Всесоюзный турнир "Подснежник" 5 тур


«Днепр» (Днепропетровск) – «Терек» (Грозный) – 3:1 (1:0).
24 марта 1969 (понедельник). Леселидзе. Тренировочное поле. Солнечно. 16 градусов.
Судья: Ю. Сафаров (Москва).
«Днепр»: Семёнов (Пильгуй)Дановский Сергеев, Шпаков (Сарычев), Шнейдерман Гринько, Биба, Литовченко, 10 Пугач (Кржечевский) Пинчук, 11 Лябик. Старший тренер – В. Лобановский.
«Терек»: ?, В. Горелов, …                 Старший тренер – Д. Смирнов.
Голы: Гринько (?), Биба (?), Биба (?) – Горелов (?).


В КВАРТЕТІ СИЛЬНІШИХ
«Прапор юності» (27.03.1969)
Вчора відбулись півфінальні ігри на приз газети «Советский спорт» — «Пролісок». В першому матчі зустрічались дніпропетровський «Дніпро» та московський «Локомотив», в другому — тбіліське «Динамо» та єреванський «Арарат».
Дніпропетровці увійшли до четвірки сильніших серед 22 команд, які вели боротьбу за приз, вигравши змагання у другій групі. 24 березня Семенов (Пільгуй), Сергєєв, Шпаков (Саричев), Дановський, Шнейдерман, Гринько, Біба, Литовченко, Пінчук, Пугач (Кржечевський), Лябік завдали поразки грозненському «Тереку» з рахунком 3:1. Голи у «Дніпра» забили А. Біба (два) та А. Гринько.
Фінальний матч претендентів на кришталевий кубок має відбутись 29 березня.


«ДНІПРО» У ПІВФІНАЛІ
«Зоря» (26.03.1969)
Здобувши перемогу з рахунком 3:1 над грозненським«Тереком», футболісти «Дніпра» вийшли на перше місце в другій підгрупі учасників турніру на приз газети «Советский спорт» — «Пролісок».
Дніпропетровці зустрінуться 26 березня у півфіналі з московським «Локомотивом».


В ПОЛУФИНАЛЕ
«Днепровская правда» (26.03.1969)
Вторая подгруппа футбольных команд из четырех, вступивших в борьбу за приз газеты «Советский спорт», закончила соревнования. Наш «Днепр» не проиграл ни одной встречи в этой подгруппе. Две ничьи — с краснодарской «Кубанью» (0:0), с красноярским «Енисеем» (1:1) и две победы — над ижевским «Зенитом» (2:0), грозненским «Тереком» (3:1) — вывели «Днепр» в полуфинал. Позавчера в ворота «Терека» голы забили А. Биба (два) и А. Гринько.
Полуфинальная встреча с московским «Локомотивом» состоится сегодня на стадионе Хоста близ Сочи.


УСПІХ «ДНІПРА»
«Спортивна газета» (Киев, 27.03.1969)
Отже, стали відомі півфіналісти розиграшу весняного турніру на приз газети «Советский спорт». Це переможці ігор у групах — тбіліські динамівці, московський «Локомотив», єреванський «Арарат» і дніпропетровський «Дніпро».
Слід відзначити великий успіх наших земляків. Вони відмінно провели попередні змагання, здобувши 8 очок. В останньому турі «Дніпро» впевнено переграв грозненський «Терек» — 3:1, і на два очка випередив краснодарську «Кубань», що посіла друге місце.


Итоговая таблица подгруппы


Комментариев нет:

Отправка комментария