«Днепр» (Днепропетровск) – «Заря» (Ворошиловград) – 0:0

«Днепр» (Днепропетровск) — «Заря» (Ворошиловград) — 0:0.
«Днепр»: 1 Банников – 3 Найда – 2 Сергеев (Гриневич), 4 Шпаков (Ермаков), 5 Грибенник (Цунин) – 6 Гринько (Литовченко), 7 Шнейдерман, 8 Соколов (Бутенко), 10 Мирошин (Торопов) – 9 Назаров (Кржечевский), 11 Н.Ф. Пинчук (Романюк).
«Заря»: А. Ткаченко, А. Шульженко, Ю. Ращупкин, С. Шкляр, Н.И. Пинчук, Й. Сабо, В. Левченко, Г. Шилин (А. Куксов), В. Семёнов, В. Фурсов, А. Шакун (А. Лисаковский).
Старший тренер – Г. Зонин.

В РОЛІ ЕКЗАМЕНАТОРА
«Прапор юності» (10.03.1970)
Жоден з попередніх чемпіонатів країни з футбола не стартував так рано, як нинішній. Офіціальне відкриття тридцять другого відбудеться 15 березня, а перший матч за його програмою вже зіграно: 8 березня в Баку московські армійці приймали донецький «Шахтар». Москвичі перемогли 2:0. Перший гол на 8-й хвилині XXXII чемпіонату забив Борис Копєйкін.
Решта колективів вищої ліги у ці дні проводить останні контрольні ігри. Час експериментів для них минув, і тренери прагнуть визначити і довести до «кондиції» стартові склади команд.
7 березня в Леселідзе в ролі екзаменатора ворошиловградської «Зорі» виступав дніпропетровський «Дніпро». Г. Зонін, наставник «Зорі», мабуть, не мав підстав для оптимізму по закінченню цієї зустрічі. Одна з кращих у вищій лізі півзахисних ліній (Сабо, Левченко, Семенов) не змогла встановити контролю над центром поля і диктувати свої умови. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Жодного голевого моменту не створили ворошиловградські нападаючі, відрізані дніпропетровською стіною півзахисників від своїх тилів.
До початку змагань у першій групі залишається цілий місяць, і наші тренери дають змогу побільше грати молодим футболістам, які, напевне, не матимуть такої можливості на фініші підготовчого періоду і з початком першості, бо змагання серед дублерів не проводитимуться. Заміни дозволили «Дніпру» у другому таймі зробити акцент на атаці. Дві реальні можливості відкрити рахунок втратили в заключній стадії поєдинку Торопов і Романюк.
Ось склади команд в матчі, який закінчився нулевою нічиєю: «Зоря» — Ткаченко, Шульженко, Шкляр, Ращупкін, Пінчук, Сабо, Левченко, Семенов, Шакун, Куксов, Фурсов; «Дніпро» — Банников, Сергєєв (Гриневич), Найда, Шпаков (Єрмаков), Гребеннік (Цунін), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевський), Мірошин (Торопов), Пінчук (Романюк).
Щоб залишився час на акліматизацію в Ташкенті перед першим матчем чемпіонату з «Пахтакором», одеський «Чорноморець» провів свою генеральну репетицію учора. І його готовність перевіряв «Дніпро».

НОВЕ ВИПРОБУВАННЯ СИЛ
«Зоря» (10.03.1970)
Як ми уже повідомляли, футболісти «Дніпра» 7 березня провели ще один контрольний матч. Цього разу їх суперником була ворошиловградська «Зоря», стан підготовки якої дістав у пресі найвищу оцінку.
Суперники провели матч в такому складі:
«Зоря» — Ткаченко, Шульженко, Шкляр, Ращупкін, Пінчук, Сабо, Левченко, Семенов, Шакун, Куксов, Фурсов;
«Дніпро» — Банников, Сергєєв (Гриневич), Найда, Шпаков (Єрмаков), Гребеннік (Цунін), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевський), Мірошин (Торопов), Пінчук (Романюк).
Глядачі, які зібралися на стадіоні в Леселідзе, знову стали свідками цікавої гри. Обидві команди показали хороший футбол. Все ж дніпропетровці були ближче до перемоги, але в другому таймі не використали принаймні два голевих моменти. В той же час захисники «Дніпра» не давали можливості ворошиловградцям загрожувати своїм воротам. Матч закінчився внічию — 0:0.
Вчора ввечері «Дніпро» провів матч з «Чорноморцем».
Сочі. (Телефоном).

НЕИСПОЛЬЗОВАННОЕ ПРЕИМУЩЕСТВО
«Днепровская правда» (10.03.1970)
Сочи. На товарищеский матч с ворошиловградской «Зарей» тренер «Днепра» В. Лобановский выставил следующих игроков: Банников, Сергеев (Гриневич), Найда, Шпаков (Ермаков), Грибенник (Цунин), Гринько (Литовченко), Шнейдерман, Соколов (Бутенко), Назаров (Кржечевский), Мирошин (Торопов), Пинчук (Романюк).
Игра проходила в Леселидзе. Обе команды продемонстрировали красивый футбол, но победитель в этом матче не определился. Правда, наши земляки имели две возможности добиться успеха.
Вчера «Днепр» провёл контрольную игру с одесским «Черноморцем».

КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ «ЗОРІ»
«Прапор перемоги» (Луганск, 10.03.1970)
7 березня у Ліселідзе (Грузинська РСР) відбулася товариська зустріч між футбольними командами «Зоря» (Ворошиловград) і «Дніпро» (Дніпропетровськ). Рахунок матчу — 0:0. У другому таймі півзахисник ворошиловградців А. Куксов мав реальну можливість забити гол, однак не використав її.
«Зоря» виступала у такому складі: О. Ткаченко, А. Шульженко, Ю. Ращупкін, С. Шкляр, М. Пінчук, Й. Сабо, В. Левченко, Г. Шилін (А. Куксов), В. Семенов, В. Фурсов, А. Шакун (А. Лисаковський).