6 мая 1969 года. Вторник
Чемпионат СССР. 2-я группа класса "А". 7-й тур
«Автомобилист» (Житомир) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:2

«Автомобилист» (Житомир) – «Днепр» (Днепропетровск) – 0:2 (0:2).
6 мая 1969 (вторник). 19:00. Житомир. Стадион им. Ленинского комсомола. 15000 зрителей.
Судьи: И. Качар, В. Каплик, Д. Городецкий (все – Киев).
«Автомобилист» (футболки белые): М. Форкаш (Т. Сицинский), В. Андрющенко, Н. Бузницкий (А. Помазан, 46), В. Гуменюк, Ф. Кокольник, И. Шандор, В. Чирва, А. Александров, В. Косов (к), А. Горелов, Э. Губаний.
Запасные: В. Сладковский, В. Горбач.
Старший тренер – В. Жилин.
«Днепр» (футболки красные): 1 Пильгуй – 3 Дановский – 2 Сергеев, 4 Шпаков, 6 Сарычев (Литовченко, 46? 70?), 5 Грибенник – 7 Гринько, 8 Пинчук (Рыкун), 10 Биба (к) – 9 Лябик, 11 Снитько.
Запасные: Семёнов, Пугач.
Старший тренер – В. Лобановский. – составы из протокола матча.
Голы: 0:1 Снитько (31, гп Лябик), 0:2 Пинчук (38, гп Гринько).
Предупреждён Губаний.

«АВТОМОБІЛІСТ» – «ДНІПРО» – 0:2
«Спортивна газета» (Киев, 08.05.1969)
Житомирські болільники були розчаровані, бо чекали цікавої боротьби, а на полі була повна перевага гостей. Вони перегравали господарів у всіх ланках. Особливо вдало атакували і організовували наступ Біба і Пінчук.
Перший гол влетів у ворота господарів на 31-ій хвилині, після удару Снітка, який був несподіваним для захисників і воротаря Форкаша. Останній побачив м’яч вже в сітці воріт.
Другий гол був дуже красивим. Пінчук забив його через себе, стоячи спиною до воріт. Цього разу Форкаш зреагував на удар і навіть дотягнувся до м’яча, та затримати його не зміг.
О. ДРОБИК.
Житомир (телефоном).

ТУР СЬОМИЙ
«Прапор юності» (09.05.1969)
Житомир. (Телефоном). Очки в цій грі були потрібні як одній, так і другій команді. Господарям поля, спортсменам житомирського «Автомобіліста» — для того, щоб вийти з групи аутсайдерів, «Дніпру» виграш давав можливість увійти до першої десятки.
Перші 15 хвилин пройшли в якихось гарячкових непродуманих атаках. Та все частіше гості з берегів Дніпра пробиваються до воріт суперників. Точними довгими пасами вони розтягували захист, вибирали вигідні позиції і безперервно обстрілювали ворота. Одна з таких комбінацій і закінчилась голом. Олександр Снітько, одержавши передачу від Василя Лябіка, несподівано для захисників і воротаря М. Форкаша вдарив по воротах.
«Автомобіліст» кидається в атаку. Та захист «Дніпра», очолюваний Борисом Дановським, не розгубився. А сам Дановський став співавтором другого гола. На 40 хвилині він сильно посилає м’яч А. Гриньку, той — М. Пінчуку. Бити дуже незручно, але Микола знайшов щілину і послав м’яч під гострим кутом у ворота.
Другий тайм пройшов в обопільних атаках. Значну кількість моментів збільшити рахунок мали футболісти «Дніпра». Не пішов м’яч у ворота від ударів Лябіка, Біби. Кілька ефектних проходів здійснив захисник В. Сергєєв. Та рахунок матчу не змінився.
Після гри ми запитали старшого тренера «Дніпра» В. Лобановського, кого б зі своєї команди він хотів виділити. Валерій Васильович відповів: «Матч провела добре вся команда».
В. ХОРОХОНЬКО,
зав. відділом спорту
газети «Комсомольська зірка».

НАШІ ЗЕМЛЯКИ РАДУЮТЬ
«Зоря» (09.05.1969)
В минулому турі «Дніпро» і «Кривбас» порадували своїх прихильників. Дніпропетровці в черговому матчі на першість країни виступали в Житомирі, де їх суперником був місцевий «Автомобіліст». Цього разу наші земляки провели змагання дуже старанно і добились заслуженої перемоги з рахунком 2:0. Команда виступала в такому складі: Пільгуй, Сергєєв, Дановський, Шпаков, Саричев, Гребеннік, Гринько, Біба, Пінчук, Лябик, Снитько. В другому таймі Саричева замінив Литовченко. Голи забили Снитько і Пінчук.
«Кривбас» на своєму полі приймав хмельницьке «Динамо». Програючи перший тайм 0:1, «Кривбас» після відпочинку повністю заволодів ініціативою, і Соколов провів два м’ячі у ворота гостей. Отже, перемога з рахунком 2:1.

ПОЧТА БОЛЕЛЬЩИКОВ
«Днепровская правда» (09.05.1969)
Седьмой тур «Конкурса футбольных провидцев» прошел не совсем удачно для болельщиков. Лишь два человека смогли предсказать исход матча «Строитель» (Полтава) — «Кривбасс». А. Яцышин и ученик 8-го класса СШ №17 Л. Гусар запаслись по одному важному очку. Но вот с результатом игры «Днепра» все ошиблись.
Восьмой тур продемонстрировал отличную футбольную эрудицию участников конкурса, большинство из которых отдали предпочтение командам Днепропетровщины в поединках с очередными соперниками.
Так оно и вышло, но только одному А. Яцышину вновь удалось угадать верный счет, да и то во встрече «Кривбасса» с «Динамо» (Хмельницкий).
В Житомире футболисты «Днепра» переиграли местную команду «Автомобилист» со счётом 2:0. Голы забили Снитько и Пинчук. «Кривбасс» же проводил игру на своём поле и выиграл — 2:1. Оба гола забил Соколов.

ЗНОВУ НЕВДАЧА
«Радянська Житомирщина» (Житомир, 09.05.1969)
Глядачі залишали трибуни невдоволеними. Річ не в тому, що місцева команда знову програла. Вона вже не вперше в цьому сезоні засмутила уболівальників блідою грою.
Щоправда, початок матчу між командами «Автомобіліст» (Житомир) і «Дніпро» (Дніпропетровськ), який відбувся на стадіоні імені Ленінського комсомолу, був багатообіцяючим. Нападники обох команд грали комбінаційно, старанно. Але скоро гості захопили ініціативу. Гра йшла, як кажуть, в одні ворота. Безпорадними виглядали захисники «Автомобіліста», особливо Бузницький. Швидкі технічні нападники «Дніпра» легко перегравали захисників «Автомобіліста». Гол назрівав. І вже до перерви м’яч двічі після ударів Снітка й Пінчука побував у воротах «Автомобіліста».
У другому таймі господарі поля намагалися хоча б «розмочити» рахунок. Вони атакували майже всією командою. Але їх атаки були безсистемними, неорганізованими.
Футболісти «Дніпра» в другій половині гри гостро контратакували, мали можливість збільшити рахунок, але удари їх нападників були неточними.
Матч закінчився перемогою «Дніпра» з рахунком 2:0.
10 травня «Автомобіліст» приймає на своєму полі команду «Будівельник» (Полтава).