 Крощенко (2 т.).

ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА
«Нікопольська правда» (Никополь, 10.04.1966)
Футбольним матчем між основними складами команд майстрів класу «А» «Дніпра» міста Дніпропетровська та майстрів класу «Б» «Трубник» було зацікавлено багато любителів футболу, які прийшли на стадіон «Металург» в середу, 6 квітня. Дощ, який пройшов в той день, зовсім розмочив футбольне поле, грунт виявився важким для гри. Але це не завадило провести матч на високому спортивному рівні.
Футбольна команда «Дніпро» перед початком чемпіонату СРСР майстрів класу «А», який розпочнеться в цьому році 10 квітня, виставила в цей день бойовий досвідчений склад для контрольної перевірки. Тому у керівників гостей не було сумнівів, що вони виграють, тим більше що команда «Трубник» грає у другому ешелоні, та й склад її оновився на сімдесят п’ять відсотків молодими гравцями у віці від вісімнадцяти до двадцяти двох років.
Гра почалася в швидкому темпі. Весь час створювалися гольові моменти біля воріт обох команд. Захист «Трубника» чітко відстоював свої ворота від небезпечних проходів кращих гравців нападу гостей – майстрів спорту СРСР Крощенко, Паїса та ін. На воротах стояв досвідчений воротар «Дніпра» Павлюченко.
Наші футболісти почали наступ рішуче і сміливо. У них була заповітна мрія: у що б то не стало перемогти і показати любителям футболу міста Нікополя саме красиву цілеспрямовану гру. І це завдання молодий ансамбль повністю виконав. Гарний пас, необхідний обвід гравців «Дніпра» і точні удари по воротах демонстрували спортсмени «Трубника» протягом усіх дев’яноста хвилин цього цікавого, захоплюючого поєдинку.
На сьомій хвилині матчу півзахисник Букотін обводить двох футболістів Дніпропетровська, швидко передає м’яч ветерану команди «Трубник» Лесику, який вийшов на удар. Саме сильним ударом Лесик забиває гол у ворота гостей. Гра триває в швидкому темпі. Воротар «Трубника» Кочетов не дає гостям зрівняти рахунок. На двадцятій хвилині матчу після відмінного проходу лівого крайнього нападника «Трубника» Олянського зроблено швидкий простріл м’яча на штрафний майданчик команди «Дніпро» — нападник «Трубника» Крупінін змушує воротаря гостей вийняти з сітки другий м’яч.
На початку другої половини гри, не зменшуючи темпу, після відмінного проходу півзахисника Букотіна в ворота гостей потрапляє третій м’яч.
І лише в кінці матчу Крощенко забиває гол, і «Дніпру» вдається уникнути «сухого» рахунку. Молодий колектив футболістів «Трубника» заслужено домігся перемоги у досвідчених майстрів шкіряного м’яча: рахунок – 3:1. Численні вболівальники пішли зі стадіону задоволеними своєю командою.